Jump to content

Moto Zajednica

III Akcija dobrovoljnog davanja krvi - Beograd 31. Januar 2009.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Zdravo svima!

 

Od prosle akcije dobrovoljnog davanja krvi koju smo organizovali je proslo tacno 4 meseca, stvorili su se uslovi da se ponovo pokrenemo i druzimo istim povodom. Ovaj put je akcija zimskog karaktera zbog toga sto je Januar mesec i necemo je organizovati na nas klasican BJB nacin. U svakom slucaju, organizovacemo okupljanje i dobro druzenje u sklopu same akcije davanja krvi.

 

Dakle, 31. Januara (Subota) organizujemo Trecu po redu Akciju Dobrovoljnog Davanja Krvi u Beogradu.

 

Ovog puta necemo organizovati defile, mada dok ovo pisem sunce sija napolju... :) U svakom slucaju, bezbednosti radi necemo se upustati u tu pricu. Na letnjim akcijama davanja krvi je naravno stvar drugacija.

 

Dobili smo saglasnost Doma zdravlja na Savskom Vencu da mozemo koristiti njihovu salu, tako da cemo tu obaviti davanje krvi na jednoj strani sale, a druzenje uz sokove i sendvice cemo imati na drugoj strani sale.

 

Termin je od 11h do 14h.

 

Vise informacija cemo objaviti u sledecim danima...

 

Vidimo se, ako ne pre, 31. Januara!  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja samo da dodam par stvari:

 

- kao i do sada, same zalihe krvi koje su vrlo kriticne u ovom periodu, su izdiktirale tajming, odnosno, upravo smo zamoljeni da to pokusamo da izvedemo do kraja ovog meseca.

- obzirom da je doba godine kada motor i dolazak motorom nisu najsrecnije resenje, ovo zimsko davanje krvi ce biti unekoliko specificno, ali cemo priliku iskoristiti za pokoju dodatnu aktivnost tokom davanja krvi, o cemu bismo u narednim postovima vise.

- neobicno je vazno, radi samih logistickih problema (parking, procena osoblja itd.), da na samom forumu tokom prijavljivanja budemo sto ekspeditivniji kako bismo mogli da sto preciznije procenimo broj ljudi koji bi dosli.

 

Naredna akcija je 1.maja sto daje taman dovoljno vremena za obnavljanje resursa, a sve akcije davanja krvi cemo nastojati da nacionalizujemo ove godine te bi se davanje krvi odvijalo na vise mesta paralelno. Na taj nacin bismo mozda ponudili prajticniji izbor i onima kojima je veliki napor dolazak u Beograd, a zeleli bi da pomognu.

 

Ukoliko neko smatra da se jos negde regionalno moze organizovati ovakva akcija, neka se oseti slobodnim da me kontaktira na PP oko toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naravno, računajte na mene ;)

 

A to za 1. maj nadam se da nije fiksan datum, retko ko će biti u Bgd baš za 1. maj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Naravno, računajte na mene ;)

 

A to za 1. maj nadam se da nije fiksan datum, retko ko će biti u Bgd baš za 1. maj...

 

Prosle godine smo bili za 1. Maj.

 

Naravno, racunajte i na mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Tu sam naravno, samo jedno pitanje: Da li će opet biti nešto u koorganizaciji (čitaj neorganizaciji) sa MAS-om ko prošle godine ili smo ovde samo mi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ovo je nasa redovna akcija, ali cemo svakako poslati poziv i MAS-u da se prikljuci, ako budu zeleli... Akcija je drustveno korisna, tako da su dobrodosli svi koji zele da pomognu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

+1 mislim da je A+ (mali off, ako vam fali A+ upamtite da 98 od 100 kineza imaju A+  :P :P :P )

 

dom savski venac to mu dodje u Kneza Milosha ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

iznad Kneza Milosa, Pasterova 1. Nakacicu plan grada, samo da jos razradim detalje oko parkiranja (kakvo je vreme krenulo danas, moguce da nece ni trebati parking, - dolazicemo motorima:) ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Konachno cu ispuniti svoju zelju za punoletstvo...upravo to...prvo shto sam pozelela da uradim kao punoletna je da dam krv... rachunajte na mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Konachno cu ispuniti svoju zelju za punoletstvo...upravo to...prvo shto sam pozelela da uradim kao punoletna je da dam krv... rachunajte na mene...

 

Bravo devojče! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

O rh -      ;)

 

Uuu, Djomla kralju, kako će da ti se obraduju!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Samo jedno pitanje...iz nekog razloga,vaga mi kaze da iam 50kg...jel ja sa tom tezinom mogu dati krv?? Mislim,ja iam dosta krvi,ali ne znam je li kilaza problem?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2842 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Kilaza nije problem. Samo moze da bude problem malokrvnost, tj, manje gvozdja u krvi. To odredjuju na licu mesta /ono kad bocnu u prst/.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Uistinu ne volim da me bodu niti da ja sama sebe bodem,pa mi se ne mili da budem izbushena 2x....elem...ako tako ide,onda mora... :) hvala na informaciji... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Kilaza nije problem. Samo moze da bude problem malokrvnost, tj, manje gvozdja u krvi. To odredjuju na licu mesta /ono kad bocnu u prst/.

 

Jeste problem, jer oni koji imaju manje od 50kg ne mogu da daju krv. Miša to ne zna jer je davno imao 50 kg.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

E, a ako bude lepo vreme da neko skokne do Novog Sada na kaficu i da da krv, malo da nas pomognete i ohrabrite u prvoj akciji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja