Jump to content

Moto Zajednica

Koji od Japanskih R motora je najbolji po vasem misljenju

Koji od ovih Japanaca je po vasem misljenju najbolji (godiste nebitno :D)  

65 članova je glasalo

  1. 1. Koji od ovih Japanaca je po vasem misljenju najbolji (godiste nebitno :D)

    • Suzuki GSX-R 1000
      29
    • Yamaha R1
      11
    • Honda CBR 1000 RR
      17
    • Kawasaki ZX - 10R
      9


Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Ime teme i anketa sve kazu... Sto se mene tice, ja postujem istoriju i glasam za Suzuki GSX-R 1986 ipak je od njega sve pocelo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Bila je vec jedna anketa, ali je bilo cini mi se koji je najljepsi, a ovde koji je najbolji...Ja cu glasati za KAWU posto sam dosta citao na netu i kazu da je najbolji  ;D a i zato sto je kawa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1044 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

bila je tema dosta poodavno i zavrsila se lockom, pocele su debele svadje oko toga koji je bolji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Ime teme i anketa sve kazu... Sto se mene tice, ja postujem istoriju i glasam za Suzuki GSX-R 1986 ipak je od njega sve pocelo.....

 

Ne učestvujem u anketi samo hoću da te ispravim. Čini mi se da je sve počelo dve godine pre sa GPZ900R.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Ime teme i anketa sve kazu... Sto se mene tice, ja postujem istoriju i glasam za Suzuki GSX-R 1986 ipak je od njega sve pocelo.....

 

Ne učestvujem u anketi samo hoću da te ispravim. Čini mi se da je sve počelo dve godine pre sa GPZ900R.

 

 

To da ali je GSX-R 750 prva sportska replika motora, aluminijumski ram, motor preko 100KS pa ti vidi...

GPZ ima 228 kg

Suzuki ima 168 kg

Nemoj da mislis da zelim da se svadjam ali samo pisem ono sto znam (podaci su sa neta)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Suzuki GSX-R nema konkurenciju definitivno, ipak je,sto neko rece od njega sve pocelo...

 

Mozda sam objektivan ali Jamaha definitivno pa i Dottore je vozi.I sto nije Suzuki osvojio prvo mesto nego Jamaha. ;)

 

Ma ti si vise subjektivan nego objektivan ;), Mercedes retko gde i kada pobedjuje na trkama, pa zar se moze reci da nije najbolji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Da ne valja ne bih ja to vozio  ;D vratio bih se na R1

********************

Mada ova R1 2009 hm, moramo da sačekamo malo da vidimo kako ide to sa novitetima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Temerin

e ovako to je sve stvar ukusa,sve je to isto sranje. . .a glasam za kawu jer je kao 1.vozim,kao 2.najmanja je firma od svih ostalih,kao3. uvek izbaci najjaci i najbrzi model od svih,a necu da kazem najlepsi da se ne bi ljutili i prepirali :D :)a vrh svih japanaca je HONDA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Suzuki GSX-R nema konkurenciju definitivno, ipak je,sto neko rece od njega sve pocelo...

 

Mozda sam objektivan ali Jamaha definitivno pa i Dottore je vozi.I sto nije Suzuki osvojio prvo mesto nego Jamaha. ;)

 

Ma ti si vise subjektivan nego objektivan ;), Mercedes retko gde i kada pobedjuje na trkama, pa zar se moze reci da nije najbolji?

 

 

 

 

 

Ono sto jes jes ne sporim ipak medju automobilma meRRcedes je najbolji ,pa ne bi ga ja vozio da nije tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

...

Suzuki ima 168 kg

...

 

 

Da, ali onaj iz 2005-te a ne iz 1985-te!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Tačno je da su svi dobri na svoj način pa svako bira šta mu odgovara na bazi više faktora a greh je ne probati sve.

Iz moje perspektive krajnja brzina je totalno irelevantna već način na koji motorcikl isporučuje snagu.

Iz kategorije 1000ccm mislim da je K5 još uvek neprevazidjen kao model kada se pojavio a još uvek je uz rame novim modelima

Probao sam sve hiljadarke te generacije i sve su dobre nema šta, možda je K6 najružniji što je subjektivno ali motor je više nego br1

Takvu isporuku snage bih odmah pazario i na Jinlun ili Jao Mao štagod bilo

Prodao sam prelep R1 skoro nov za nov K6 teška srca i sa velikim nezadovoljstvom kupio K6.

Ljubav je počela da raste sa prvim dodirom na gas a da ne pričamo posle razrade

Motor definitivno ima krivu snage za poštovanje što se odrazi na lakoću i zadovoljstvo vožnje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

gsxr za 85 ima 176 kg :)

 

Jel si ga stavio na vagu? Kada se CBR '92 pojavila sa 205 bila je pojam sto se tezine (lakoce) tice. U to vreme GSX-R 750 je imao 230kg...  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

gsxr za 85 ima 176 kg :)

 

Jel si ga stavio na vagu? Kada se CBR '92 pojavila sa 205 bila je pojam sto se tezine (lakoce) tice. U to vreme GSX-R 750 je imao 230kg...  ;)

Jeste noviji model bio tezi ali stari gsx uljara (zadnja strana je ravna) ima oko 165 - 170 kg (168 meni pise u saobracajnoj)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Pise i na tarabi mnogo sta pa nije.  ;)

Kad ga budes registrovao, mozes reci da ti na tehnickom upisu i 120kg ako hoces, takav je zakon nas i niko ti ne brani, tako da necu vise da trosim reci na raspravu oko toga sta je tacno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja