Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z Super Tenere

Da li je neko skidao ovaj deo i čime? :) Stavio sam novi puž (plastični), sajla od točka do obrtomerta (cajgera) funkcioniše , dole (ispod) je postavljen šraf da bi zategao tu sajlu i puž ali i dalje ima lufta i čim počne da se okreće, naiđe na otpor i nema prenos ka cajgeru. Mislim da skinem ovaj gore psrten i tu ubacim deo koji će držati rastojanje sajle ravnomerno u osovini. Verovatno ste eksperimentisali pa me zanimaju mišljenja i saveti. :cirka1:

44800mv1013-honda-speed-gear-box-assy-xrv-xlv-africa-twin-transalp.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Pozdrav drugari, u potrazi sam za endurom medju kojima mi je prvi pik Transalp600. Ako neko ima dobar primerak po pristojnoj ceni neka javi. Po oglasima je ponuda mrsava. Gledao sam vec nekoliko komada ali nije to to. Ne ocekujem da cu naci motor sa 30 k predjenih ali da bas nije ni 130. Najvise me zanimaju modeli Pd06 i Pd10, dakle posle 95'valjda. 

Evo jedan oglas koji mi je zanimljiv ali mi je isuvise daleko da bih otisao da ga vidim 

https://www.polovniautomobili.com/motori/10719625/honda-transalp 

Sat kaze 21000 u sta cisto sumnjam, presvuceno je sediste i cizme prednjih vila su crne. Trebalo bi da su sive zar ne? To je i ona sto me najvise brine. Cena je negde oko 2000e. 

Dajte neki komentar vezan za ovaj oglas a mozda neko i poznaje prodavca. Vlasotince je u pitanju

I da, sretna Nova 2018.:Navijac:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Pa on ti je u komsiluku? Gledao si ga uzivo?. Meni se iskreno ne svidja previse taj model 650, rekao bih da je veci od 600 koji je i meni poveci. Taj motor sam vise puta pregledao i rekao bih da bas dobro izgleda za sumu koja se trazi za njega. Ova cena mi probija budzet poprilicno pa ako imas informacija da moze dole mozda ja i porastem malo pa i ne bude toliko velik:)

Ovo sam ja na oba modela

IMG_20171224_124744.jpg

IMG_20170611_195125.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Upravo sada, Stevan85 je napisao:

Meni je Transalp 650 mali, smesi mi se Varadero ili V strom. 

Stavi sliku sa opisom i cenom i mozda ga se resis vrlo brzo;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Zvecan
  • Motocikl: Aprilia Caponord 1000, Honda Transalp 650

Nije na prodaju ali ako si bas zainteresovan mogu da ti posaljem slike na pp pa ako bas zelis mozemo i da se pogadjamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Ako nekoga interesuje Transalp starije generacije 89.god. u dobrom stanju,registrovan,pouzdan,promenjen regler(Joskin) jos u garanciji kao i akumulator,prednje plocice,lanac jos nije ni na pola,sa koferom i bocnim nosacima(hand made).U mom vlasnistvu 3 lepe godine.83000km na satu,ulje ne trosi. 1100evrici   prodaja zbog prelaska u malo vecu kubikazu;), moze PP.

kkkk.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
On 3.1.2018. at 14:57, debeljan je napisao:

Kupljen motor. Hvala Debeljan, znao sam da nema greske kad preporuka dodje od nekog sa foruma. Motor je odlican, bez ulaganja u potrosni materijal. Malo sam ga i provozao nocas, super sve to ide, koci takodje odlicno. Ostaje registracija na prolece i vozi. Evo i jedne slike

IMG_20180120_144011.jpg

IMG-b689fe9817cd6c046b812843a6a25e5b-V.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Neka ti je sa srećom, da te lepo služi!

Tog transalpa sam ja gledao za sebe, ali na žalost zbog a2 kategorija nisam smeo da ga kupim pa sam se potajno nadao da ga niko neće kupiti još 6 meseci

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Hvala Kile :takoje:Nego tebe nesto nema kao jeftinog benzina.Ono ranije te vidim koje kuda u prolazu.;)

 

Kolega Malitomic neka si i ti konacno nasao odgovarajucu spravu.Nek je sa srecom:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala svima drugari. Ako bude kakvih nedoumica pitacu ovde svakako, za sad je sve ok. Nisam  ciljao ovaj 650 model ali eto,nasli smo se. Velik je motor dosta, a ja kao sto vidite nizak,jbg. Lako se vozi a i masina je pitoma pa verujem nece biti problema. 

Ne rade migavci, odnosno prorade posle 20-ak sekundi?. Bice da je automat,jel?

To je to za sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Dobio sam uz motor nove harmonike za vile jer su ove propale. Malo sam bacio pogled i vidim da to nece da odgovara. Te nove su za precnik stapa od 34-37mm, a na motoru su stapovi 41mm jelte. Nije bas mali posao pa da i ne pocinjem ako to nece ici vec da pripremim odgovarajuce. Koji je predlog, gde nabaviti dobre gume ako mislite kao i ja da to nece moci da se navuce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..

Pozdravljam družinu, pročitao sam prvo sve stranice KLE i ondaH sve stranice Vaše~naše, pa me čudi da za  metar dana ovde nema ništa..mhm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo
Pre 15 sati, dangubas je napisao:

Pozdravljam družinu, pročitao sam prvo sve stranice KLE i ondaH sve stranice Vaše~naše, pa me čudi da za  metar dana ovde nema ništa..mhm

Dećko na odmoru smo (a ko nije na odmoru na bolovanju je):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja