Jump to content

Moto Zajednica

Priroda i Njene Lepote

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

25 maj Dorcol

 

post-606-0-90238100-1331721900_thumb.jpg

post-606-0-29938000-1331721901_thumb.jpg

post-606-0-83603400-1331721901_thumb.jpg

 

Svaka čast za fotke, sledeći led na Dunavu ćemo čekati opet 20 godina... Inače, za one koji nisu iz Bgd-a 25 maj je kej na Dorćolu, desna obala Dunava, a ovo je po svoj prilici fotkano u februaru 2012... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Slike su vam olicne. Ma nisu odlicne, vrh su! I to sve do jedne! Nema izuzetaka. Morala sam sve da pregledam! Imam i ja par amaterskih, ali ovih dana cu vam okaciti, da ih nadjem i ubacim u komjuter! Samo nastavite sa ovom energijom, odlicna je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

Svaka čast za fotke, sledeći led na Dunavu ćemo čekati opet 20 godina... Inače, za one koji nisu iz Bgd-a 25 maj je kej na Dorćolu, desna obala Dunava, a ovo je po svoj prilici fotkano u februaru 2012... :zdravo:

 

Hvala :)

 

Jeste, snimljeno je ovog februara. Izvinjavam se sto nisam napisao vise informacija. Mislio sam da slika sve govori :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

25 maj Dorcol

 

Pozdrav svima koji su postavili slike.meni je žao što ove zime nisam slikao za uspomenu ovaj led na Dunavu.

Drugar mi ima kuću na gardošu uz samu ivicu padine,100m od restoran vagona.Pogled sa njegove terase je fenomenalan vidi se ceo Dunav .Onaj prizor zaleđenog Dunava od obale do obale ja ne pamtim.

Prizor zaleđene reke je kao da ste na antarktiku.

Inače kao mlađi vukao sam se po foto sekciji u osnovnoj školi,pravio sam slike,razvijao filmove ali me ta ljubav nije držala,pojavile se devojke i ja ostavim to ali mi ostala negde sakriveno ta ljubav za slikanjem.

Imam u planu da nabavim jedan malo kvalitetniji aparat pa i ja da okačim po neku sliku ali pošto sam ispao iz štosa što se tiče modela aparata kad dođe vreme zamoliću za pomoć u odabiru modela.

A ovo je moj poslednji ljubimac sa kojim sam dosta napravio lepih slika ali sa pojavom digitalizacije on je u penziji od 2003 a tako mi je lepih i dragih slika podario.

2i19jq.jpg

2cna6oz.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Mostarac, pokusaj da smanjis fotoshop na minimum ;)

 

 

 

Po meni fotka je jedna od lepsih koje sam video u poslednje vreme. Boje i svetlost su perfektni, cini mi se poprilicno nestvarno. Nije bitno da li si koristio neki filter ili si stelovao u FS, bitno je kako si je uslikao!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Mostarac, pokusaj da smanjis fotoshop na minimum ;)

 

 

 

Po meni fotka je jedna od lepsih koje sam video u poslednje vreme. Boje i svetlost su perfektni, cini mi se poprilicno nestvarno. Nije bitno da li si koristio neki filter ili si stelovao u FS, bitno je kako si je uslikao!

 

Hvala ! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Prema mom misljenju, fora je sto bolje uslikati, a sto manje PS-a... Ali ako ne napravis dobru fotku, ne moze ni PS da pomogne, mada zavisi, neko rastura PS, pa od nicega napravi nesto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja