Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te
10 hours ago, drmilan_ said:

Ima neko nacrte za centralni stender ako vec nema da proda?

Poz rajo , nije crtez , tip napravio kod kuce , mislim da se dovoljno lepo vidi kako da se prekopira , skinuo sam s Honda Transalp Srbija :) cheers

54433288_2291958684168651_8096603442811764736_o.jpg

54437084_2291958867501966_6856988371227508736_o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Pozdrav drugari , ne znam jel moze o bravi na Hondi ( nadam se nij eoff topic ) vidim razmatrate kocnice , znaci tesko mi se okrece kljuc u bravi , mogu ga okrenuti pod specijalnim uglom , ubacio sam tonu WD 40 da klizi ali izgleda da mu dode kraj lagano. Znaci moze li se naci polovni ? Dali mogu samo zameniti bravu na volanu ? ( sa cepom na rezervoaru nemam problema) . Neke ideje predlozi ?? 0628443476  u slucaju da zatreba Inace XL600 V je 95 godiste , i jos ide ! Pod 181 kilu mene Svaka cast JAPAN!!!!! HONDA!!!!!
954466676_DSCN1032a(1).thumb.JPG.4092d7b2609dae97f2abb5b96499690b.JPG
Mozda ti se izlizao kljuc, probaj sa rezervnim ili nek ti bravar napravi malo vece zube na novom kljucu.
Ja sam imao isti problem, uzeo rezervni kljuc, problem nestao, brava radi kao sat.
Odmah sam napravio jos jedan rezervni po njemu.


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Goldwing 1800A/A, HONDA ST 1300A Pan European, Transalp XL 600V

Poklanjam TA '96 fabricko stanje kao casa sa sve centralnim stenderom i ostalom originalnom dodatnom opremom. Prvi koji stigne dobija i kucicu za psa Cuko ga cuvo od raznih

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm
5 hours ago, dejankiss said:

Poklanjam TA '96 fabricko stanje kao casa sa sve centralnim stenderom i ostalom originalnom dodatnom opremom. Prvi koji stigne dobija i kucicu za psa Cuko ga cuvo od raznih

Di da dodjem???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te
On 2/19/2020 at 5:44 PM, dejankiss said:

Poklanjam TA '96 fabricko stanje kao casa sa sve centralnim stenderom i ostalom originalnom dodatnom opremom. Prvi koji stigne dobija i kucicu za psa Cuko ga cuvo od raznih

Eto i ja bi dosaaa po masinu :) u poklona se ne gledaju zubi , al kad je vec fabricko stanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

?? 

Ili se sliva odozgo ispod semeringa štapova ili si previše nauljio kućište pinjona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 5.2.2020. at 12:58, drmilan_ je napisao:

Kako resiti problem sto ne pokazuje neutral? Zanimljivo je kad ga naslonim na nogar pokaze, a ovako tesko da mogu da nabodem da je u neutralu

stavi tanak dihtung

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Vec duze vreme razmisljam da predjem na Stroma, izgleda da je sad dosao trenutak...teska srca bih se rastao sa vrancem koji jasem od avgusta 2014. Prethodni vlasnik nas clan Danijel (dkorsa85) . Ako je neko zainteresovan ili zna nekog kome treba dobar i pouzdan motor...po meni motor u jako dobrom stanju. Treba zameniti prednje plocice, filter vazduha, antifriz, ulje i filter ulja i svecice. Lanac je pri kraju ali moze jos da se vozi. Gume prelaze sigurno jos 15000 i vise Michelin Anakee3. Istekla registracija u julu prosle godine - nisam ga registrovao jer sam imao operaciju rucnog zgloba. Fotografije sa kraja prosle sezone. Kofer ne ide iz motor. Ali ako neko zeli moze da dobije Givi Maxia 3 sa naslonom i dva bocna kofera Kappa od 40 litara bukvalno novi-jednom provozani za 400€. Njih mogu da uzmem u kompletu sa Stromom-meni ne trebaju. Cena mog motora je 2100€. Ne ulazim u finansijske diskusije. Voleo bih da ostane na forumu, za sada je samo ovde oglasen. 

20191202_093031.jpg

20190821_201508.jpg

Screenshot_20200226-204243_Polovni Automobili.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
pre 33 minuta, NooN je napisao:

Vec duze vreme razmisljam da predjem na Stroma, izgleda da je sad dosao trenutak...teska srca bih se rastao sa vrancem koji jasem od avgusta 2014. Prethodni vlasnik nas clan Danijel (dkorsa85) . Ako je neko zainteresovan ili zna nekog kome treba dobar i pouzdan motor...po meni motor u jako dobrom stanju. Treba zameniti prednje plocice, filter vazduha, antifriz, ulje i filter ulja i svecice. Lanac je pri kraju ali moze jos da se vozi. Gume prelaze sigurno jos 15000 i vise Michelin Anakee3. Istekla registracija u julu prosle godine - nisam ga registrovao jer sam imao operaciju rucnog zgloba. Fotografije sa kraja prosle sezone. Kofer ne ide iz motor. Ali ako neko zeli moze da dobije Givi Maxia 3 sa naslonom i dva bocna kofera Kappa od 40 litara bukvalno novi-jednom provozani za 400€. Njih mogu da uzmem u kompletu sa Stromom-meni ne trebaju. Cena mog motora je 2100€. Ne ulazim u finansijske diskusije. Voleo bih da ostane na forumu, za sada je samo ovde oglasen. 

20191202_093031.jpg

20190821_201508.jpg

Screenshot_20200226-204243_Polovni Automobili.jpg

koji si ti meni car, jako dobro stanje motora, iako treba da se ulozi jedno 500e min.

A pocetna cena jos malo kao za TA650. Pobednik:sampion:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Jes vala !

Sa koferima 2500 i ulaganja 500 eto 3000. Taman za dobro Stromče ili TA 650.

Mada treba razumeti, emocije su u pitanju, a emocije nemaju cjenu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Vozih danas i samo prestaje gas iz cista mira i to u sred podnevne guzve... Nekako ga na leru spustim do autobuske i ugasi se, palim palim nista, goriva ima, aj ne puno al ima. Skinuo crevo za gorivo zaverglao ide gorivo ko ludo, vratio nazad reko aj da iskusam srecu, kresnem ga i radi. Posle primetih da ne radi brzinomer al obrtomer da. Sta mi se desava? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
20 minutes ago, Goran1982 said:

Godište?Prelepo izgleda.

Poslednja 600 1999. Sebin centralni stender, Givi prednji rolbar, Givi nosaci bocnih kofera, Givi (za Transalpa)nosac top case-a, Bobanovo sediste placeno 130€ , Ivanov vizir - unikat. Danijel je svojevremeno kupio i zamenio membrane-platio je oko 270€ i zamenio je regler fabrickim. Ja sam zamenio komplet pinjon i puz sa sve sajlom brzinometra tako da bi trebalo jos dosta da traje. Kada sam kupio motor to nije radilo. Uzeh u Delti plasticni pinjon i pojeo se za nekih 5000 km. Komplet pinjon mi je donesen iz Italije. Akumulator star godinu dana cini mi se imam garanciju tj. racun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Mislim da Daniel opet traži neki motor ali ne znam šta konkretno... (Ako nije već zbavio)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
3 minutes ago, Bokes said:

Mislim da Daniel opet traži neki motor ali ne znam šta konkretno... (Ako nije već zbavio)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Zamisli da kupi svoj stari motor po vecoj ceni nego sto ga je prodao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja