Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi 125 2d

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

Pa razocarali ste me, nisam bio vise od nedelju dana, a nista niste postovali, vec sam ocekivao da ce biti novosti nekih 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Qingqi 125 2D

Cao, ima li neko da je narezivao kljuc od brave, ja imam jedan pa reko ajde da narezem da imam rezervu, ali svi nesto nude da prepravljaju neke kljuceve pa da se nekako uhvate a ja bi bas takav kao sto treba, pa ako neko zna gde mogu da narucim nenarezan blanko kljuc?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Ja sam davnih dana narezivao jer sam posejao rezervu pa je na kraju nasao nakon godinu dana 1lol.gif.

Vozio sam sa tim narezanim, radio bez problema, u Novom Sadu mi lik uzeo oko 400din za to 0takoje.gif

PS:jeftiniji je narezan nego menjanje brave u slucaju da ne daj Boze izgubis 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Posto sam uzeo Challenger-a, pomorandza mora na prodaju. Ko god da ga uzme, pokajati se nece, utegnut je kao pracka 1moto3.gif1zdravo.gif

http://www.polovniau...ingqi_qm125_2d/

 

kulturica oglas, 0takoje.gif

srecno sa prodajom, cudi me bas da nisi otisao u japance posle kineza 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Procitah oglas, inace vozio sam nekad Quingqi skuter 125 ccm i imao je rezervoar oko 6 L.Da li je moguce da su u tvoj naked od 125 ccm i 9 ks stavili rezervoar (kako si napisao) od 22 L sa kojim uz potrosnju od 2.5 L mozes da predjes oko 900 km?!Cemu pobogu?Za put oko sveta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 80 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Sym Maxsym 400i abs

Procitah oglas, inace vozio sam nekad Quingqi skuter 125 ccm i imao je rezervoar oko 6 L.Da li je moguce da su u tvoj naked od 125 ccm i 9 ks stavili rezervoar (kako si napisao) od 22 L sa kojim uz potrosnju od 2.5 L mozes da predjes oko 900 km?!Cemu pobogu?Za put oko sveta?

 

Sipas i ne mislis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

@Velimirjevtic: Otisao opet u kineze uz 2 razloga.

 

1. Vozio skuter kineski 6 godina (Keeway Matrix), svasta mu radio i nije me izdao. Onda 2 godine Qingqija i on me takodje nikada izdao nije. Smatram da uz dobro odrzavanje nece ni ovaj. A uzeo sam ga malte ne novog :D

 

2. Nisam imao vise para da uzmem ono sto se meni svidja. Za pare koje sam imao, mogao sam da uzmem nesto ispod '90 godista i to nesto se meni estetski ne bi svidjalo, jer chopper/cruiser za te pare da je Japanskog porekla je stvarno readak, a i uglavnom lesina. Mislio sam kao i Virgao 250 da uzmem ili cak 535 da se nategnem, ali posto sam ja 185-6 visok i imam 110kg, kada sam se video na tim motorima (slika) shvatio sam da izgledam kao medved na biciklu i odustao sam.

 

@Kimi018. Zapremina mu po specifikacijama pise da je 22L. Nisam uspeo bas toliko da ga natankam nikad, jer je cudnog oblika pa ne mozes da ga napunis do kraja, ali staje sigurno 3/4 rezervoara.

 

@Solea: Upravo, zaboravis kad sipao. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

@Solea: Ja dolazim sutra u Klenak, ako si i dalje zainteresovan, dodji da vidis, mozda se i dogovorimo nesto 0namigivanje.gif

 

@Mouse0: Muke su to, nisam ni ja spavao nocima kada sam trebao da menjam neki motor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

ja od sipanja do sipanja, prelazim minimum 600-700 km...

potrosnja nikad preko 3...

po Bg, pre neki dan mereno, 2.85l/km

tacnije 17.7l na 620km, nisam ga svukao do kraja...

Bukvalno da zaboravis kad si sipao... 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Pitanje za Zivkovica...

A i ostale ako znaju. :D

Gde se njemu nalazi katalizator, prosirenje na sredini izduvne cevi, ako se ne varam?

Ili prosirenje pre samog ulaska u "lonac"?

I da li neko zna, da li on ima neke elektronske blokade, na cdi, ili gde vec?

Ja sa mojim mojim motorcetom presao 5000 od kada sam ga registrovao...danas tacno 3 meseca... :D

Nisam silazio...Ni jedan problem nisam imao, osim jednog manjeg udesa koji sam napravio, ali to nije on kriv mukica...... 0tuzan.gif

Uglavnom imam samo reci hvale za motor... 0takoje.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

Pitanje za Zivkovica...

A i ostale ako znaju. :D

Gde se njemu nalazi katalizator, prosirenje na sredini izduvne cevi, ako se ne varam?

Ili prosirenje pre samog ulaska u "lonac"?

I da li neko zna, da li on ima neke elektronske blokade, na cdi, ili gde vec?

Ja sa mojim mojim motorcetom presao 5000 od kada sam ga registrovao...danas tacno 3 meseca... :D

Nisam silazio...Ni jedan problem nisam imao, osim jednog manjeg udesa koji sam napravio, ali to nije on kriv mukica...... 0tuzan.gif

Uglavnom imam samo reci hvale za motor... 0takoje.gif1moto3.gif

 

Ima 2 katalizatora, to prosirenje na grani i na pocetku samog lonca. Nije ih nesto previse tesko izvaditi. Jeste da mora da radi brusilica ali su dostupni prilicno. Sto se tice CDI-ja, ne znam, ja ne bih nista skidao, ide do 90 lagano, do 100 se dovuce i posle je vec navlacenje. Najbrze sam ga vozio 120, ali to su bili otp uslovi koji su mu odgovarali :D Koliko se razumem u tu tematiku, CDI mu moze pomeriti blokadu, a to mislim da stvarno nema potrebe, ipak je to jedan cilindar 4T motor koji ne voli obrtaje i samo ce da urla, muci se i haba na visim obrtajima a nece ici nesto signifikantnije. PS. sto se tice katalizatora, postao je glasniji u nizim obrtajima i malo, skoro i neprimetno bolji u povlacenju.

 

@Solea - Dogovoreno :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Kontaktiraj kolegu Damira iz mojih prijatelja, moj kum je narucivao kod njega, tj preko njega, ali za cenu nisam siguran, znam da nije neka berba usiju vec ok cena.. Zlatna regina, provereno dobra 0takoje.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Hvala.. 0takoje.gif

inace motor je presao oko 15000.

Lancanici su mi i dalje dobri, bar vizuelno, nisu siljati i slicno, pretostavljam da su fabricki.

Jel vasa preporuka da menjam i njih, il moze to jos da tera? 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja