Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ER-5 i GPZ 500

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Nemoj ni pokusavati, imas reljefno staklo a to ne ide sa projektorom, da ga skidas i stavljas pleksi opet ne moze jer je dosta uvuceno u masku pa ... zaboravi. 

Skini far, operi sa unutrasnje strane, stavi krstenu sijalicu, povezi preko relea direkt na aku i gas.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Drugari imate u delu RAZNO kacicu svasta nesto , cistim podrum pa cu da prodam sve sto mi je visak po nekim smesnim biker cenama. Pa eto ako vas sta zanima da znate 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

E pa dobri moji drugari da se pohvalim jos malo sta sam uspesno zavrsio u 04 ujutru :-) ubacio sam mom magarencetu u kofer to jest iza stakla na koferu led traku za stop svetlo i to sad izgleda ovako 

451D8D47-35BB-47C3-90D5-3038B66FE2FC.thumb.jpeg.e9b69fbdf33d067816fc82009a48cc3c.jpeg

5E418DC0-8935-4D3B-8EF9-D9D1AE7C91BD.jpeg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Sad samo da se cujem sa cika Rajkom i da mi on to sve lepo profi poveze i izvuce prekidac za maglenke i poveze led kofer sa stop svetlom i moj gpz postaje opasno opremljena masina :-)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 hours ago, Rade koenig said:

E pa dobri moji drugari da se pohvalim jos malo sta sam uspesno zavrsio u 04 ujutru :-) ubacio sam mom magarencetu u kofer to jest iza stakla na koferu led traku za stop svetlo i to sad izgleda ovako 

451D8D47-35BB-47C3-90D5-3038B66FE2FC.thumb.jpeg.e9b69fbdf33d067816fc82009a48cc3c.jpeg

5E418DC0-8935-4D3B-8EF9-D9D1AE7C91BD.jpeg

Ovako nesto i ja planiram, vrh izgleda!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Cika rajko arakis dobri odradio dobar posao sto se i ocekivalo, sad mi kofer sija konstantno stim da kad stisnem kocnicu pojaca duplo jacinu svetlosti i povezao mi maglenke :-) sad je dan i nocu ;-)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

E ovako hocu da iskoristim da pohvalim naseg novog kolegu bajkera ATORN , covek je hteo da oglasi to jest da pokloni jaknu ali posto nema dovoljno postova nemoze,pa je mene zamolio da je oglasim. Ali igrom slucaja,kao da sam je porucio kad sam video jaknu i velicinu svatio sam da je prava za mene i dobio sam je na poklon. Jedan lep gest naseg drugara i veliko hvala! 
 

Eto toliko drugari kapiram da nesmeta sto sam to ovde napisao jer je i brat po GPZ-u i volim istaci svacije dobro delo. Moja jakna debela koza i nije za po gradu, jedva je stavim u 54l kofer. ova je tip top za krace relacije i cesto skidanje i oblacenje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
On 12/9/2019 at 10:48 PM, Rade koenig said:

E GPZovci i ERovci i oni koji su ga imali pa za njime poajno pate :D  da li se vidimo 21og na dedamrazijadi? Nadam se da dolazite svi ? 

:hack:

Ja sam suvise daleko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650 L1, Yamaha XT 1200Z Super Tenere

Ljudi, trazim vizir za moj ER-5,ima li neko od vas neku preporuku... gde, sta, kako...??? Hvala unapred:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
1 hour ago, Nesasavage said:

Ljudi, trazim vizir za moj ER-5,ima li neko od vas neku preporuku... gde, sta, kako...??? Hvala unapred:care:

Kakav ti treba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650 L1, Yamaha XT 1200Z Super Tenere

Providan, to mi je najbitnije jer volim da gledam put ispred, visina oko 40ak cm, mislim da ce to biti i vise nego dovoljno da sacuva glavu i grudi od vetra.... sistem kacenja mi nije bitan, mpze na drzac fara a moze i na korman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650 L1, Yamaha XT 1200Z Super Tenere

Da, cuo sam se sa gospodinom Ivanom, izuzetno usluzan covek, radicu sa njim, jedino sto moram da cekam prolece i da mu odvezem motor, pa da se na licu mesta dogovorim sa njim oko svih detalja oko vizira:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
11 hours ago, Rade koenig said:

da li vam magarenca spavaju kao moj ili ste iskoristili ovo sunce. Inace sutra ceo dan suncano 18 stepeni :D

Spava. U subotu iznesem akumulator sa punjaca, sve spojio kad kvrc...kita. Riknuo, spojio celije sta li... Sad moram da uzmem novi. 

Mislio sam da pitam ima li trenutno neko neki od bar 10-12Ah ako ne 14ah da mu je poluziv al odustao sam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Spava. U subotu iznesem akumulator sa punjaca, sve spojio kad kvrc...kita. Riknuo, spojio celije sta li... Sad moram da uzmem novi. 

Mislio sam da pitam ima li trenutno neko neki od bar 10-12Ah ako ne 14ah da mu je poluziv al odustao sam.

Hahaha bukvalno isto osim sto nije bio na punjacu vec u toplom celu zimu

 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Hahaha bukvalno isto osim sto nije bio na punjacu vec u toplom celu zimu 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

 

Kakvi su to punjaci koji ne testiraju aku pre punjenja? Koristim prochardžer od 39 evra kupljen u loisu jos 2010 te, i ako upali "defekt" nece ni da pokrene punjenje. Kad ga napuni ima i tricky chardžing.b69f4050b8fb5bc703f3d62c2e718145.jpg&key=fb3c48339e7cf09e7f269cc00233c872d9e4cc35e613ba21b44b699ebbebd69d

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja