Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

svako ima pravo na san :) ja za moj keeway nista nisam rekao, jer sam njime i vise nego zadovoljan ali morao sam da spomenem taj motor :)

KEEWAY speed je HAYABUSA za ostale kineze :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Mislim da nema potrebe da napominjem zasto je zadnjih par poruka premesteno ovde, a ima ih jos mnogo "na ivici ".

 

Smanjite malo sa tim, tema je posvecena modelu motocikla i treba da bude korisna prvenstveno u informativne svrhe i razmenu iskustva oko motora. To sto tema nosi ime vaseg motora ne znaci da u njoj treba da pisete o svemu ostalom.

 

U ovoj temi offujte do mile volje, a ona i postoji da bi ozbiljnije teme zadrzale kvalitet i zasluzile status lepljivih.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: EU
  • Motocikl: Sprint Pulser 200ccm

Danas sam ovo procitao:

"Šta god kupili garancija će od prvog januara iznositi dve godine. Bitno je potrošačima objasniti da će postojati dva roka. U prvih šest meseci teret dokazivanja je na trgovcu i potrošač ništa ne mora da dokazuje. Jer ukoliko se uređaj pokvari u tih šest meseci smatra se da je imao skrivenu manu, odnosno smatra se da je taj nedostatak postojao i kada je proizvod kupljen" Jos je u clanku pisalo da se isto odnosi kako na nove proizvode tako i na rezervne delove sto do sad nije biuo slucaj..

U odnosu na sad kada je minimalni garantni rok godinu dana od sledece godine ce to biti najmanje dve:)

E sad koliko ce ova zakonska obaveza uticati na povecanje maloprodajnih cena ostaje da se vidi..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Svi ste pogresili! Kazna mi je 6000din, u 3 rate, a o oduzimanju dozvoli ni rec!

ja bih voleo da zivim gde i ti...kod nas u Loznici je za to delo kazna od 5000 do 15000 din i dozvola ide na 3 meseca. Ovo ti govorim iz licnog iskustva!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

A jbg, mislio sam i ja da ce biti veca kazna, a smanjili su mi kaznu jer sam priznao, rekli su da je minimalna da ne moze manje od 6000din. Jos sam ja posle rekao da su moji digli kredit za stan i da studiram, da nemam para svojih da platim kaznu, ali dzabe sve, minimalna je 6000. Dobro sam ja prosao, a sada vozim najvise 60km, necu vise ni dinar da im dam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Pre dve godine vozio sam sprint fvision125,krenem ujutru na posaoi negde oko pola osam na izlasku iz Loznice kod OMV pumpe izleti mi motor i padnem(na ravnom suvom putu,bez kocenja). Iza mene autobus,zamalo me nepogazi,izlecu ljudi i neki od mojih kolega koji su krenuli isto tako autobusom na posao dizu me i krste se zasto i kako sam pao :zbunjen:

Izlazi covek sto zivi tu i kaze mi kako sam stoti sto padam na tom istom mestu.

Vracam se desetak metara iza i ima sta i da vidim,put od nekog ulja ili cega vec klizav kao da je led. :staa2:

Taj isti covek sto je istrcao kaze mi kako spiraju radnici OMV pumpe crevima asfalt i to izlazi sve na glani put Loznica -Sabac :lud:>:(

Dizem motor ono nista,samo ogrebotina na levoj strani,nista nije puklo(dobar kinez),ja se osecam dobro,malo me boli ruka i koleno.palim motor i idem na posao.

Posle nekih 2 sata vrat pocinje da me koci,i da otice i boli.

Odlazim na hitnu i pricam sta mi se desilo,a oni naravno odmah policiju zovnu >:(

Dolazi saobracajac i prica mi da netuzim nikog,onda nece ni moje osiguranje da ganja nista,a on ce mi pomoci da prodjem nekaznjen :stabre:

A ja BUDALA pamet mi se pomutila poslusam ga! :gaa:

Dolazi mi kazna od 7500 dinara :stabre::gaa:>:(

A ja privatno na magnetnu rezonancu(posto se kod nas cekalo po sest i vise meseci) na snimanje vrata,to me je kostalo oko 300 evra,terapije i neki lekovi oko 200 evra i sad imam grbu na vratu koja me cesto boli i izgledam kao kamila! :besan:

Pametni ljudi su mi rekli da sam mogao da tuzim grad,OMV pumpu i da im uzmem minimum 150000 din.

 

Ali u ovoj drzavi uvek mora biti ovaca za sisanje!!!

 

ps Policajca koji me je za.ebao.....I ja sam njega .ebao kao konja!!! :oda2:

 

Nedajte se ljudi znajte svoja prava!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

@Mili PA

MiliPA? Ovo nesto obecava,MiliPA :zvizduk: he,he sala na Milijev racun, naravno,ali :stabre:. Hvala Indjinma za informaciju!! Miki,PA, brate svrati na kahvu iako je ne pijes. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Pancevo

@Mili PA

MiliPA? Ovo nesto obecava,MiliPA :zvizduk: he,he sala na Milijev racun, naravno,ali :stabre:. Hvala Indjinma za informaciju!! Miki,PA, brate svrati na kahvu iako je ne pijes. :moto3:

 

Znao sam samo sam te cekao da se javis!!!!!!!!!! :nanana: pogresio decko jedno slovo na tastaruri :jee: desava se i najboljima!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Uuu strasno, to se jednom u zivotu tako zajebe. Jos si i dobio kaznu, ne verujem!

[/quo

 

Tako ti je to moj druze u ovoj zemlji indijanaca!!!! :tuzno:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

@Mili PA

MiliPA? Ovo nesto obecava,MiliPA :zvizduk: he,he sala na Milijev racun, naravno,ali :stabre:. Hvala Indjinma za informaciju!! Miki,PA, brate svrati na kahvu iako je ne pijes. :moto3:

 

Znao sam samo sam te cekao da se javis!!!!!!!!!! :nanana: pogresio decko jedno slovo na tastaruri :jee: desava se i najboljima!!!!!!!!!!

Kako to da najbolji pogrese uvek kod tebe? :lud: Uz to prijatelju zaboravio si papuce,papuce za bazen!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Dorćol (BGD)
  • Motocikl: Keeway Speed 150 (Black)

Pozdrav svima,uskoro cu i ja postati vlasnik kiwia pa me zanima nesto,posto treba da polazem za A a vozim na kiwiu kako da sto lakse uradim osmicu jer mi je nekako tezak motor za to...:D

Ma gde je težak, na Keeway-u je najlakše moguće raditi osmicu jer je vrlo okretan motor. Najlakše da je uradiš jeste da odeš na poligon i vežbaš, vežbaš, vežbaš ... posle nekog vremena to postane jedna najobičnija rutina o kojoj ni ne razmišljaš. Bitno je samo da kad vežbaš i polažeš ne razmišljaš o tome "kako ćeš izvesti osmicu" već da voziš opušteno, normalno ... i nema frke nikakve. Kod osmice ne igra ulogu težina motora, već brzina kojom se krećeš, dakle treba da ideš prvom brzinom, dovoljno sporo da lako manevrišeš, ali i dovoljno "brzo" da ne spustiš nogu na asfalt (za to se pada). Dakle, komotno, prva brzina i minimalni gas za kretanje, na polaganju ti policajac ne gleda na osmici u kojoj si brzini (na pravcu šatro moraš da ubaciš u viši prenos). Naravno poželjno je da lepo namestiš ler gas kako te ne bi izdao motor, ja sam moj za polaganje podesio zbog osmice tako da kada krenem u prvoj i pustim ručicu gasa - motor mi se kreće željenom brzinom sa manevrisanje :)

 

Srećno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja