Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Hvala Janko, probacu Tashom i cetkicom, samo necu svoju cetkicu za zube da koristim za to  ;D uzecu neku staru!  ;)

Slikacu u subotu (ne mogu pre),  pa da vide svi kako je ispalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Hvala Janko, probacu Tashom i cetkicom, samo necu svoju cetkicu za zube da koristim za to  ;D uzecu neku staru!  ;)

Slikacu u subotu (ne mogu pre),  pa da vide svi kako je ispalo.

 

Ja bolje od ovoga nemogu da sredim zadnju felnu.... ;)

post-5644-12879070926348_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav drugari sedowsi ajde dajte mi savet evo dosla je nasa moto  sezona  ja se spremam da idem svuda  naravno na skupove napisite sta treba da nosim od alata  a sta od rez delova  hvala  vidimo se na skupavima  honda shedov sa ogromnim bisagama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

sad cu staviti kupio sam ih juce danas sam namontirao  oko 25l je zapremina jedne pa puta dva jeste da je prakticno stane sve al cini mi se da je su ogromne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

hvala  zo-li samo se bojim da ce masa zajebavati zbog velicine  ja sam plato 45 eur  iz luisa preko aki-ja iz topole da stavim kako izgleda na motoru pozdrav vidimo se u odzacima u subotu na skupu ..[/img]

post-9324-12879071560738_thumb.jpg

post-9324-12879071561224_thumb.jpg

post-9324-12879071561617_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

.da stavim isliku pre  nego sto sam namontirao bisage kao i moj prototip drzaca montira se na zmigavac sa unutasnje strane i na drzac za noge suvozacice....pozdrav[/img]

post-9324-12879071604975_thumb.jpg

post-9324-12879071605542_thumb.jpg

post-9324-12879071605962_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

narode pozdrav, moja honda me izneverila. na sred subotice  na semaforu ona resila da se odmori  posle dosta duge voznje sa skupa u mitrovici.pokusavali smo da je upalimo  na jedvite jade upali ide 48 metara pa stane  inece  ko mrtav konj.,Stali su mnogi  pa ovo pa ovo i na kraju i akumlator poceo da slabi. mane vec vata ono ludilo 110 km od kuce ,kisa pocinje,supruga prevrce ocima a moja plava ptica cuti. E onda ja resim da nesto poduzmem jer vidim puno  saveta a nista. Pozovem mog kolegu  mog spasioca Radovana iz Feketica  objasnim situaciju  najpre me nakrpio  s pravom odmah je znao sta je  .......yapusen filtter za benzin.  .Istresli smo pola soljice taloga oprali , i motor upalio i odvezao me kuci bez problema.Radovane svaka cast i hvala na savetu.,A sada nema nighe da se nabavi nav ako neko zna  napisite  Veliki pozdrav svima Janko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

Pozz mom prijatelju Janku!!! ;) 

 

Nemoj pricati da te je HONDA izdala, nego izdao te je filter goriva!!!! :D :D :D :D :D

 

Ja sam prosle godine kupio obican od auta (malo je veci pa sam ga privezao) i onako je ispod sica pa se ne vidi.....ove godine sam nasao takodje od auta ali taman pase u fabricku gumu koja ga drzi....cena nekih 100 din.....moj kupljen tu u selu kod mene u autoradnji.....

 

 

Janko pogledaj na najlonu ili u gumatic u temerinskoj ulici.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav  radovanu i ostalim kolegama tacno izdala me moja nemarnost ili zaboravnost izvinjavam se  mojoj hondici nije ona kriva Radovan mi napomenuo da moram zameniti. sutra mi danose na skup originalan iz bg narucio sam par komada pa  dacu kome bude trebalo pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Gumatic u Temerinskoj nema takvih filtera , zvao sam danas.

E sada ako lazu oni mene, lazem i ja vas.

Nema tog filtera goriva za crevo promera 10mm ama bas nigde.

Ako neko od kolega, ima neku prodavnicu u okolini, bio bih vam veoma zahvalan ako biste mi poslali postom 1-2 kom., city expresom sta god, placam sve troskove (i sebe pocastite obavezno) nikakav problem.

 

Sve podatke saljem na PP :)

 

Hvala unapred.

 

P.S Ako neko u Novom Sadu zna gde mogu naci te filtere goriva neka mi kaze.Obisao sam bar 5-6 velikih prodavnica i niko nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

tako mali filter promera 10mm nepostoji sem original koji ima u louisu, ja sam kupio obican filter da je samo jednake debljine da moze da stane u drzac gumeni, a mesto za crevo mu nije vece od 5-6 mm, ali sam nalepio traku od platna i dobio tih 10 mm nabio crevo i stegao sa jacim selnama....evo predjoh vec 1500 km tako....

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

imam problem vezan za cep rezervoara, to jest, nemam ga (mislim na cep). trazio sam na milion mesta i nista, svi mi kazu da cu to tesko naci kod nas. uspeo sam da kontaktiram nekog coveka koji to moze da mi naruci iz inostranstva, ali za nov cep sa kljucem trazi 90 e a meni nije bas toliko prigustilo. pronasao sam neki na nekim oglasima ali covek ne zna od kog je motora cep pa bi mi pomoglo i ako bi neko mogao da postavi slike cepa iz nekoliko uglova pa da ja to uporedim (inace ne znam kako izgleda originalan jer je motor kupljen bez cepa)

hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Pa drugari da osvezimo temu, a ovako i da vas obavestim da sam odlucio prodavati moj motor.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/74171-honda-shadow-vt-600-95/page__p__1186656__fromsearch__1#entry1186656

 

Zovu pitaju, nude zamene za neke R-ove. Probao sam i ta cuda, nije to za mene.

A, vasi ljubimci, jesu li u garazama ili planirate da menjate? Kako vas sluze? Ima li problema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Pozdrav veeliki svim Shadowashima :zdravo: naime,imam jedno pitanje...

Koliko su Shadowke udobne da duze ture,do mora recimo...ono sto se vozi ceo dan..

Mislim da dosta ima i veze kakav je korman,kakve vi imate? Fabricke ili one lepe T-bar ??? ...koji btw tako dobro izgledaju na ovom motoru :moto3:

Hvala unapred,bas me zanimaju vasa iskustva..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Pozdrav veeliki svim Shadowashima :zdravo: naime,imam jedno pitanje...

Koliko su Shadowke udobne da duze ture,do mora recimo...ono sto se vozi ceo dan..

Mislim da dosta ima i veze kakav je korman,kakve vi imate? Fabricke ili one lepe T-bar ??? ...koji btw tako dobro izgledaju na ovom motoru :moto3:

Hvala unapred,bas me zanimaju vasa iskustva..

Лично нисам одушевљен са удобношћу.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja