Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Kao što rece PaPaja, verovatno kriv tocak. I kod mene je isto kriv i moraće na ispravku. Kada pustim korman pocne da trese levo desno i pojacava. Zbog toga nema pustanja kormana i brze voznje. Preko 120km zna da bude zeznuto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
5 hours ago, drmilan_ said:

E vise ne zveckaju, onaj mali lim sto je u celjusti nije bio na dobrom mestu.

 

al sad mi nesto volan trese kad pustim ruke

Meni isto ali kad imam top case, mozda je do toga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Koliko si platio motor ako nije tajna?Ja sam ga merkao i hteo da ga uzmem ali sam se predomislio.Sa srecom neka su radovi da što pre bude kao nekad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
9 minutes ago, Goran1982 said:

Koliko si platio motor ako nije tajna?Ja sam ga merkao i hteo da ga uzmem ali sam se predomislio.Sa srecom neka su radovi da što pre bude kao nekad.

Malo manje nego sto se prodavao, za sad nije mnogo ulozeno a funkcionalan je u potpunosti, danas ga registrovao! Plastike su zavarene i zafarbane bez veze cisto da iskoristim jos malo vremena za vozanje a cim ga parkiram onda se rastavlja skroz i farba se ceo da bude ki nov.

 

evo jedna slicica sad kad je sklopljen

A321B41B-489D-4A69-9A59-00E8120C25C6.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Jel si imao problema sa vilama jel su bile iskrivljene?Prednji točak si komlet zamenio,bio je sa dva diska?Izvini mnogo pitam ali me vaš interesuje baš sam bio zagrejan za njega.E da maske su mogle da se skrpe?Mogu ti reći da odlično izgleda svaka čast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Samo sam zamenuo jednu zbicu i desni stap ispravio, to me kostalo 1750din sa skidanjem i vracanjem gume :) volan je jos kriv malo al ne igra nikakvu ulogu sem sto pomalo bode oci, al i to se da zamenuti, za sad samo da ga teram pa cu za sledecu sezonu da ga skockam u fulu. Al da sve plastike sam sredio, bukvalno sve sto je falilo i bilo slomljeno je sad kao fabricki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Evo je moja mašina.Ovih dana ide na oglasnik kupio sam drugi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Totalno drugi tip motocikla 4 redna klipa čista klasika Honda cb 750 seven fifty 1998 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200
7 hours ago, drmilan_ said:

Samo sam zamenuo jednu zbicu i desni stap ispravio, to me kostalo 1750din sa skidanjem i vracanjem gume :) volan je jos kriv malo al ne igra nikakvu ulogu sem sto pomalo bode oci, al i to se da zamenuti, za sad samo da ga teram pa cu za sledecu sezonu da ga skockam u fulu. Al da sve plastike sam sredio, bukvalno sve sto je falilo i bilo slomljeno je sad kao fabricki

Mislim da se ovde krije odgovor zasto ti trese volan. Mislim da ne tesko za ove pare da neko ispravi tocak ljucki, nije to biciklo. Koliko sam upoznat malo ljudi ti radi a da valja. Jedan od njih ne kolega sa foruma djunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Radio je cavrgov. Kod nas u subotici jedini koji to radi i koji zna kako se to radi. Al aj da kazemo da je to problem, znaci drugi tocak moram uzeti. Mada ni ovaj nije fabricki jer je druge boje i sa jednim diskom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Pretpostavljam da znas, ali da napomenem, drugi tocak ti mora isto biti sa 1 diskom jer su vile takve, nemas gde zakaciti druga kociona klešta. Verovatno je to neko ranije zamenio komplet, vile i tocak ili je mozda zamenjen zadnji tocak a motor nije to godiste koje je na papiru. To godište bi trebalo da ima oznaku PD10 a prethodno je PD6, mada ima ta prelazna varijanta gde je far od novije verzije a ima 1 disk napred... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

To bi trebalo onda da je model sa 1 diskom, nego je malo podmladjen, sto implicira da je zamenjen zadnji tocak. 

A taj iz Kanjize ima takve cene za sve. Ja sam zvao par puta za starijeg transalpa i kada sam cuo cene porucio sa e-bay. 

Svakako ti nebi preporucio da budzis druge vile jer ima tu jos zajebancija zbog 2 diska, ima tu dodatnih cevcica, mozda ni pumpa nije ista. 

Svakako da sa 2 diska bolje koci, u smislu da je meksa kocnica, ali koci on i sa jednim, imao sam oba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
Pre 14 sati, Goran1982 je napisao:

Evo je moja mašina.Ovih dana ide na oglasnik kupio sam drugi motor.

 Hajde pošalji neku sliku gde se jasnije vidi stanje motora i daj još podataka o motoru. Komšija mi traži neki jeftiniji enduro. Šalji na PP. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Moguće da je prednji točak od Dominatora ili XL 600, oni imaju te zlatne felne .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, drumskalisica said:

Moguće da je prednji točak od Dominatora ili XL 600, oni imaju te zlatne felne .

 

Ja mislim da je ono sto je @lemy rekao, sad sam ga vozio cini mi se da prednji tocak nesto nije u redu i da zato trese

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
Pre 2 sati, Goran1982 je napisao:

....

Hvala puno.

Sa ove slike se baš sve vidi. I stanje i kilometraža i cena, ma sve. :)

I ne opterećujte ovu temu sa bespotrebnim ponavljanjem istih slika.

Ako se odlučiš da daš jošneku sliku i informaciju , može i link ka eventualnom oglasu, pošalji mi kao privatnu poruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja