Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Hvala KILEbg...

Kada sam ga kupio bio je bez dodatne opreme skroz obican, a onda je krenulo sredjivanje i lickanje. Danas izgleda ovako....

000566.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: aleksandrovac
  • Motocikl: honda transalp 600

hvala ti pedjo,ljudina si! imam i ja kratak,napravio sam od ovog koji sam polomio na goliji bas za te stvari. isto je bio dim sa kanalom i zeleo sam isti medjutim ivan kaze da dim varijantu materijala vise nema u nabavci i onda sam uzao ovaj tamniji 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Da imam toliko para pre bih kupio goxov, i dao vise 500,600 jura i nema da razmisljam.

Ne mora da znaci da je ta razlika u ceni. Moj je sada 2300 eura ali nije fiksna cena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Kome ne skup Gox-ov transalp :) prodajem i ja mog, jeftinijeg. PD06 1992 godiste. Za sada je samo na forumu

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/115252-honda-transalp-600v/

Lemy,odlican ti oglas. Ja nisam hteo da objavim ovde oglas jer onda mnogi dokoni bez namere da kupe,odmah krenu u komentare. Srecna prodaja !

Moj ce ici dosta ispod cene koju sam napisao ali ne smem javno o tome ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Neko rece ruzno je komentarisati cenu sto se u potpunosti slazem,ali druze ako si raskupuso dodatnu opremu s njega kao sto vidim da prodajes onda si u pravu da nije ta cena sto trazis :) :) Al ne znam meni be opet nekako bilp zao da skidam s motora da prodajem,pa makar ga dao i za nesto nozu kintu nego sto trazim. Kad se samo setim koliko sam grco,mucio se sve to da napravim ma ne bi ga ni prodavo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Neko rece ruzno je komentarisati cenu sto se u potpunosti slazem,ali druze ako si raskupuso dodatnu opremu s njega kao sto vidim da prodajes onda si u pravu da nije ta cena sto trazis :) :) Al ne znam meni be opet nekako bilp zao da skidam s motora da prodajem,pa makar ga dao i za nesto nozu kintu nego sto trazim. Kad se samo setim koliko sam grco,mucio se sve to da napravim ma ne bi ga ni prodavo :)

Eto vidis zasto nisam objavio ovde oglas. Sta sam to raskupuso kako ti to definises? Jedino navigacija ide na prodaju jer ce ljudi kupiti motor i bez nje. Stvarno si lik :) Pogledaj dobro sta je na motoru pa posle pricaj. Prodajem disk rezervni, filter vazduha ( na motoru je nov)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Pa vidi napisao si da je cena niza,bez kofera,navigacije i slicno citiram! :) A da filter usput na njega sam i zaboravio jer ja stari obicno bacam :) Al vidi toliko ti je motor jep da je to nesto neverovatno...Prodaj ga u komadu,nemoj da si sebican pusti da i nekp drugi uziva u njemu,jer veruj takav motor ima svog kupca. Meni je ST stojala 3 meseca niko ziv me nije zvao i posle nesto jace od 3 meseca i par dana, zvao me covek i samo me je pitao da li je to taj motor sa slike? Reko naravo druze kaze dolazim sutra i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pa vidi napisao si da je cena niza,bez kofera,navigacije i slicno citiram! :) A da filter usput na njega sam i zaboravio jer ja stari obicno bacam :) Al vidi toliko ti je motor jep da je to nesto neverovatno...Prodaj ga u komadu,nemoj da si sebican pusti da i nekp drugi uziva u njemu,jer veruj takav motor ima svog kupca. Meni je ST stojala 3 meseca niko ziv me nije zvao i posle nesto jace od 3 meseca i par dana, zvao me covek i samo me je pitao da li je to taj motor sa slike? Reko naravo druze kaze dolazim sutra i to je to...

Valjda sam napisao da covek hoce motor bez navigacije i kofera. Mozda vec ima navigaciju i kofer. Dao sam samo NAVIGACIJU na prodaju. Koliko znam nisam dao oglase za kofer i za SLICNO. Sto se tice filtera,stavio sam nov da ne objasnjavam zasto a stari nije za bacanje jer je i on ko nov. Nisam se razumeo sa majstorom,mislio sam da je disk potrosen pa kupio nov a moj disk je lupam- od 4,5 -4,2. Itd itd. Motor se prodaje u komadu,nisam sebican i sigurno je da zelim da ko ga kupi bude zadovoljan dobijenim. Moje su cene uvek niske. Vidi, stitnike sam oglasio za 800 dinara. Forumas pristao. Sutra mu saljem i stavljam otkupnu cenu 500 dinara. On to jos nezna. Udji na moj profil na kupujem prodajem pa ces videti davni komentar upravo oko kofera koji sam prodao. Znaci,razumem ja tebe i tvoju dobru volju ali smanji dozivljaj i biraj reci,izbegavaj termine "raskupusao" "sebican" tamo gde nemaju osnova. I opet, vidim da imas dobre misli i namere,hvala na savetu da sacekam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja pazario nesto od Goxa i samo reci hvale imam,i za cenu i za stanje stvari i komunikaciju. ...

 

Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Ma verujem ja da si ti posten covek i da je motor odlican,ali su se ti termini odnosili iskljucivo na motor,nista lose nisam mislio. Svidela mi se makina inace retko kad i ulazim u kakve sugestije jer uvek polazim od sebe i tvoja reakcija je sasvim ok :) Pa da u sustini samo strpljenja,ne verujem da ti je toliko hitno s obzirom da vidim ulozenih par hiljada evrica u trandzu ;) Srecno s prodajom mozda se i cujemo :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Razumemo se. Kao sto sam rekao,tema TA 600 je neko vreme bila neaktivna. Eto, sada radi svoj posao. Razmenjujemo misljenja. Sto bi oni preko rekli,ja sam OK i ti si OK :)

I mala sala putem karikature:

image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Posto vidim da su strasti uzavrele   :) da ja povucem mog iz prodaje.

 

Pre par dana objavim na fb memories jednu fotku sa Enduro Stara planina iz 2014 uz komentar da sam nekada bio enduras. To je bilo u smislu da ove godine zbog obaveza nisam seo na motor ali drugar, kolega sa posla pomisi da ga prodajem i pozove me juce. Posto zna kako se ja odnosim prema masinama dogovorimo se u dve reci i ode trandza u BG, tako je I navikao :).

 

 Kada se skucim za nekoliko meseci spremite ko ima za prodaju Transalpa 650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Nema uzavrelih strasti,samo razmena misljenja. Meni bas korisna. Volim da cujem druga misljenja. Sa srecom kupovina novog TA :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Desio se kvar na Hondi :staa3:  posle 13000km od zamene sajle i plasticnog puza km sat ponovo ne pokazuje brzinu...jedno 600 km se culo struganje ali nisam mogao da ustanovim odakle,bio sam na CG primorju pa nisam bas imao vremena a ni uslova. Svejedno sam koristio navigaciju pa sam znao kojom se tacno brzinom krecem. Inace ovog leta 2 puta do Crne Gore,tri puna kofera a u povratku i suvozacica,Hondica prede! Nesto preko 3500  divnih kilometara u 28 dana,Bobanovo sediste odradilo posao,Ivanov vizir savrsen,ja prezadovoljan...Evo i jedna slika od sinoc posle 13 sati dugackog povratka iz Chanja

post-4726-0-13431000-1473159042.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

Desio se kvar na Hondi :staa3:  posle 13000km od zamene sajle i plasticnog puza km sat ponovo ne pokazuje brzinu...jedno 600 km se culo struganje ali nisam mogao da ustanovim odakle,bio sam na CG primorju pa nisam bas imao vremena a ni uslova. Svejedno sam koristio navigaciju pa sam znao kojom se tacno brzinom krecem. Inace ovog leta 2 puta do Crne Gore,tri puna kofera a u povratku i suvozacica,Hondica prede! Nesto preko 3500  divnih kilometara u 28 dana,Bobanovo sediste odradilo posao,Ivanov vizir savrsen,ja prezadovoljan...Evo i jedna slika od sinoc posle 13 sati dugackog povratka iz Chanja

 

Verovatno ce I kuciste morati da se menja,to je  I kod mene problem,ne mogu da nadjem nigde polovno za Transalpa sa 2 diska,a u Centru S novo kosta 100 evra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Prvo skini kućište puža i dobro ga isperi od svih plastičnih delova starog plastičnog zupčanika. Naročito obrati pažnju na ležište osovine puža. Dobro namaži tovatnom mašću novi zupčanik i montiraj ga u kućište.

 

Proveri kako se okreće sajla brzinomera, ako i malo zapinje opet će ti vrlo brzo obrijati zupčanik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Prvo skini kućište puža i dobro ga isperi od svih plastičnih delova starog plastičnog zupčanika. Naročito obrati pažnju na ležište osovine puža. Dobro namaži tovatnom mašću novi zupčanik i montiraj ga u kućište.

 

Proveri kako se okreće sajla brzinomera, ako i malo zapinje opet će ti vrlo brzo obrijati zupčanik :)

Hvala gosn Arakis,citao sam sve ranije postove od pocetka teme,tako da sam sve to odradio i prosli put,ocekivao sam da ce duze trajati.Ni tada mi sajla nije ni malo zapinjala,delovalo je sve kako treba...Pokusacu ponovo ali najverovatnije za vreme zimskog sna ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp

Da li neko ima bobinu rezervnu da je ispravna? Za Transalp-a 1999 godiste.
Motor ne radi uvek kako treba pa sumnjam da je to. Jednostavno zadnji cilindar nekada ne radi. 

Da proda ili samo da mi pozajmi da bi utvrdio da li je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp

Da secka. Ne uvek i ne cesto. Ali desava se. Pa onda radi normalno. 
Savetovali su mi da je to. Al posto generalno radi a nekada ne onda je pitanje sta je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja