Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 600

Recommended Posts

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdarvljam shedowse da vas zamolim za savet dal trebaju da se montijaru drzaci za bsiage nemam ih a neznam gde da ih kupim  il da se samo prebace ispod sedsita kao na konju ispod sedla.radovane bisage su prva liga.ako neko ima javite ovde. thanks...

Mislim da je svakako bolje sa nosacima (iako ih je malo tesko ugraditi ako vec imas postavljen sissy bar). Ja sam vozio prosle sezone bez nosaca, pa su bisage ostetile farbu ispod njih. Sada sam to farbao i sredjivao, pa planiram svakako da napravim i neke nosace.

 

Bas tvog sam se i setio,iz teme na vasem forumu.

 

 

Evo nekih resenja,moglo bi se dosta jednostavno napraviti...

 

http://www.bikermotoshop.com/shop/images/000028_yh_gross.jpg

 

http://lista.rs/images/upload/wm_big_633770816552162000_e6b55141-e5a7-4036-a620-4a44b42d7405_2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Kod mene je problem sto mi je sissy bar (naslon) bas nekako nezgodan za "uklapanje" sa bilo kakvim nosacima - vidi se na slici. Ali nesto ce morati da se rijesi...

post-4519-12879067981603_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pa gde da kupim taj  sisi bar jako mi se svidja ko ima a ne zeli ga ajd neka mi da ponudu  il ako neko zna adresu gde da se javin stvarno pasuje za nase sedovke pozdrav janko demro.st

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

kolege ajd pomognite mi nesto posto nase sedovke nemaju obrtomer napisite mi molim vas kako vi vozite  mislim  1 brzinom do koliko km NA SAT PA 2 DO KOLIKO,3 DO KOLIKO I 4 DO KOLIKO 5 NEMAMO.. POZDRAV .miso pacov nisam zaboravio skicu  ,dobices je..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Prosto je brate. Prvom krećeš i odmah prebaciš u drugu do 50km/h. Po gradu ja nisam imao potrebe da prebacujem u treću. Lagano bez žurbe. Kada izađeš na pravac treća i da bi olakšao motor odmah četvrta. Držiš na 80-90 i ne preteruješ.

 

Ja tako, kako drugi neka kažu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Prosto je brate. Prvom krećeš i odmah prebaciš u drugu do 50km/h. Po gradu ja nisam imao potrebe da prebacujem u treću. Lagano bez žurbe. Kada izađeš na pravac treća i da bi olakšao motor odmah četvrta. Držiš na 80-90 i ne preteruješ.

 

Ja tako, kako drugi neka kažu!

 

Ja slicno....s'tim da znam i po gradu u trecu na minimalne obrtaje....i sto nekad znam da ga zavrnem i u trecu do 90 kmh (naravno ne po gradu....treca mu je majka ;)) inace  kao i ti u cetvru na nekih 60 kmh i onda  drazim na 90 kmh i uzivanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Treca je keva , nema sta! Posebno mi prija voznja po krivinama, treca i cetvrta. Pred krivinu u trecu, kad izadjem na pravac, gas pa odmah cetvrta.

Mnogo mi se svidja za moj stil voznje i smisao uzivanja, a i odgovara mi sto su brzine dugacke. Jos nism probao po auto putu i verujem da bi tad peta zaista trebala.

 

Ali sta je tu je, ja  retko vozim auto putem, pa mi i ne smeta sto  pete nema!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Treca je keva , nema sta! Posebno mi prija voznja po krivinama, treca i cetvrta. Pred krivinu u trecu, kad izadjem na pravac, gas pa odmah cetvrta.

Mnogo mi se svidja za moj stil voznje i smisao uzivanja, a i odgovara mi sto su brzine dugacke. Jos nism probao po auto putu i verujem da bi tad peta zaista trebala.

 

Ali sta je tu je, ja  retko vozim auto putem, pa mi i ne smeta sto  pete nema!

 

Apsolutno se slazem sa tobom! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

svidja mi se ovaj motor .vido sam jedna zenska vozi 250 kuba zvuk je odlican ko da je neka veca kubikaza ipovlaci dobro

Mora da si sanjao i imao nocnu moru!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

miso evo konacno da ti posaljem skicu  probaj da napravis meni je uspelo al  moze to i bolje[/img]

post-9324-12879070583039_thumb.jpg

post-9324-1287907058346_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Ja sve nosim da mi hromiraju u DES-u u Novom Sadu...extra sam zadovoljan kako urade....prosle nedelje sam odneo dosta delova da odrade....postavicu slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sve nosim da mi hromiraju u DES-u u Novom Sadu...extra sam zadovoljan kako urade....prosle nedelje sam odneo dosta delova da odrade....postavicu slike...

 

Jde mlolim te,jel imas nesto sto su ti radili davnije?  Gledam drugaru je skoro odradjen korman,vec rdja,a ja treba da hromiram nesto uskoro pa ne znam sta da radim...

 

Ivinite za off

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

zdravo radovane evo danas sam napravio sisi bar  stavicu sliku  daj napisi mi broj Desa  i posto su ti radili hromiranje i za koje vreme e slusaj ajd napisi mi dali oni drzaci za bisage odgovaraju novim bisagama  posto imam semu od onih stavi sliku bisaga molim te

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Recite mi kako i na koji nacin cistite bandas tockova izmedju zica?

Koristite li nekakva sredstva? Koja?

Prlicno mi je zaprljan zadnji tocak, sto od prasine , sto od lanca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav miso evo da ti kazem  proslu subotu  ja poceo da se mucim sa zbicama i bandazom sa purol pastom  trljam glancam jeste da dobije sjaj al nekako mutno u to dodje kolega na intuderu i smeje se ko lud  to se tako neradi itd, uzeo malo tasa u casu od jogurta  moje cetkicu za zube i majke mi za pola sata tocak ko iz radje i to je to posle samo gazom malo izglancas vlagu i posao gotov orobaj pa naoisi rezultat.Janko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja