Jump to content

Moto Zajednica

paragliding, ronjenje, skijanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha fzx 750

kpa beograd, jaz, rose, zanjice, egipat, grcka, malta, turska... pitaj boga gde jos, sve od 1982. sigurno smo se sreli

 

 

 

 

sreli smo se sigurno a dace bog da se jos srecemo

 

 

 

a bice slika samo kad provalim kako ovo radi :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

kpa beograd, jaz, rose, zanjice, egipat, grcka, malta, turska... pitaj boga gde jos, sve od 1982. sigurno smo se sreli

 

 

 

 

sreli smo se sigurno a dace bog da se jos srecemo

 

 

 

a bice slika samo kad provalim kako ovo radi :-\

Slike iz kompjutera uploaduješ na neki foto host (Photobucket.......) i onda samo iskopiraš url adresu i voila.

 

Nego ja da ti ispričam moju tužnu priču. Kada sam bio mladi deci, bila srećna vremena, u decembru skijanje na Viskoke Tatre, u junu na ronjenje po Kikladama pa do septembra (jebiga počinjala škola) pa u školu svaki dan motorom (osim kad ulice zalede). Onda udarila kriza pa se odrekoh skijanja (nekako najkraće traje a najviše košta) onda hiper inflacija (ode dvobocnik i regulator, ostanula maska da truli na polici), e od ovih motora me neće otrgnuti ni Svetska ekonomska kriza, ni žena. Još samo za to imam da se uhvatim.........Znam da razumeš ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha fzx 750

Slike iz kompjutera uploaduješ na neki foto host (Photobucket.......) i onda samo iskopiraš url adresu i voila.

 

Nego ja da ti ispričam moju tužnu priču. Kada sam bio mladi deci, bila srećna vremena, u decembru skijanje na Viskoke Tatre, u junu na ronjenje po Kikladama pa do septembra (jebiga počinjala škola) pa u školu svaki dan motorom (osim kad ulice zalede). Onda udarila kriza pa se odrekoh skijanja (nekako najkraće traje a najviše košta) onda hiper inflacija (ode dvobocnik i regulator, ostanula maska da truli na polici), e od ovih motora me neće otrgnuti ni Svetska ekonomska kriza, ni žena. Još samo za to imam da se uhvatim.........Znam da razumeš

 

hvala na savet

ma sta da ti kazem uvek je to bilo snalazenje i odricanje, al tesko ide kad se uvuce pod kozu

i ne pominji mi srecna vremena, suze mi krenu kad se setim osamdesetih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

A na krilce gore, umal da se navučem, ali  mi prošle godine pred moj rodjendan poginu dobar prijatelj na Ohridu, pa sam definitno batalio. Da čovek treba da leti, bog bi mu dao krila, Ronjenje priznajem na dah, sneg služi za grudvanje i pravljenje sneška. E sad što se "čeličnih konja " tiče.................................tu sam uveo blokadu i abs (automatic brake sistem)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav uz dobrodoslicu

da je nesto menje opreme, mogli bi motorima na ronjenje, ali mislim da bi izgledali malo cudno sa bocama na ledjima (a da ne pominjem koliko je nezgodno voziti sa regulatorom u ustima  :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Instruktore, dobro ti nama došao

 

dobro rogec

de si ti do sad

 

Slabo pratim predstavljanje, ali kad sam video paragliding, ronjenje, skijanje odmah sam znao ko je.

Ljudi, zaboravio je da pomene i da se odlično razume u pečurke i pripremu istih na razne načine, što može dobro doći na nekom moto ili para izletu u prirodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha fzx 750

Slabo pratim predstavljanje, ali kad sam video paragliding, ronjenje, skijanje odmah sam znao ko je.

Ljudi, zaboravio je da pomene i da se odlično razume u pečurke i pripremu istih na razne načine, što može dobro doći na nekom moto ili para izletu u prirodu.

 

cesce se vidjamo na internetu nego u zivotu

da, zaboravio sam na pecurke, jer mi ova sezona bila malo kilava, nije se imalo vremena pa sam tek jesenas nesto ostavio za zimnicu.

nego srecna tebi nova godina i da letis bar onoliko kolko provedes na transevropi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Slabo pratim predstavljanje, ali kad sam video paragliding, ronjenje, skijanje odmah sam znao ko je.

Ljudi, zaboravio je da pomene i da se odlično razume u pečurke i pripremu istih na razne načine, što može dobro doći na nekom moto ili para izletu u prirodu.

 

cesce se vidjamo na internetu nego u zivotu

da, zaboravio sam na pecurke, jer mi ova sezona bila malo kilava, nije se imalo vremena pa sam tek jesenas nesto ostavio za zimnicu.

nego srecna tebi nova godina i da letis bar onoliko kolko provedes na transevropi

hvala takođe i vidimo se, na brdu ili na drumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha fzx 750

izvini nisam ovih dana imao vremena da idem na net

letim u pegazu iz ivanjice

ali zivim u beogradu pa tu letim sa raznim ljudima

a cesto sam i na zlatiboru, kraljevu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja