Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

Gox, ako resis da prodas ovaj sto ti stigne, a isti su, racunaj na mene ;)

 

Nije jos naruceno, tek ce biti, a stize za mesec dva, pa ako oces da cekas racunacu te?

 

Hehe, ovo se oduzilo, ali aj zivi bili pa videli... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

E Dzejzel druze, da ne vrtim unazad, jel odgovara za Trandzu 600 i koja je ukupna cena?

 

Ja se vracam u srbiju 14. marta, tako da bi mi to leglo vremenski ko budali samar. Dakle, odgovara taman bih tad tebi doneo kes, ako to odgovara.

 

Pozz i hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

E Dzejzel druze, da ne vrtim unazad, jel odgovara za Trandzu 600 i koja je ukupna cena?

 

Ja se vracam u srbiju 14. marta, tako da bi mi to leglo vremenski ko budali samar. Dakle, odgovara taman bih tad tebi doneo kes, ako to odgovara.

 

Pozz i hvala :)

Nije frka za cash, to je oko 7 eur max, proverili smo i odgovara... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Motocikl: Honda Transalp xl650v

meni kad god stigne javis,,, znaci mesec, dva, tri nebitno,,, ovaj na motoru mi radi al se rasklanco i menjo bi ga, znaci za mene porucuj pa kad stigne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Honda transalp XL600 V

Dragi moji bikeri.... Lijep pozdrav svima iz Mostara. Evo vec neko vrijeme pokusavam naci membrane za karburatore za svoj motor (1999 god.) ali ni u MO, a ni u okolici nisam mogao naci. Zvao u Zg i frajer mi kaze 1260 Kn KOMAD. Jbt ja prvo konto da mi govori za citav karburator cijenu :)  nesto kontam u sebi cut cemo se a-haa. Gledao sam malo po e-bayu i nadjem nekog lika iz francuske medjutim ne salje nista vec neko vrijeme. Zanimalo bi me da li bi mi od vas neko mogao pomoci....? Ako neko od vas ima volje, vremena i zna gdje bi se moglo ovo nabaviti bio bih mu zahvalan na bilo kakvoj informaciji.

 

Hvala unaprijed.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Dragi moji bikeri.... Lijep pozdrav svima iz Mostara. Evo vec neko vrijeme pokusavam naci membrane za karburatore za svoj motor (1999 god.) ali ni u MO, a ni u okolici nisam mogao naci. Zvao u Zg i frajer mi kaze 1260 Kn KOMAD. Jbt ja prvo konto da mi govori za citav karburator cijenu :)  nesto kontam u sebi cut cemo se a-haa. Gledao sam malo po e-bayu i nadjem nekog lika iz francuske medjutim ne salje nista vec neko vrijeme. Zanimalo bi me da li bi mi od vas neko mogao pomoci....? Ako neko od vas ima volje, vremena i zna gdje bi se moglo ovo nabaviti bio bih mu zahvalan na bilo kakvoj informaciji.

 

Hvala unaprijed.

Evo npr. ovde mozes naruciti

http://www.motorradbay.de/xl600v_transalp_br__pd06__pd10-1336701_-diaphragm__libranen__piston-honda-p-2214-2.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Honda transalp XL600 V

 

Dragi moji bikeri.... Lijep pozdrav svima iz Mostara. Evo vec neko vrijeme pokusavam naci membrane za karburatore za svoj motor (1999 god.) ali ni u MO, a ni u okolici nisam mogao naci. Zvao u Zg i frajer mi kaze 1260 Kn KOMAD. Jbt ja prvo konto da mi govori za citav karburator cijenu :)  nesto kontam u sebi cut cemo se a-haa. Gledao sam malo po e-bayu i nadjem nekog lika iz francuske medjutim ne salje nista vec neko vrijeme. Zanimalo bi me da li bi mi od vas neko mogao pomoci....? Ako neko od vas ima volje, vremena i zna gdje bi se moglo ovo nabaviti bio bih mu zahvalan na bilo kakvoj informaciji.

 

Hvala unaprijed.

Evo npr. ovde mozes naruciti

http://www.motorradbay.de/xl600v_transalp_br__pd06__pd10-1336701_-diaphragm__libranen__piston-honda-p-2214-2.html

 

 

Hvala. Cak sam naletio na ovu stranicu samo nisam bio siguran da salju za BiH. ugl. hvala na brzom odgovoru i pomoci. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ako nekom treba vakum membrana za slavinicu goriva, poklanjam...

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/112299-set-za-reparaciju-slavinice-poklanjam/

 

Nije rezervisana ali mislim da ti ne vrsi posao. Tebi kaplje slavina a to znaci da ti je losa mala membrana koja je I meni stradala, tj postala je porozna i propusta po malo benzina.

Dobra stvar je sto je set izgleda isti za vecinu Hondi (ja bar na lousu kada menjam modele motora uvek ista slika izlazi) pa verovatno ima nade da se naruci.

 

Ja ti mogu poslati ovaj set da probas da li je to ta velicina pa da narucis iz lousa novu. Kako god hoces, postarina je oko 250 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Nadam se da ima i na nasoj temi nekoga ko zna oko farbanja nesto, da ne otvaram temu, naime, hteo bih da ofarbam tj. prefarbam crash barove. Malo  ih je vreme dotuklo, neki delovi su se oljustili, pa bih ja to ismirglao i opet naravno u crno ofarbao cetkom, lagano.

Jel bi mogao neko da napisem, posto to nikada nisam radio niti znam neke finese i bitne stvari oko prijanjanja boje, raspored koraka koje treba da preduzmem kao i finocu/grubocu smirgle koju treba da koristim?

Iskreno, da ne komplikujem sad, ne mogu skidati iste i nositi kod farbara, iako bih to najvise voleo, no, hocu sam da ih lagano cetkicom prefarbam.

Hvala unapred :)

 

 

 

Da nema neko termostat ili zna gde ima za TA 600.....

 

Ako ti nije hitno ili si pri kesu, uzmi u Hondi. Ja sam ga narucivao kada sam kupio motor, cena mu je oko 9,000din. Bar znas sta stavljas i ne boli glava, meni sljaka bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Motocikl: Honda Transalp xl650v

danas malo vozio po cortanovcima off i zavrsio u blatu ;)  sve je dobro proslo samo stradalo desno ogledalo :)  pa ako neko ima polovno da prodaje u crnoj boji rado bi da ga kupim :takoje: eeee da to desno u bari je moj profil,,, ukaljo sam se ko svinja, nema veze bolje blato nego beton bar sam ostao sav citav, a odelo ce se opere :P

post-26761-0-86783700-1457024107.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Motocikl: Honda Transalp xl650v

e da dizanje motora sam u blatu je nemoguca misija,,, taman ga podignem do pola njemu sklizne guma, posle tri pokusaja odustao, onda pola sata trazio nekog da mi pomogne, dobro je sto sam imao gel aukumulator pa nije iscurio, a motor kad sam podigao, sacekao jedno 5 min da stoji i kresno iz 4 - 5 verglanja, verovatno trebalo da se vrati ulje i gorivo na normalu,,, sta reci sem jedno novo iskustvo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Treba li ti samo staklo ili ceo retrovizor ? Ako je samo staklo izmeri precnik,imam neko koje sam hteo da budzim pa odustao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Ima na Medaku lik koji za 500 din zameni ogledalo (staklo). Mislim da se zove Djura. Naravno ako je samo to problem. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Da li je neko vario lonac auspuha? Jel lim dovoljno debeo da ne bude prevelika exibicija? :)

Jeste dovoljno debeo, ali kad dodjes do zdravog lima, zavisi koliko je korodirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

danas malo vozio po cortanovcima off i zavrsio u blatu ;)  sve je dobro proslo samo stradalo desno ogledalo :)  pa ako neko ima polovno da prodaje u crnoj boji rado bi da ga kupim :takoje: eeee da to desno u bari je moj profil,,, ukaljo sam se ko svinja, nema veze bolje blato nego beton bar sam ostao sav citav, a odelo ce se opere :P

attachicon.gifDSC_139.JPG

Sa takvim gumama se ne ide blatnjave exibicije...jer onda uzivanje postaje mucenje... svaka skola se placa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Da nema neko termostat ili zna gde ima za TA 600.....

Deki moto kanjiza, imas ga na kupujem prodajem, oglasi su mu obicno tipa transalp za delove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

da samo staklo :D retrovizor je ok ;)

Ja imam ceo retrovizor neotpakovan, ali je drugaciji, sa zglobom za podesavanje visine, Vicma, valjda rezerva prethodnog vlasnika, meni ne treba posto cu drugacije stavljati ako budem menjao, 800 din ako na uspes staklo zameniti... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja