Jump to content

Moto Zajednica

COYOTE WINTER PARTY 21.02. 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

naravno da zna, evo na primer ja znam.

 

zurka ce biti u subotu 21. februara 2009.

 

u ovom trenutku ne znam ko ce svirati, al kako ne sumnjam u Gagija i kojote bendovi ce sigurno biti pazljivo odabrani.

 

a sve ostalo, pa za Pancevce se zna, samo najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Bio sam poslednjih nekoliko godina. Dobro je sto su prosle godine promenili lokaciju. Svirao je King size, bilo je strava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

upravo sam se vrtio iz Panceva.

 

sviraju REBEL i  BEN HUR

 

zurka ce biti u prostorijama studentskog centra, znaci na istom mestu gde i prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

i ove godine kao isvake  predhodne moto klub koyote organizuje zimsku zurku .

 

zurka ce biti u prostorijama studentskog kulturnog centra ( ISTO MESTO GDE JE BILO I PROSLE GODINE ) a svirace REBEL i BEN HUR

 

VIDIMO SE NA ZURCI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Zimska zurka u Pancevu mi je uvek bila omiljena dok sam bio u Srbiji.Uvek su imali dobar prostor,dobru svirku i puno dobrih riba.Misljenja sam da se u Pancevu  i dalje slusa dobar Rock'n'Roll.Sta ces bolje od toga.Da sam tamo sigurno bih isao.Pozdrav i lep provod zelim svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Zimska zurka u Pancevu mi je uvek bila omiljena dok sam bio u Srbiji.Uvek su imali dobar prostor,dobru svirku i puno dobrih riba.Misljenja sam da se u Pancevu  i dalje slusa dobar Rock'n'Roll.Sta ces bolje od toga.Da sam tamo sigurno bih isao.Pozdrav i lep provod zelim svima.

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Oho JPSUPERBIKES, kako je sta ima?? Vidi molim te sta rade oni Lynyrd Skynyrd, jel ce dodju do V.Plane??

mihac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Oni su iz Jacksonvilla,nekih 4-5 sati voznje od mene severno.Cekam Galeta da dodje pa da ga vodim tamo.Kad ce to da se desi,ne znam.Sve zavisi od njega.Morace malo da smanji pice i cigare,cene avio karata su malo poskupele.Nisam ih jos gledao ovde,mozda sad u Daytoni.Vama je vidim doslo lepo vreme,udri u voznju ali pazljivo.Statistike kazu da je najgore prvih dana lepog vremena.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Zimska zurka u Pancevu mi je uvek bila omiljena dok sam bio u Srbiji.Uvek su imali dobar prostor,dobru svirku i puno dobrih riba.Misljenja sam da se u Pancevu  i dalje slusa dobar Rock'n'Roll.Sta ces bolje od toga.Da sam tamo sigurno bih isao.Pozdrav i lep provod zelim svima.

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ej,Zare izgleda da su nam ukusi slicni.I Ti i Ja imamo dobro oko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Keeway MATRIX 50

Nisam upucen u te moto zurke ali kopka me jedno pitanje da li tu moze da ide ko hoce ili moraju da te pozovu?I kako se krecu cene pica na zurkama?Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Nisam upucen u te moto zurke ali kopka me jedno pitanje da li tu moze da ide ko hoce ili moraju da te pozovu?I kako se krecu cene pica na zurkama?Hvala unapred

    Moze otici ko hoce s tim sto mislim da se placaju ulaznice a cene pica su popularne  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Do sada klubovi i bikeri nisu placali (gosti) vec samo Pancevci obicni gradjani, bar je do sada tako bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Do sada nisam placao ulaz, cak je prosle godine bila organizovana garderoba za svu opremu za dz. Dodjes obucen ko marsovac, skines se ostavis sve i uivas, kada krenes kuci, obuces se i to je to. Cene pica su simbolicne , cini mi se da je prosle godine toceno pivo bilo 50-60din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

U praksi je da se na moto zurkama ne naplacuje ulaz,e sad je to ipak stvar organizatora.Ja ne placam sigurno,tezak sam na lovu! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ulaz se ne naplacuje za motoriste. E, sad, kako to dokazati, ako vas niko ne zna :D. Bar je tako bilo.

 

Ja sam se najbolje na svetu organizovao, ortak koji ne pije nas vozi, JEEEEEEEEE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

tako je, ni ove godine se motoristima ne naplacuje ulaz, nas (njih) je lako prepoznati , ili po bojama kluba ili po opremi koju nose, za gradjanstvo je ulaz 200 din,  i ove godine postoji mesto gde se mogu odloziti stvari( garderoba)

a cene pica su popularne, mislim da je, ali necu da tvrdim, pivo 70din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Jel moze mali update za stanje stvari? Cene ulaza,piva, hoce li se prodavati neshto od hrane, nas 5-6 bi doshlo iz KG-a... Znachi mi bajkeri ne placamo bez obzira shto smo kolima?... Jel placaju RIBE? Vodimo neke drugarice (znachi nisu devojke mozete da ih muvate hahaha :D) I update u vezi bendova?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Jel moze mali update za stanje stvari? Cene ulaza,piva, hoce li se prodavati neshto od hrane, nas 5-6 bi doshlo iz KG-a... Znachi mi bajkeri ne placamo bez obzira shto smo kolima?... Jel placaju RIBE? Vodimo neke drugarice (znachi nisu devojke mozete da ih muvate hahaha :D) I update u vezi bendova?

 

Jeli bre sram te bilo, zar si zaboravio da se u goste ne nosi meso !! Vidimo se u Pa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

 

Jeli bre sram te bilo, zar si zaboravio da se u goste ne nosi meso !! Vidimo se u Pa..

 

Pa bre ja mislio ti vishe nisi medju zivima :D Ti reche da cesh da idesh i u Pozarevac pa ne dodje.. Aj nemoj da te ne bude ovaj put... Shteta za Pozarevac bilo je Loodilo.... Kako noga? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Pa ja hocu da idem sa josh 3 druga bajera iz KG-a ali treba da iskopam kola iz dvorishta (sneg) i treba da se skrpimo za gorivo (to cemo lakshe), nego me najvishe brine stanje puteva...... Od KG do PA preko SD koliko ima kilometara??? I kakvi su putevi ako je neko gledao???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja