Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s
On 5/10/2019 at 11:49 AM, Inglorious Biker said:

Pozdrav braco bajkeri. Pre od prilike 4 godine sam sebi kupio svoj prvi motor, ostvario svoj decacki san. U pitanju je Honda Shadow VLX 600 1996. Od tada sam presao sa njom mnogo udobnih kilometara i jako sam zadovoljan. Konacno sam u situaciji da je malo sredim i doradim neke detalje koji mi bodu oci. Javljam vam se u nadi da cete mi pomoci, u pitanju je jedan plasticni deo, poklopac akumulatora sa desne strane na koji se zabicom kaci desna plastika koja se nalazi ispod sedista. U prilogu postavljam sliku, ako neko zna nekog ko zna negog ko mozda zna gde mogu da nabavim taj deo u Srbiji bio bih mu beskrajno zahvalan :)

HSVLX600-1.jpg

HSVLX600-2.jpg

Isti taj sajt,odakle si skinuo sliku....zapiši part number i direkt kod Stojanova u NS naruči original,ne verujem da će biti preskupo. 

P.s. dođeš mi kraft pivo za ovaj savet ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Shadow VT 600 C 1996

Hvala na pomoci :) zvao sam Delta Motors i zvao sam Stojanova. 3970 din.... to mi je preskupo za parce plastike... tako da odustajem dok ne nadjem nesto polovno za 10€ :D a sto se tice piva, najmanji problem :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Evo da se i ja malo pohvalim,kupih shadow 600,pa rekoh da se prijavim   ... bicekoja slika sutra...veliki pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

ima li nekoemaual za hondu shadow 600.Ja imam na spanskom i nista ne razumem a i slike su lose.Unapred zahvalan i pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: Honda Shadow VT750 c

Drugari pozdrav svima... Potrebna mi je sajla za kilometar sat (cajger) za Honda VT 600, 1992.god... Jel mozete negde da me uputite? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Shadow VT600C

Pozdrav svima, od neki dan sam ponosni vlasnik svog novog ljubimca, Honda Shadow VT600C 1995. Nameravam uraditi mali servis, zemenu ulja i filtera pa me zanima koje motorno ulje preporucujete?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav! Vracam shadow vt 600 u original, sve delove sam podavao i pobacao pa mi treba ;kompletan zadnji blatobran sa donjim plastikama, štop svetlo, zadnji migavci , zadnji deo rama koji se demontira i sediste. Ako neko zna ko ima bobera copera od vt 600 a te delove prodaje, nek mi se javi.....hvala . Ivan 060/02-01-983

FB_IMG_1506814570630.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

nemam kvar,nemam problema sa masinom ,no se hvalim sto vozim shadow:jee3:,,,a i vozalo se danas,,,veliki pozdrav svima:2kolce:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja