Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Caponord ETV 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

Našao sam u oglasima, a i pogledao ovaj motor pa me jako intrigira zbog cene i stanja.

Motor je 2003. godište. Prešao je oko 38.000 km.

 

Picture%20665.jpg

 

Našao sam i temu ovde koja je zaključana:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=4593.0

 

Nije se niko javio sa neposrednim iskustvom. Interesuje me da li bi mogao neko ko je duže vozio ovaj model da nam napiše nešto?

 

Mislim da je cena u odnosu na to što pruža više nego zanimljiva. Šta vi mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Stranac da

 

Mislim da ovo objašnjava mnogo...

 

Evo ti jedan test http://www.motopuls.com/index.php?option=content&task=view&id=433&Itemid=44

 

Šta objašnjava? Ne razumem? Ima sve papire.

A kada se doda carina i porez i dalje je cena za takav motor odlična zar ne?! Mada, valjda će prodavac malo i da obori cifru? :)

A testove sam čitao na stranim sajtovima, mene zanima da li ga neko vozi kod nas i kako se pokazao ako ne daj bože nešto crkne i sl. Delovi, servis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Nisam dobro ukapirao cenu 4100 na strane table ili registrovan!?

Što se tiče CapoNord-a ili ''Severine''kako je od milošte zovu,čuo sam dosta pohvala - i to od ljudi koji su prošli sa njom ''pola sveta''.

Problem koji ima sa punjenjem akumulatora je rešen i možeš ga srediti i u kućnoj režiji (ako kupiš dobiješ rešenje).

Što se tiče ciklistike i snage svi je hvale.Ipak je to Rotax-ov motor od 1000 ccm,to ide kao ludo.

Aprilia je 2003. ili 2004. promenila paljenje sa kojim je imala problema(Magneti Mareli) i ubacila Bosh ali za taj model koji si našao najbolje da proveriš kod servisera.Čovek kod koga sam ja  vozio Shiver na servis, Bugarski ,je tip PRVA LIGA ,sve pohvale ovom prilikom i servis me je koštao 5800 din.

Ne znam cene servisa za drug motore ali meni je ova cena skroz O.K.

Aprilia ima svojih mana ali ih imaju i drugi motori! Uzmi u obzir i cenu novog Stroma 650 od 6100 E.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Pa objašnjava cenu od 4100€. 

Viđao sam letos jednog crnog u ns. Delovi za apriliu nisu jeftini.  :(

 

A to? Ma to je ok...

Motor izgleda ko bombona a za te pare... naravno kada se doda carina i porez i usluga špeditera.

 

A za delove? Ta stavka mi nije presudna. Nešto razmišljam, nisu te mašine rađene da se mora stalno nešto popravljati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja