Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV

E pa Chala razbaco si se ko stajsko djubre po svim forumima. Eto i mene na "domaci" forum.

Nadam se da cemo se videti na party-ju u ZG 10.10. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Nastavak:

Iz Albi nastavljamo prema Millau:

 

404.jpg

 

Zbog ove slike bih te najradije ubio! JA SAM HTEO TAMO PRVI DA STIGNEM!!!

 

Pizdo! :finger: :mrgreen:

:antiwar:

 

 

Imaš ti još žganaca za pojest prije ...

 

A istina...ako pustaju samo kilaze 100+' date=' onda ce mi trebati jos koja godina da dostignem takvu velicinu. :mrgreen:

 

Ima li jos nesto u planu do kraja sezone? Mozda ulovim 5,6 dana do kraja septembra :?[/quote']

 

Danas i svake srijede Offroad!U nedjelju do Murtera,povratak u ponedjeljak!

30.09. Offroad u Jankovcu kraj Našica!

7.10. DDK i party u Pitu-ovo ako ikako možete obavezno posjetite!

Motohappening na Grobniku u 10.mjesecu!I ak bude još koji suhi vikend do zime možda prasnut do Gashe ili barem do Splita! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

30.09. Offroad u Jankovcu kraj Našica!

 

Ovo ja organiziram' date=' lijepa vožnjica kombinirano makadam/blato/asfalt.

Ako ima zainteresiranih slobodno se pridružite, može da se doðe do mene

u petak naveèer, prespava i u subotu ujutro djibrimo !

 

7.10. DDK i party u Pitu-ovo ako ikako možete obavezno posjetite!

 

E da, isto vrijedi i za ovo. Ja sam tamo obavezno na party-ju, no DDK preskaèem, neæu da mi vampiri vade krv (èitaj: pun sam alergena pa nije humano da netko drugi dobije od mene ) !! Pablo, Dane, Dexter ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

30.09. Offroad u Jankovcu kraj Našica!

 

Ovo ja organiziram' date=' lijepa vožnjica kombinirano makadam/blato/asfalt.

Ako ima zainteresiranih slobodno se pridružite, može da se doðe do mene

u petak naveèer, prespava i u subotu ujutro djibrimo !

 

7.10. DDK i party u Pitu-ovo ako ikako možete obavezno posjetite!

 

E da, isto vrijedi i za ovo. Ja sam tamo obavezno na party-ju, no DDK preskaèem, neæu da mi vampiri vade krv (èitaj: pun sam alergena pa nije humano da netko drugi dobije od mene ) !! Pablo, Dane, Dexter ??

 

Kak sad asfalt,pa jel offroad meeting ili ...? :roll: Onda bum došel sa Stromom,na CR-ki sam ionak prebrz! :D

Šalim se AnteK,najizglednije je da dolazim sa KTM EXC 450 danas kupljenim od strane Franca! :wink: Sam da bu lepo vreme! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

E da' date=' isto vrijedi i za ovo. Ja sam tamo obavezno na party-ju, no DDK preskaèem, neæu da mi vampiri vade krv (èitaj: pun sam alergena pa nije humano da netko drugi dobije od mene ) !! Pablo, Dane, Dexter ??[/quote']

 

Aj da vidimo vremensku prognozu, planirao sam da se provozam do Zg-a, a i obecao sam Dariju vec... Prilika je super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Aj da vidimo vremensku prognozu' date=' planirao sam da se provozam do Zg-a, a i obecao sam Dariju vec... Prilika je super.[/quote']

 

To bi bilo OK, moš kod mene u petak naveèer pa ujutro pichimo u ZGB lokalnim cestama, cca. 250 km do ZGB, vozim ko Miško Krstiæ :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Evo ovako Boban iliti Zander me kontaktirao u vezi smještaja za 07.10.2006. za DDK4!

Nisam imal mjesta kod sebe , pa sam rezervirao ovo:

 

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21257.0.html

 

Dakle stan je slobodan od 06.10.-09.10. i rezerviran!Skupite se i dojurite!Kontaktirajte Zandera!Ukoliko æe Vas biti više od broja kreveta ponesite vreæe za spavanje!

 

Cijena je smješna za tak nekaj , tak da ne bi smjelo biti problema (financijskih)!Za klopu ne brinite , jer bu bilo na Partyju!

Vodiè bum ja! :wink:

 

Link na DDK4:

 

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1538&tab=vrh

 

Ovdje se možete prijaviti:

 

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,26430.0.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

 

Aj da vidimo vremensku prognozu' date=' planirao sam da se provozam do Zg-a, a i obecao sam Dariju vec... Prilika je super.[/quote']

 

ajde, ajde vec je i vrijeme.

Samo javi tako da znam isplanirat slobodan vikend :D obzirom da bi u subotu trebao radit :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

AnteK, daj malo vise info o turi koju organizujes sad za vikend. Gde, koliko km, kakav teren, koji uslovi... Nesto se razmisljam da dodjem, kazu bice lepo vreme za vikend...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
AnteK' date=' daj malo vise info o turi koju organizujes sad za vikend. Gde, koliko km, kakav teren, koji uslovi... Nesto se razmisljam da dodjem, kazu bice lepo vreme za vikend...[/quote']

 

Nije puno km, oko 100 km van asfalta i nešto po njemu. Kiše nije

bilo dosta dugo pa su putovi suhi - tvrdi makadam i tvrda zemljana

cesta, možda ponegdje malo blata, no ništa strašno. Vozimo iz Našica

po Krndiji i Papuku do izletišta Jankovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

kad je tacno to?

i koliko je to od teb daleko, da mogu da preracunam, zbog dolaska i ukupne km?

Uf, uf tvrd makadam i zemlja to volim, a i gume mi sad lice na supermoto pa za drugo i nisu.

el ima jos neko da bi isao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
kad je tacno to?

i koliko je to od teb daleko' date=' da mogu da preracunam, zbog dolaska i ukupne km?[/quote']

 

Sada u subotu, 30.09. Od BG do mene preko NS i Iloka

je oko 210 km, a polazna toèka ( Našice ) su 30 km od

mene. Ako zapadneš, gurat æemo te, bit æe nas dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

ja u subotu idem za Zagreb pa cu gledati da se negde nadjemo,sada je to strom pa nije to najbolja tura za mene ali ako je tvrdi makadam idem i ja,ipak to nije cucavac da bi se brinuo :D ...ne volim samo sto nisam stavio rolbarove a teska je mrcina..

dakle Antek javljam ti se ja u petak pa ce da se organizujemo da se barem negde nadjemo popodne u kafani na pivu ako ne van puta... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
ja u subotu idem za Zagreb pa cu gledati da se negde nadjemo' date='sada je to strom pa nije to najbolja tura za mene ali ako je tvrdi makadam idem i ja,ipak to nije cucavac da bi se brinuo :D ...ne volim samo sto nisam stavio rolbarove a teska je mrcina..

dakle Antek javljam ti se ja u petak pa ce da se organizujemo da se barem negde nadjemo popodne u kafani na pivu ako ne van puta... :lol:[/quote']

 

OK, javi se u petak. Nije ovo ruta za Stroma, zaboravi. Za Africu još da, stvar je vozaèa. Ne kažem da se sa Stromom ne može, može, no ja osobno ne bih. Možemo se vidjeti popodne negdje oko Požege ili još bolje u Našicama, skreneš sa autoceste u Lužanima i pratiš znakove za Našice ( 60 km od autoceste ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
Nije ovo ruta za Stroma' date=' zaboravi. Za Africu još da, stvar je vozaèa. Ne kažem da se sa Stromom ne može, može[/quote']

 

AnteK, ja mislim da ces ti posle ovog komentara imati i Stroma i Afriku u drustvu za vikend, :):)......

 

Dane, Koma, gde ste?

 

p.s. dane vec verovatno steluje suspenziju, montira dodatni rezervoar, skida db killer.....dok Koma pije pivo verovatno :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Nije ovo ruta za Stroma' date=' zaboravi. Za Africu još da, stvar je vozaèa. Ne kažem da se sa Stromom ne može, može[/quote']

 

AnteK, ja mislim da ces ti posle ovog komentara imati i Stroma i Afriku u drustvu za vikend, :):)......

 

Dane, Koma, gde ste?

 

p.s. dane vec verovatno steluje suspenziju, montira dodatni rezervoar, skida db killer.....dok Koma pije pivo verovatno :D:D

 

vala da znas,nema vise cukanja po srafcigeru da podignem motor,lepo okrenes koturcic i on sam se podigne,pametan mi mali,pun senzora i hidraulike al kad se bude zakasljao ima da obnovim gradivo sa etf-a :D

ali sad mora da se uzme jedna cvaja od 250cc,mogu i prikolicu i nju da povucem sa stromicem kad krenem u sumu

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
ja u subotu idem za Zagreb pa cu gledati da se negde nadjemo' date='sada je to strom pa nije to najbolja tura za mene ali ako je tvrdi makadam idem i ja,ipak to nije cucavac da bi se brinuo :D ...ne volim samo sto nisam stavio rolbarove a teska je mrcina..

dakle Antek javljam ti se ja u petak pa ce da se organizujemo da se barem negde nadjemo popodne u kafani na pivu ako ne van puta... :lol:[/quote']

 

OK, javi se u petak. Nije ovo ruta za Stroma, zaboravi. Za Africu još da, stvar je vozaèa. Ne kažem da se sa Stromom ne može, može, no ja osobno ne bih. Možemo se vidjeti popodne negdje oko Požege ili još bolje u Našicama, skreneš sa autoceste u Lužanima i pratiš znakove za Našice ( 60 km od autoceste ).

 

Iskustva mi fali, ali zato talenta ne manjka :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Iskustva mi fali' date=' ali zato talenta ne manjka :D:D:D[/quote']

 

I meni fali iskustva, što više voziš to vidiš da je znanje krhko a

potrebe za uèenjem velike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
ja u subotu idem za Zagreb pa cu gledati da se negde nadjemo' date='sada je to strom pa nije to najbolja tura za mene ali ako je tvrdi makadam idem i ja,ipak to nije cucavac da bi se brinuo :D ...ne volim samo sto nisam stavio rolbarove a teska je mrcina..

dakle Antek javljam ti se ja u petak pa ce da se organizujemo da se barem negde nadjemo popodne u kafani na pivu ako ne van puta... :lol:[/quote']

 

Cucavac ili solja, ako ti na tu stranu krene asocijacija, nisu bas ni daleko.

Izvinjavam se, morao sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Evo, sedim, gledam forum sunce napolju i ocu da umrem od nerviranja.

Dogovorio se sa AnteKom sve za danas, u 8 ujutru kod njega, 230km od Beograda. Navio sat na 4 i 30, ustao, istusirao se, spakovao stvari opremio se i da uzmem pasos... DOOOOOOOOUUUUUUP (sto bi reko Homer), a pasos u slovenackoj ambasadi na viziranju. Najgore je sto vec 3 dana planiram da idem i na kraj pameti mi nije bilo da nemam pasos. I tako vezba ranog spremanja za put uspesno zavrsena, raspakovo stvari i nazad u krevet.

Jos je Koma otiso u Zagreb i trebali posle ture da se nadjemo pa zajedno nazad.

Ko nema u glavi, nema nigde :D

SAD OCU DA SKRENEM!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Momci, al smo ovde svi otisli u duboki off.... Otvarajte nove teme o vasim planovima za putovanja, ovo nema smisla... :? :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja