Jump to content

Moto Zajednica

Okupljalište - Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U ovoj temi bi trebalo izneti predloge za buduće okupljalište BJB u Novom Sadu.

Okupljalište bi trebalo ispuniti neke osnovne uslove, kao što su:

*zgodan prilaz motorima i pogodan parking

*da smo dobrodošli tamo

*dovoljno prostora

*prijatna atmosfera,

a neke stvari bi bile 'dodatna oprema', i to:

*da ima i jelo

*da lokal podržava naše akcije

*mogućnost bezbednog ostavljanja motora (i preko noći)...

Ako sam nešto ispustio, ili preterao slobodno dopišite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja savetujem neki restoran domace kuhinje, a ne ta nafurana fensi mesta. Nesto gde je opusteno, lepo, mesto.

Uh al ste komplikovani  :D

 

Za pocetak da se nadjemo negde gde je toplo i da razmenimo slike, da razmenimo utiske i da popijemo po koju  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Onaj kafic odakle smo krenuli .Covek je izasao u susret i mislim da bi mu se trebalo oduziti barem nekom posetom kafica(turom ili dve ;D).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

PUB!

Bivši Kogo na Bulevaru...

Gazda je bajker....

ekipa koja radi je vrrrrrrrlo gostoprimljiva i druželjubiva...

Muzika je extra...

Ima mesta za motore...

Lak prilaz sa puta...

Takođe se sa bulevara po motorima može i lako videti ko je tu a ko nije jer je taj deo nekako nezaobilazan kada krenu švrćkanja do mišeluka i nazad....

Cene su niže nego u ostalim kafićima a da ne govorim u odnosu na cene u klubovima...

Djeneral, quasaar, Joseph B. , Grof i ja smo tamo redovno išli da se družimo, grejemo posle vožnji, otpadamo ili napijamo vikendom...

Eto....

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

U Ski baru znam ljude i volem da odem, opuštencija skroz. Takođe imaju povremeno riblju čorbu za 100dindži(kuva moj drug) i tamo možemo ići na druženja ali... ski bar je kraj sveta... takođe se leti možemo nalaziti i na ribarcu u jedriličarskom klubu, ima prilaz ima parking u samom klubu bilo i klope a na dunavu je i sediš na dva metra od motora... ali opet je zabačeno.

Nama treba mesto gde ćemo moći u prolazu da vidimo ima li koga i bulevar je tu zakon, lako doći, lako otići, pa eto taj PUB mi se čini kao ok lokacije (nemam iskustvo sa samim mestom, vi gore nabrojani znate bolje) a odatle je uvek lako za klopu ili šta slično.

 

Predlažem da u daljnjem toku razradimo još neke lokacije pa onda možemo kad se nađemo razmatrati (birati između njih)

 

Znači neka PUB bude jedna od opcija.  ;)

 

A što se tiče ovog predstojećeg sastanka ja nemam ništa protiv ni kafića odakle smo krenuli, da se odužimo dobrom domaćinu, a može i neko drugo mesto, kako god... Predlažem subotu ili još bolje nedelju a vrema možda kao i prošli put, mada ako se dolazi motorom više odgovara malo ranije. Hmmm svašta ja ovde napisa a opet ništa konkretno. Ma ajd neka kaže neko viđeniji... Djenerale ti imaš najviši čin ili ti Grofe ti si plemenite krvi ili...ma ja se raspisao u p...  :):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

Posto nemam visok cin a nemem ni plave krvi  predlazem da se u nedelju nadjemo oko 2 sata u kaficu odalke smo i krenuli.Danas sam se video sa gazdom i rekao je da ima oko 400mb sto slika sto video zapisa onog sto je on slikao ispred kafica. Mogu se sa njim dogovoriti da ponese to u nedelju do kafica ako se mi dogovorimo oko lokacije i vremena. To bi bio moj predlog

  Kazu od cetvrtka temperatura u porastu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Posto nemam visok cin a nemem ni plave krvi  predlazem da se u nedelju nadjemo oko 2 sata u kaficu odalke smo i krenuli.Danas sam se video sa gazdom i rekao je da ima oko 400mb sto slika sto video zapisa onog sto je on slikao ispred kafica. Mogu se sa njim dogovoriti da ponese to u nedelju do kafica ako se mi dogovorimo oko lokacije i vremena. To bi bio moj predlog

  Kazu od cetvrtka temperatura u porastu

 

Saglasan i ako necu moci malo da prilegnem posle rucka. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Posto nemam visok cin a nemem ni plave krvi  predlazem da se u nedelju nadjemo oko 2 sata u kaficu odalke smo i krenuli.Danas sam se video sa gazdom i rekao je da ima oko 400mb sto slika sto video zapisa onog sto je on slikao ispred kafica. Mogu se sa njim dogovoriti da ponese to u nedelju do kafica ako se mi dogovorimo oko lokacije i vremena. To bi bio moj predlog

  Kazu od cetvrtka temperatura u porastu

 

Podržavam! A za porast temperature jupiiiii  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

Pa dobro, kad god hocete, samo recite kad i gde i u koliko sati da se sastanemo da razmenimo te slike. Ja skoro nista nemam, mozda svega 10ak slika, slikanih sa mojim skrnavim telefonom od 2 mpx.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sto se tice nedelje i mene - to je OK.  Mogao bi neko da ponese i lap top, mi usb pa da se izrazmenjujemo.  Sto se klope tice moja preporuka je " Balkan expres " kod djackog igralista, klopa je odlicna, a iskustva su mi pozitivna ( ove godine sam imao ekipu od 20 - tak ljudi, tamo smo isli na rucak , a dogovorili smo unapred cenu - 700 dinara po coveku .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

  Sto se tice nedelje i mene - to je OK.  Mogao bi neko da ponese i lap top, mi usb pa da se izrazmenjujemo.  Sto se klope tice moja preporuka je " Balkan expres " kod djackog igralista, klopa je odlicna, a iskustva su mi pozitivna ( ove godine sam imao ekipu od 20 - tak ljudi, tamo smo isli na rucak , a dogovorili smo unapred cenu - 700 dinara po coveku .

 

Lijo,kanda nisi sve detaljno ispratio.Kopljas i ja donosimo lap topove(ako jos neko moze nek ponese).Narezacu 30tak diskova sa mojim slikama(pre okupljanja)  i podeliti ljudima.

E sad,ko mi se javi ovih dana i donese mi svoje slike stavicu i njih na cd ili dvd,mojih ima manje od 100mb,pa kad rezem bar da napunim disk.

Svako ko ima usb neka ga ponese za svaki slucaj.Jos jednom!Svi koji su slikali 28.mogu da me kontaktiraju na pp ili na 063-658-669

da lepo napravimo disk i da vam to jednostavno podelim.Safete,nemoj zaboraviti telefon da skinemo slike a mozda te i nazove devojcica iz Vrbasa. ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

Haha. Skinuo sam slike. U kompu su mi.

 

A za Martinu, ne znam. Nikako da se povezem s nekim, da nabavim njen broj. Nemam nikog od drugova iz Vrbasa, ne znam kako da je nadjem. Jako komplikovana situacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

;D

 

Stavicu na usp, ili nesto vec.

 

Nego kako da nabavim broj od Martine?

Odes u Vrbas i u prvoj kafani pitas_

ko ovde vozi Stradu a nije musko! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

;D

 

Stavicu na usp, ili nesto vec.

 

Nego kako da nabavim broj od Martine?

Odes u Vrbas i u prvoj kafani pitas_

ko ovde vozi Stradu a nije musko! ;D

 

Hah, moze. Povecu tebe.

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ovako na prvu Hemingvej na novom naselju u ulici Vladike Ćirića tamo kod crkve ima parking ispred i dobro organizovan prostor da svi možemo da sedimo i vidimo se pri tome.

Ali razmotriću još neki lokal probaću da popričam danas sa gazdom restorana u Igralištu Slavija u Šajkaškoj ulici da vidim šta je on spreman da ponudi. U principu ima solidnu klopu svu cugu i pristojne cene koje se mogu dogovarati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja se slazem da se u nedelju okupimo u Fashion-u odakle smo i krenuli u nedelju. Dok "pocne sezona" izdogovaracemo i gde cemo se okupljati redovnije ali ajd ovako za pocetak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Svakako treba tamo da se okupimo i zahvalimo na gostoprimstvu i caju... a moramo se zahvaliti i simpaticnoj domacici koja se solidarisala sa nama na onom minusu.

 

I ja cu poneti laptop pa mozemo razmenjivati slike i rezati po potrebi... samo nemoj da ponesete viruse.

 

A o tacnom vremenu... mislim da je najbolje da se o tome dogovaramo kada se odmorimo od najduze noci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja