Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 600

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Zdravo druze i kolega  po motoru da te obradujem pa i sebe ja cu pamtiti 28 02 ove godine.taj dan mi mnogo znaci  konacno posle dugog cekanja uspeo sam da kupim motor mojih snova hondu shedow 600 ccm iz 95 za 2600 jevreja  presla je 17000km  nisam je jos provozao jer je hladno stavicu i ja sliku jedino nemem bisage ajd da nabavimo negde  ako znas napisi pozdrav ,janko kisac kod \NOVOG SADA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Prvo da ti cestitam na izboru! Da predjes puno kilometara! Ja sam moju pazario 10.01.2009. sta da ti kazem da kad sam je kupio bilo je minu 5 ali se celi dan vozilo..... :o :o :o 

 

Ja sam na mojoj imao bisage neke ne preterano velike, mislim da cu ih prodati, ako te zanima mogu ti poslati slike, zbog posla kojim se bavim treba mi mesta na motoru pa sam narucio iz louisa (www.louis.de) neke 2x27 L za nekih 80 eur.

 

Stavi koju sliku motora da vidimo..... ;)

 

Pozdrav iz Feketica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

zdravo radovane pozdrav od janka  sada sam resio da isprobam senku oblacim odelom koje sam danas pazario i idem pa imam je vec deset dana a skoro nisam ni u trecu brzinu ubacio javicu se kasnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

drug moj pa i moja honda je iste boje tamni metakik jel tako daj mi cenu bisaga i tel ako imas sliku stavi hvala janko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

ovaj obrtomer sa satom nije los a cini mi se da i nije nesto preterano skup ajd ako kupimo dva kompletata mozda ce bitinjeftinije  dal ima neko tehnicko uputstvo za nasu hondicu sedovku 600 stavite pa da skinemo molim neznam jos sta je sta  a neznam trazim na netu al ga nema pomagajte pleaasse. pozdrav janko kis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Radovane sad sam provozo makinu prvi put u mom zivotu a imam 52 god osetio sam pravo zadovolstvo to je motor za ceo zivot ,to sam negde procitao na netu u pravu su  samo molim te napisite mi teh karaktaristike i otkad da ima samo 4 brzine. daj mi mob da se dogovorimo za bisage pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Modeli do 1996 imaju 4 bzine, a preko tog godista 5 brzina! Nesekiraj se za to i ovako je u novom ZOBS-u ogranicenje 80 kmh  :) :) :) :) :)

 

stavicu ti par slika bisaga, slike su sa motorom posebno nemam, mogu uslikati pa da postavim, cenu ti odredi da odgovara i tebi i meni!?

 

Za manual honde vt600c, pusti mi mail da ti posaljem sta ja imam!?

pozz

post-5644-1287906727498_thumb.jpg

post-5644-12879067275298_thumb.jpg

post-5644-12879067275819_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Mene zanima ovaj zadnji blatobran, na kome lezi tablica. Da li je to pravljen, ili je orginal? Ako je pravljen, gde i koliko je te to zadovoljstvo kostalo?

 

evo slika

 

post-1908-12879067276869_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Tako je izgledalo kad sam ga kupio, pravljeno je to je sigurno, tako ne igleda fabricki.Bas sam sad ceo motor rascupao posto farbam plastike jer sam ih igrebao kad se pravio rezervoar. Meni izgleda bas extra, mogu ti slikati ovako rastavljenog ako te zanima.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Tako je izgledalo kad sam ga kupio, pravljeno je to je sigurno, tako ne igleda fabricki.Bas sam sad ceo motor rascupao posto farbam plastike jer sam ih igrebao kad se pravio rezervoar. Meni izgleda bas extra, mogu ti slikati ovako rastavljenog ako te zanima.... ;)

Hajde, molim te, bas sam planirao nesto slicno da uradim.

Mozda ne bih da prati liniju gume, pre bih izbacio malo unazad, da prati liniju tablice, ako me razumes.

 

Posalji mi ne e-mail.

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

radovane sve je ok bisage mi se svidjaju al ja nemogu odrediti napisi od cega ne spustas i to je to.pozdrav janko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

ovde janko kisac moj mail je      demrovski@gmail.com  posalji molim ta  manual hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Tako je izgledalo kad sam ga kupio, pravljeno je to je sigurno, tako ne igleda fabricki.Bas sam sad ceo motor rascupao posto farbam plastike jer sam ih igrebao kad se pravio rezervoar. Meni izgleda bas extra, mogu ti slikati ovako rastavljenog ako te zanima.... ;)

Hajde, molim te, bas sam planirao nesto slicno da uradim.

Mozda ne bih da prati liniju gume, pre bih izbacio malo unazad, da prati liniju tablice, ako me razumes.

 

Posalji mi ne e-mail.

Hvala!

 

Pa nemam tvoj mail, okacicu ti slike ovde!

 

Sta god ti treba, pitaj!

Pozdrav

post-5644-12879067431851_thumb.jpg

post-5644-12879067432221_thumb.jpg

post-5644-12879067432528_thumb.jpg

post-5644-12879067432837_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdarvljam shedowse da vas zamolim za savet dal trebaju da se montijaru drzaci za bsiage nemam ih a neznam gde da ih kupim  il da se samo prebace ispod sedsita kao na konju ispod sedla.radovane bisage su prva liga.ako neko ima javite ovde. thanks...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Samo prebacis, ali moras da ih podigens tj. da presavijes ili skupis (priblizis) vezne kaiseve koji su ispod sedista. Bar je tako kod mene.

Bisage se oslanjaju na zadnji blatobran i dovoljno su odmaknute od lanca i tocka.

 

Sl:

1A165E41-470D-8547-BDAC-2A39D0DB9F46_thumb.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Pozdarvljam shedowse da vas zamolim za savet dal trebaju da se montijaru drzaci za bsiage nemam ih a neznam gde da ih kupim  il da se samo prebace ispod sedsita kao na konju ispod sedla.radovane bisage su prva liga.ako neko ima javite ovde. thanks...

 

Pozz, pa hoces li uspeti da napravis po onim mojima??? Na njima su te moje bisage stajale, ali su ipak malo ostetile farbu na blatobranu....ali nevidi se dok se ne skinu ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Pozdarvljam shedowse da vas zamolim za savet dal trebaju da se montijaru drzaci za bsiage nemam ih a neznam gde da ih kupim  il da se samo prebace ispod sedsita kao na konju ispod sedla.radovane bisage su prva liga.ako neko ima javite ovde. thanks...

Mislim da je svakako bolje sa nosacima (iako ih je malo tesko ugraditi ako vec imas postavljen sissy bar). Ja sam vozio prosle sezone bez nosaca, pa su bisage ostetile farbu ispod njih. Sada sam to farbao i sredjivao, pa planiram svakako da napravim i neke nosace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja