Jump to content

Moto Zajednica

Priroda i Njene Lepote

Recommended Posts

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Svidja mi se prva, a poslednja mi bas legla. Ove dve sa oblacnim nebom i gomilom ovog crnog ispod (5,6) su ti visak ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) Kuratista izvini sto sam ti cackao fotografiju ali video sam u njoj potencijal da je podignem na veci nivo. Pogledaj promenu posle 2 minuta PS-a...

 

ku-snow.jpg

 

Doktore takodje:

 

doktor.jpg

 

pozdrav i sve najbolje

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sad pregledam ovo i htedoh da kazem doktoru da uradi uravo to sto si mu ti uradio. Odlicna fotka. Na Kuratistinoj se sprzilo nebo obradom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika
:) Pa jeste da je obrada malo pobelela nebo ali i na original fotogorafiji  je vec bilo puno dominirala bela.Trebao sam da napravim selekciju neba, pa da posebno podesim levels za donji deo...  ali mi nije bas toliko bilo bitno da sve ispadne idealno... kao sto sam i rekao 2 minuta... ma i manje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

:) Kuratista izvini sto sam ti cackao fotografiju ali video sam u njoj potencijal da je podignem na veci nivo. Pogledaj promenu posle 2 minuta PS-a...

 

ku-snow.jpg

 

Doktore takodje:

 

doktor.jpg

 

pozdrav i sve najbolje

 

 

 

Doktorova je super, prvo sto sam pomislio kada sam je video je kako bode u oci leva strana fotke.

post-5315-12879015689481_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Napravio sam kurslus sa ovom porukom sorry:)

 

Jeste tamnija mada kod mene na monitoru i nije tako jako tamna, u svakom slucaju je bolja od originala, jako je tesko izvuci fotku kada imas izgorelo nebo kao na ovoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

pa nije bas tako tesko :)... sada samo treba ukopiti moju i tvoju fotografiju.... na mojoj izbrisati nebo gumicom sa velikom mekocom i to je to....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Ok moze i tako, ali po meni ni na mojoj nije nebo bas kako treba opet ima izgorelog u gornjem desnom cosku.

No da vise ne off-ujemo sutra cu i ja ubaciti mojih fotki, i da jos samo da pohvalim tvoju petu i sedmu fotku, ne znam za ostale(ukusi su razliciti) ali ja bih sedmu rado stavio na desktop.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Hvala na intervenciji...Nisam bas strucnjak za foto, a ni za PS. I sam sam video da sam zakacio ono drvo na levoj strani, ali mi se svidela fotografija. Inace fotka je slikana na auto-modu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jeste na odmet, narocito kad se ovako sprzi nebo. Na ovoj prvoj bih ja izbegao vinjetiranje kad vec ima ram

 

Slazem se, meni se slika svidja onakva kakva je -  mada ako si ipak hteo da napravish vinjetiranje moglo je da se napravi malo blaza varijanta, ovako je preterano jako i izgleda kao greska.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Jeste na odmet, narocito kad se ovako sprzi nebo. Na ovoj prvoj bih ja izbegao vinjetiranje kad vec ima ram

Ukusi su razliciti, meni je lepsa ovako no ne bitno, sto se tice sprzenog dela neba bas je tako i trebalo da ispadne ;) padala je kisa i pocelo da probija sunce kroz oblake i kao da ih je pocepalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Eto, sad on prica o razlicitim ukusima, a nece da prihvati kritiku. Jesu ukusi razliciti, ali ovde si stavio fotografiju da bi ti drugi prokomentarisali. Prihvati onda sta ti se kaze. Ako 2 od 2 komentara budu ista onda jbg. Meni kao posmatracu uopste nisi docarao da je sunce pocepalo oblake. Naprotiv, pocepalo je fotografiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika
:) sad vec odlazim u filosofiju ali sta je to losa kritika?  Ako kritikuju autoriteti to je uvek dobra kritika sta god da kazu!!! Losa kritka je samo kada kritikuje neko ko nema pojma sta prica, a voli malo da bude u centu paznje.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja