Jump to content

Moto Zajednica

Zamalo....

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Zaležem lagano u krivinu iz pravca Savezne skupštine prema domu sindikata. Zaleteo se dobrih 50-60 km/h, kad plavuša iz suprotne trake iz pravca doma omladine, zaustavila kolonu iza sebe i bez migavca pokušava da napravi polukružno preko pune linije, nešto malo pre semafora. Sve bi bilo super da me je i pored upaljenog svetla i sirene bar videla u pokušaju.

Izlete ona pred mene, a ja prebacio težinu i nema šanse da je obiðem, plus što pokušavam da ustavnovim dokle æe da ide i kojom brzinom, pa da je ako mogu obiðem ali sa suprotne strane. Ne. Izlete ona lepo na sred moje trake i ukopa se u mestu. Naravno nisam uspeo da ukoèim veæ sam se nekako provukao ni sam ne znam kako.

Vratim se polukružno nazad do guske. Cela kolona psuje. Ja još glasnije i masnije. Riba odmahuje rukom u stilu, šta oæeš, nisam te vidla. E onda sam skinuo kacigu da bi me malo bolje èula, i opet ponovio oca i majku i æurku, budalu, kozu, ovcu..............

Uvek i svuda se ovakve stvari dešavaju, pa ko ima manje ili više sreæe, a meni se ove godine na istom mestu dešava slièna situacija. Prošli put je bilo isto izletanje, samo sa parkinga... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Kao st sam vec pominjao, uu Beogradu, moras da vozis za josnekoliko ljudi oko sebe dok vozis svoje vozilo! Moj ti je savet kad sledeci put primetis nagovestaj neartikulisanog ponasanja, koci, i nek idu svi u pizdu materinu a ti posle polako. Od svihnasih lepih rece 'posle' neces imati nista, a neces moci ni da je ispsujes.

Oko nas vozi mnogo neuracunjivih ljudi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
E onda sam skinuo kacigu da bi me malo bolje èula' date=' i opet ponovio oca i majku i æurku, budalu, kozu, ovcu.............. :D[/quote'] Pretpostavljam da joj nisi dao flajer s osmehom na licu... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

postavish se kao ja ovako prvo niko te ne vidi drugo i ko te vidi ne jebe te dva posto ja vozim sredinom 30 40 pa kad svi stanu na semafor odem po sredini prvi pa 100 shtura od svih i nikad problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Kada su pocele prve vrucine u junu i zadnjih desetak dana MNOGI po Beogradu voze kao da su prvi put seli u automobile... :x

 

Po TV-u non stop gostuju nekakvi panduri, prica se o nesrecama koje su ucestale, toboze pojacanim policijskim kontrolama saobracaja (koje uzgred ja nisam uopste primetio :?: ) i cemu sve ne, ali to ocigledno nikome ne dopire ni do nokta... :x :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ne seæam se da mi se skoro desilo da jedva èekam da doðem kuæi i parkiram vespu, ali danas sam imao taj oseæaj. Prvo me budala sa je8enim jugom zamalo nije oduvala s motora u Skojevskom, pre spuštanja niz košutnjak. Uredno, kao i svaki put, dao sam migavac i usporio da propustim budalu pre nego što skrenem levo. Meðutim on je prohujao pored mene mojom desnom stranom. :shock: Spustim se dole, baja ima obavezan stop, ali ne - motorista ne može da ima prednost. Vrhunac doživljavam u Kneza Miloša! Vozim svojom trakom nekih 50 km/h. Lik me seèe, naravno bez migavca, i još krene da vièe na mene. Blokiram mu put, blokiram celu Kneza Miloša, vratim se do njegovih vrata i pitam ga u èemu je problem. On se napravi lud i krene. Ponovo ga obiðem i razmišljam da li da stanem skinem lanac i na semofaru ga odvalim od života. Izbrojim do deset, kao razuman èovek i odbacim tu opciju. I padne mi na pamet nešto što nikada nisam pomislio: da stanem kod saobraæajca, kažem mu da zaustavi govno i onda da mu svašta kažem i... Nemam pojma. Uglavnom, sad sam se vratio sa koncerta KUD Idijota, kupi sam majicu i dve ploèe. Ove idiote iz saobraæaja zaboravio. I od sad: na svaki incident - flajer uz "Izvolite..." Dok ne dogovorimo radikalnije akcije... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
I od sad: na svaki incident - flajer uz "Izvolite..." Dok ne dogovorimo radikalnije akcije... :twisted:
Paaa... tako bi trebalo :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NBGD- Blokovi
  • Motocikl: Kawasaki KLX650
. Ponovo ga obiðem i razmišljam da li da stanem skinem lanac i na semofaru ga odvalim od života. Dok ne dogovorimo radikalnije akcije... :twisted:

 

Mozda bi se "pomamio" da si "preduzeo korake", pa cak mozda na taj lanac dodao i rezervni tochak sa Vespe :D ....ovako, bolje da si se zabrojao kao normalan covek i probao sa flajerom kao "preventivom"....ako ni to ne bude delovalo....postoji nebrojeno OPCIJA da se proba sa "druge strane". 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja