Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

Ivan X koje god ti je ta Honda 400,za koliko para moze da se nadje?

i reci nam nesto o toj hondi kakva je kako slusa mozda i mi pozelimo nesto slicno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

Vozim Stroma, koji i nema bas puno zajednickog sa ovim terenima sa slika, ali nameravam da nabavim full krosa, neku cvaju 125ccm. Sto jedan moj drugar kaze, greota je da nemas krosa u okruzenju ovakvih planina. ;D

sfkqx1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Sto se moje hondice tice, to je masina od 50 kubika za jacinom motora 3.8Kw, ide do 70kn/h i do te brzine ubrzava dok pucnes prstima i dalje nece da ide.. lepo radi, sredjujem je skroz za pocetak sezone i kada mi padnu neke pare sa neba uzecu nekog japanca isto cross ali preko 450 kubika.

 

honda%20mt50.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

jebote ivane gdje nalazis ovako dobre terene brate imas mnogo dobrih voznji, a reci mi koje gume koristis. ja sam ljetos 3 puta u pijesku odletio na glavu zbog guma. ustvari zbog prednje dunlop D607 sad razmisljam o mitasu E 06 http://www.vibardoo.com/ag_detaljnije.asp?tip=4&podtip=3&id_katalog=365 ILI DA UZMEM NEKI DRUGI MODEL?  A SAD DA SE JAVIM dulesotonU JA BI TI PREPORUCIO mitas E 07 50 EURA JE ZADNJA  prednja oko 44 e to je univerzalna guma http://www.vibardoo.com/ag_detaljnije.asp?tip=4&podtip=3&id_katalog=366 pogledaj je ovdje

 

 

Sta gde nalazi sto nezoves i nas da vidimo jel to slikano sa iskrivljenim foto aparatom ili je teren takav .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

    Da se ucipim    zadrti offroder, mozda cak i 50 posto ukupnog staza presao van asvalta, trenutno  Honda 125 za off roud , u pripremi skrembler na bazi CZ enduro sa cetvorotaktnim agregatom, i imam FANTASTICNE terene  u okruzenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Trenutno vozim KLE500, a u potrazi za Afrikom. Dosta vozim po asfaltu mada me cesto povuce priroda pa skrenem na neki makadam. KLE mi se dobro pokazao za seoske puteve i sl. ali nije za neke extremne voznje. Posto bih da putujem sa motorom a voleo bih da skrenem sa asfalta kad kod mi se prohte (a to je po prilicno cesto), tragam za afrikom. Enduro je definitivno moj izbor jer je motor za svaku priliku!!!

post-5065-1287901656356_thumb.jpg

post-5065-12879016564145_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ivane sta mi mozes reci o snagi xr 400r i max brz i ponasanje na asvaltu ,da li se moze putovati na njoj na relacije do 500km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

ivane sta mi mozes reci o snagi xr 400r i max brz i ponasanje na asvaltu ,da li se moze putovati na njoj na relacije do 500km

 

XR400r ima 25kw na 121kg...Sasvim dovoljno,po mom misljenju. ;)

Sto se tice ponasanja na asfaltu-nemam primedbi...

Moze se putovati na duze relacije ali mislim da je xr400r odlican all round motor...

Sto bi rekao Kevin sa TT Foruma:"The longer the straights, the taller the hills, the deeper the sand; the bigger XR you want. The tighter the trail, the smaller hills, firmer terrain; the smaller XR you want..."

Tako da za duza putovanja bi bolji izbor bili Xr600r ili Xr650r. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

pokoji izlet ali ima i zanimljivih scena2n7o677.jpg GS 800 POKAZUJE ZASTA JE STVOREN , 15dm1wx.jpg ZA GRADCKE SMIKERE NIJE SIGURNO.  f20jnt.jpg SUPER SLIKA 11b2az5.jpg  OVO JE MIXA kad je bio na cemernu prosle zime r2qpno.jpg2z9fdxk.jpg adventure KTM 990 POKAZUJE PRAVO LICE 2h8a1io.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Keeway MATRIX 50

Po meni nema boljeg motora od endura.Takvi motori zasluzuju postovnje.Imao sam prilike da vozim Suzuki dr 650 od najboljeg bajkera iz bns Angela.Kad budem u mogucnosti kupio bih Africu Twin taj motor mi bas zapao za oko.Enduro samim svojim izgledom zasluzuju strahopostovanje,taj zvuk masine,velicina bajka,ogromni rezervoar.Uzivancija.Mada po meni naj motor je KTM 990 adventure.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

Po meni nema boljeg motora od endura.Takvi motori zasluzuju postovnje.Imao sam prilike da vozim Suzuki dr 650 od najboljeg bajkera iz bns Angela.Kad budem u mogucnosti kupio bih Africu Twin taj motor mi bas zapao za oko.Enduro samim svojim izgledom zasluzuju strahopostovanje,taj zvuk masine,velicina bajka,ogromni rezervoar.Uzivancija.Mada po meni naj motor je KTM 990 adventure.

bravo KTM 990 adventure. JE DALEKO ISPRED BMW 1200GS a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Jedino sto znam je to da je Delphi americka firma gigant u oblasti razvoja elektronskih

upravljackih sistema u auto industriji i kao takva snabdeva celu GM grupaciju vozila.

Rade i celokupnu autoelektriku za vozila kao i kompletne common rail sisteme za

dizel vozila. Firma za postovanje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja