Jump to content

Moto Zajednica

LIFE fotografija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika
:) znaci ti si taj sto je slikao onog mog bradatog drugara sto se kao dere na vojnika na kosovu...(ustvari je vikao na nekog cicu tu pored koji je pravio neke gluposti) ta fotografija je mislim izasla u Americkom Tajmsu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

:) znaci ti si taj sto je slikao onog mog bradatog drugara sto se kao dere na vojnika na kosovu...(ustvari je vikao na nekog cicu tu pored koji je pravio neke gluposti) ta fotografija je mislim izasla u Americkom Tajmsu?

 

Ja sam taj, a bradonja se u stvari drao na Amere koji su blokirali prelaz kad su studenti iz Beograda stigli na granicu...srecom da ga nisu razumeli...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) a meni je rekao da je to u stvari nesporazum...da je vikao na nekog coveka koji je bio iza amera.. ne secam se zasto ali nije ni bitno ustvari sve to....  bitno je da su fotografije toliko dobre da iskreno menjaju smisao i tokove mog buduceg zivota... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

...bitno je da su fotografije toliko dobre da iskreno menjaju smisao i tokove mog buduceg zivota... :)

 

U potpunosti se slazem.

 

Jezivo.

 

p.s. sledi nesto malo skromnije...

 

post-971-12879015839878_thumb.jpg

post-971-12879015840211_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Jes' da je glupo da nakon ovakve plejade nasih vrsnih fotografa kacim neku sliku, ali 'ajde i mi amateri malo da se pokazemo  :)

 

Baka autostoperka iz jednog sela u okolini Svilajnca

pkTlg_bakaautostoperkagr9.jpg

 

Stara svilajnacka skitnica po imenu Doktor...

404.jpg

 

Kolabiranje na +39 C

3LSf9_kolabiranjebx6.jpg

 

Gipsy music...

wY3ei_malimuzicarika3.jpg

 

Pas je covekov najbolji...suvozac  ;D

r2swV_passuvozaciy3.jpg

 

'Ce das be bate neki dinar...?

PqJwD_portret1re8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: VFR 800

Jes' da je glupo da nakon ovakve plejade nasih vrsnih fotografa kacim neku sliku, ali 'ajde i mi amateri malo da se pokazemo  :)

 

Pas je covekov najbolji...suvozac  ;D

E820O_passuvozaciy3.jpg

 

 

;D ;D ;D

E svaka mu cast, kako li su ovo izveli!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

E napokon se i ovi profesionalci "probudili"... :)

 

Otkud ti to ? Pa ja sam josh u krevetu...

 

;D ;D ;D

 

 

 

Josh mi reci da imash wireless i laptop u krewetu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

E napokon se i ovi profesionalci "probudili"... :)

 

Otkud ti to ? Pa ja sam josh u krevetu...

 

;D ;D ;D

 

 

 

Josh mi reci da imash wireless i laptop u krewetu  ;D

 

Zar sumnjas ? Narawno da imam...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

 

 

Ludilo je ovo gledati... Svaka cast! Pogledas par fotografija i kao par filmova da si odgledao i par prica saslusao...Mikka i Gremlin da narezu jedan disk (u originalnoj rezoluciji) pa da nam svima podele. Necemo prodavati, casna rec... :) 

Meni se opasno dopala ona sa svestenikom i specijalcem...kakav pogled svestenika...nije mrznja, a opet neki dostojanstven prekor...tako jednostavno, sa samo dva lica na fotki, a "udara" bas dobro....

 

Imam i par pitanja za Mikku i Gremlina... Kad fotografisete obican svet (ne mislim na demonstracije, javna okupljanja slicno...), jel ih pitate da ih slikate, ili jednostavno ako je u pitanju javno mesto, na to svako ima pravo? Mislim pogotovu u ovim egzoticnim zemljama i kulturama, kako to vec ide tamo, moze li da bude problema ako bez pitanja okrenes aparat u nekog? Recimo isto onaj Djurdjevdan pod mostom... Jel tek tako dodjes i pitas da fotkas, ili odes sa nekim, ponudis novac...., ili vec kako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Jos malo od mene ! ;D

Caj u Sahari.

 

404.jpg

 

A kazu da u toj Sahari nema vode :o :o :o

 

MIKKA navatao i brod, a ne samo vodu ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sasvim slucajno sam ovde.....

Ne mogu se setiti nijednog stiha ili nekog citata koji bi opisao moje odusevljenje ovim delima.... :o :o :o

PS.

MIKKA , GREMLIN mogu li nesto na PP da vas upitam????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Super fotke!  Svaka Vam cast!

 

Ja znam dvojicu s ove slike:

 

 

 

STVARNOOO ?!?!?!  :o :-\

 

 

 

 

Ludilo je ovo gledati... Svaka cast! Pogledas par fotografija i kao par filmova da si odgledao i par prica saslusao...Mikka i Gremlin da narezu jedan disk (u originalnoj rezoluciji) pa da nam svima podele. Necemo prodavati, casna rec... :)   

Meni se opasno dopala ona sa svestenikom i specijalcem...kakav pogled svestenika...nije mrznja, a opet neki dostojanstven prekor...tako jednostavno, sa samo dva lica na fotki, a "udara" bas dobro....

 

Imam i par pitanja za Mikku i Gremlina... Kad fotografisete obican svet (ne mislim na demonstracije, javna okupljanja slicno...), jel ih pitate da ih slikate, ili jednostavno ako je u pitanju javno mesto, na to svako ima pravo? Mislim pogotovu u ovim egzoticnim zemljama i kulturama, kako to vec ide tamo, moze li da bude problema ako bez pitanja okrenes aparat u nekog? Recimo isto onaj Djurdjevdan pod mostom... Jel tek tako dodjes i pitas da fotkas, ili odes sa nekim, ponudis novac...., ili vec kako?

 

Pa fotkas i zapalis !!!  ;D ;D ;D Sala na stranu, u Francuskoj su uveli neki glupi zakon da svako moze da te tuzi ako ga fotkas napolju ! Sto je retardirano ! Zamisli demonstracije, policija razbija i fotograf koji trci za demonstrantom i pita ga pod svim onim suzavcem, batice jel' mogu te opalim !!!  ;D ;D ;D

 

 

Jos malo od mene ! ;D

Caj u Sahari.

 

 

A kazu da u toj Sahari nema vode :o :o :o

 

MIKKA navatao i brod, a ne samo vodu ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

E vidi se da si se totalno retardirao u blicu !  ;D ;D ;D

Ja se izvinjavam sto sahara i planinski masiv Atlas slucajno izlaze na Mediteran ! ;D ;D ;D

 

Sasvim slucajno sam ovde.....

Ne mogu se setiti nijednog stiha ili nekog citata koji bi opisao moje odusevljenje ovim delima.... :o :o :o

PS.

MIKKA , GREMLIN mogu li nesto na PP da vas upitam????????

 

Da !  Naravno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Imam i par pitanja za Mikku i Gremlina... Kad fotografisete obican svet (ne mislim na demonstracije, javna okupljanja slicno...), jel ih pitate da ih slikate, ili jednostavno ako je u pitanju javno mesto, na to svako ima pravo? Mislim pogotovu u ovim egzoticnim zemljama i kulturama, kako to vec ide tamo, moze li da bude problema ako bez pitanja okrenes aparat u nekog? Recimo isto onaj Djurdjevdan pod mostom... Jel tek tako dodjes i pitas da fotkas, ili odes sa nekim, ponudis novac...., ili vec kako?

 

Vrlo jednostavno, ako ikako moze koristiti teleobjektive 200 ili 300 mm...najbolje su slike na kojima su ljudi prirodni i nemaju pojma da ih vi slikate - cim vas primete sve pada u vodu i to vise nije to.

 

Sto se tice Djurdjevdana, ja slikam moje Cigane godinama, dosta njih me znaju, i uvek sam tamo dobrodosao. Prvi put je bilo povuci-potegni, uvek ima onih koji "nece" da se slikaju pa prave problem. Ja odem i kad je cicha zima do niih, i oni to znaju da cene. Sva deca uvek traze novac, jednostavno tako su "programirani".

 

Sasvim slucajno sam ovde.....

Ne mogu se setiti nijednog stiha ili nekog citata koji bi opisao moje odusevljenje ovim delima.... :o :o :o

PS.

MIKKA , GREMLIN mogu li nesto na PP da vas upitam????????

 

Naravno, spremi limenke i ne beri brigu -samo pitaj.

 

;)

Gremline, jos slika iz ratnog stanja 1999 godine ako moze :) Ne znam zasto ali volim da gledam te slike nasih junaka koji su bili na bojistu :)

 

Moze, moze ...samo sam malo u guzvi... bice jos slika, ali kao sto je bilo junaka - bilo je i jajara i lopova....rat je chudo...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

;)

Gremline, jos slika iz ratnog stanja 1999 godine ako moze :) Ne znam zasto ali volim da gledam te slike nasih junaka koji su bili na bojistu :)

 

Moze, moze ...samo sam malo u guzvi... bice jos slika, ali kao sto je bilo junaka - bilo je i jajara i lopova....rat je chudo...

 

;)

 

Znam, lopovi su uglavnom bili rezervisti policije i vojske. Dole je bilo i profesionalaca koji nisu smeli nista da pipnu.

 

Ps. Od kad do kad si bio dole. Jesi li svracao u Lipovicu pred bombardovanje, tamo je bilo zestoko, cesto se cula artiljerijska paljba kod mene u Lipljanu jer je bilo svega nekoliko kilometara vazdusnom linijom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

imam ja za obojcu, malo je više smaračko pitanje ali ajde ... bem li ga ...

 

gde je granica izmedju snapshot-a i life foto?

 

Dobro pitanje..... ta granica je vrlo tanka linija izmedju snaps i life slika....ajde da uprostimo stvari i kazemo da kad slike nisu "pozirane" i "namestene" i kad akteri nemaju pojma da ih neko slika i ponasaju se prirodno, nesvesni vaseg prisustva. Kada slike stvarno pokazu LIFE.

 

Takve slike su najbolje, ali ih nije uvek lako napraviti.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja