Jump to content

Moto Zajednica

PRAVI vulkanizer

Recommended Posts

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Dajte savete za pravog vulkanizera koji moze da zameni gume a da neogrebe felne.

Usustini moze svako, da odradi posao ali retko ko da ne osteti sa pajserom dok vadi gumu iz felne...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Postoji vise tema o tome, ali vidim ne volis da koristis pretragu iliti SEARCH.

 

Auto Centar Tadic u Visnjickoj ulici je skup ali i jako kvalitetan. Hoce i da skinu tochak, sto je kod ostalih vulkanizera kao da trazish 5 litara krvi.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

ewo da se javim, oda kako sam poceo sa radom 2005 god, prvo sto sam nabavio je plasticna navlaka za pajser, a i za hvatace na masini, da nebih ogulio felne, jer sam to najvise mrzeo kad su meni radili na autu, mozda sam zato i poceo sa radom... inace glavna stavka u mom poslu su alu felne, tako da nesmem da ih izgrebem da bih imao klijentelu, a tu je i originalna pasta za montazu guma, koja ne prlja felnu... pozz, pa kome trebam, eto me... a ostali ce dopuniti...

MATA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja već kupio gume, ali upek'o minus... ;D

 

Čim se razlepša, eto mene.

 

Imaš li možda umutrašnje gume?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

nemam trenutno, ali kazi dimenziju, i bice spremne...

 

sto se tice bilo kakvih guma, novih, sve se ceka par dana, nista nemam na lager, jer nemam mesta gde da ih drzim, a i nemam para da toliko ulozim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Znaci vase je samo da pozovete Matu i pijuckate pice dok on presvlaci i navlaci nove kurtone vasem mezimcu  ;)

Uzivanje i extra rad po preporukama velikog broja korisnika usluga je zagarantovan  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Postoji vise tema o tome, ali vidim ne volis da koristis pretragu iliti SEARCH.

 

Auto Centar Tadic u Visnjickoj ulici je skup ali i jako kvalitetan. Hoce i da skinu tochak, sto je kod ostalih vulkanizera kao da trazish 5 litara krvi.

 

;)

 

 

 

Znas kako, farbanje felni sam platio 100e i jos se nisu ni osusile kako treba, tako da mi je lakse da mu dam 5l krvi nego da ih ogrebe  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

ewo da se javim, oda kako sam poceo sa radom 2005 god, prvo sto sam nabavio je plasticna navlaka za pajser, a i za hvatace na masini, da nebih ogulio felne, jer sam to najvise mrzeo kad su meni radili na autu, mozda sam zato i poceo sa radom... inace glavna stavka u mom poslu su alu felne, tako da nesmem da ih izgrebem da bih imao klijentelu, a tu je i originalna pasta za montazu guma, koja ne prlja felnu... pozz, pa kome trebam, eto me... a ostali ce dopuniti...

MATA

 

Malo si dalje, ali sta cu...

Vec sam dolazio u Mladenovac kod Brke, tako da mi je put poznat  :D :D, nego daj neki broj da se izgodovaramo.

I ako radis Metzelerov program, zanima mene i drugara pa da obujem ljubimca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

064/32-322-58 MATA

 

garantujem da nemogu da ogrebem felnu, evo skoro je montirano vladi HoochieMan na vfr

 

Podseti nas malo na cene za tvoj rad... montaza, balansiranje itd...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

064/32-322-58 MATA

 

garantujem da nemogu da ogrebem felnu, evo skoro je montirano vladi HoochieMan na vfr

 

Podseti nas malo na cene za tvoj rad... montaza, balansiranje itd...?

 

Da, to bi bilo korisno, cene. Znam da si bio povoljan.

 

Kod Tadica je skidanje tocka,zamena gume,  balansiranje  = 2400din. tako je bilo letos kada sam kupio gumu kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

600din balansiranje, montaza i demontaza 200din, skidanje i namestanje tocka na motoru od 200-500din, sve zavisi, azot gratis, kad se sve sabere, ispada mnogo, tako da uvek napravim neku cenu, neki ce to i potvrditi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Jos mi samo reci za Medzeler program ako radis da netrazim dalje jel moze sve kod tebe

Meni bi trebala najverovatnije samo prednja a drugaru i prednja i zadnja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

kome sta treba od guma, molim na PP, za metzeler i pirelli sam jos u pregovorima, michelin, bridgeston i dunlop ima, ali sve po porudzbini, cene su maximum korektne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

600din balansiranje, montaza i demontaza 200din, skidanje i namestanje tocka na motoru od 200-500din, sve zavisi, azot gratis, kad se sve sabere, ispada mnogo, tako da uvek napravim neku cenu, neki ce to i potvrditi... :)

 

Evo ja mogu da potvrdim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

kome sta treba od guma, molim na PP, za metzeler i pirelli sam jos u pregovorima, michelin, bridgeston i dunlop ima, ali sve po porudzbini, cene su maximum korektne

 

Ne bih da ti se mesam u poslovnu politiku, ali predlazem ti da nabavljas Mitas gume. Ogroman deo foruma vozi enduro motore i mislim da bi sa odgovarajucom cenom imao dosta posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

kome sta treba od guma, molim na PP, za metzeler i pirelli sam jos u pregovorima, michelin, bridgeston i dunlop ima, ali sve po porudzbini, cene su maximum korektne

 

Ne bih da ti se mesam u poslovnu politiku, ali predlazem ti da nabavljas Mitas gume. Ogroman deo foruma vozi enduro motore i mislim da bi sa odgovarajucom cenom imao dosta posla.

 

pokusacu...

 

Takodje,sve pohvale za Matu.....Kod njega moze usluga u svako doba :-))))

 

u svako doba??? jooojj, ali ok, sve za bracu bajkere :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

garantujem da nemogu da ogrebem felnu, evo skoro je montirano vladi HoochieMan na vfr

 

Evo videh upravo temu  ;D Felnice sveže nalickane, Mata ih je obuo u nove gume maksimalno pažljivo, na motor ih je vratio u potpuno istom stanju u kom ih je i skinuo! Za taj aspekt, čuvanja felne, možeš biti potpuno spokojan, čovek zna šta radi, i sam je bajker, jel.

 

Cene- potpuno fer, mislim da će baš svako biti zadovoljan.

 

Radno vreme, e to je braćo moja biser. Prvi put, tada nisam ni upoznao Matu, prosvirala mi guma u Mladenovcu i to u nedelju ujutru, i Raja koji se tu zatekao odnese mu točak. Probudio ga, mogu zamisliti koliko se obradovao. Sve je bilo gotovo praktično za pola sata, cela akcija, skockao je upotrebljivu zadnju gumu i nije ništa naplatio. Mato, za ovo opet mogu samo da ti kažem veliko hvala! Pre Nove godine, kad sam uzimao nove gume, opet je bila nedelja. Ne znam radi li ostalim danima osim nedelje...

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja