Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ER-5 i GPZ 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Da li moze neko da mi nadje link u luisu u Becu za zadnje plocice za mog kawu ex500d '95 posto mi je keva gore pa bi kupila .Jos jedno pitanje da li kada se kupuju prednje plocice ide set za oba diska ili je cena prikazana za par po disku unapred hvala pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Ok jedna dilema resena,treba kupiti 2 para plocica za prednji tocak !!! Hvala na odgovoru !!! E sad kad bi neko dodao link za prednje i zadnje iz luisa da ja nesto ne zeznem bilo bi super pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

@ridjiww

 

Prvo, ja bi uzeo organic, poucen mojim iskustvom sa Lucas sinter koje me nisu nesto odusevile a pojele su mi diskove ekspresno brzo.

 

Drugo, i na sajtu vidim da imaju po dva-tri izbora od svakih za tvoj model, kako je tek u radnji nemam pojma, najbolje bi bilo da im napises za sta ti trebaju plocice, da budu organic, a koju ces firmu prelomi sam, ja licno bih isao na Saito. Ostalo prepusti njima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Pa videcemo kao sto kazete reci cu im za koji motor mi trebaju pa ce oni odluciti,u sustini najbolje su najskuplje jer kao sto kazu koliko para toliko i muzike.Sve u svemu hvala puno na preporukama i savetima jer mi je ovo prvi motor malo ozbiljniji i nemam toliko iskustva pozz svima !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Vozate li se sekto?

 

Ja danas napravio krug Jerković, NBG, centar, nije mi se ni zagrijao motor :moto3:

Kako ću neđe da okinem dihtung glave, svi su izgledi ::)

Ako mi do tad ne crkne akumulator od zime :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ma ja takođe nisam nešto željan vožnje nego sam nešto žurio pa sam samo počupao kese kojim sam ga pokrio da ga snjeg ne natapa, pali i vozi :moto3:

A nakanjujem se ovih dana da ga krenem rasturat, trebam sređivat viljuške, kočnice, treba i ventile štelovat, treba i cjevi od vode promjenit, mislio sam i satovima ubacit LED diode i pretapacirat sjedište, ali moram nešto da ostavim i za dogodine :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Pozz. drugovi imam mali problemcic posto sam kupio motor pre par meseci nisam imao vremena puno ga voziti,no ipak i danas resih da okrenem koji krug posto je lep suv i suncan dan iako temperatura nije na zavidnom nivou.Sta se desava upalim ja motor okrenem 20tak km postigo radnu temp. i kad ga ostavim na leru poradi par sekunde i polako krece opadati ler i nize i nize i ugasi se,ja ponovo kresnem opet isto,pritom da kada ga upalim trazi veci gas da unormali rad. Sta moze biti problem ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Ma podesen na 1200-1300 i lepo radeo zadnji put kada sam ga vozio nego nesto sam razmisljao da nije mozda zbog toga sto sam okrenuo na rezervu i da imam malo goriva !!! Za vikend ako bude suvo tankiram ga pacemo videti . Pozz drug.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Ma podesen na 1200-1300 i lepo radeo zadnji put kada sam ga vozio nego nesto sam razmisljao da nije mozda zbog toga sto sam okrenuo na rezervu i da imam malo goriva !!! Za vikend ako bude suvo tankiram ga pacemo videti . Pozz drug.

nisu ti rekle kolege da izbegavas okretanje i koriscenje slavine? sto manje to bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ma podesen na 1200-1300 i lepo radeo zadnji put kada sam ga vozio nego nesto sam razmisljao da nije mozda zbog toga sto sam okrenuo na rezervu i da imam malo goriva !!! Za vikend ako bude suvo tankiram ga pacemo videti . Pozz drug.

nisu ti rekle kolege da izbegavas okretanje i koriscenje slavine? sto manje to bolje.

 

Zbog cega? Ja izbegavam mada sam jednom imao prelivanje goriva pa sada okrecem na off kada planiram da parkiram na par sati i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki GSF 600 S Bandit

Drugari problem oko variranja ler gasa resen dosipao 10l benzina i proterao ga malo oko 20tak km i nastelovao ler na 1,200 obrtaja i on nastavio da prede kao macor .

A sto se tice slavinice goriva i ja imam off na slavini i iskreno da vam kazem uvek kada parkiram motor na oko sat i duze ja ga okrenem na off iz straha da ne zaglavi nesto pa onda menjaj ulje,filter :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja