Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Danas pala vožnjica,od pedesetak km juče me prekinula kiša >:( pa sam morao danas da nadoknadim

kiwiju je prijao zimski san mašina samo prede 8),jedino me malo vetar mučio ali kupio pantalone bolder cordura made in pakistan

zlata vrede  ;D a koštaju 6000din nove.

 

Od sutra na posao motorom 8) možda ;D

 

i kod mene danas pali prvi kilometri na novoj makini, tj.52 km tacno. Ubi vetar al morao sam  ;) od opreme vunene duge gace, suskava trenerka pa farmerke, grejaci za kolena. Tako da nije bilo strasno. Nego reci de si uzeo te lone i kakve su? baci neku sliku  ;)

 

Pozdrav!

 

E pantalone sam kupio u radnji kompp na tošinom bunaru bilo neko sniženje 20% neznam da li važi još uvek

zimski uložak koji se skida, cordura,protektori na kolenima i kukovima fenomenalne vozio sam oko 100kmh aosećaj je3 kao da sedim u sobi, znači neprobija vetar i hladnoća upšte

stvarno odlične za preporuku evo linka baš su ove moje na slici http://www.kompp.co.rs/?pg=oprema&kat=pantalone&model=129

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

jesu univerzalini automati kod kineza ? skuteri 50cc 150cc ? i dal se vataju i na recimo kawasaki model ?  kineski su 20-tak eura a original preko 100e

 

molio bi moderatora da ovo prebaci u opsta pitanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Aiiiii  bre fatamorgana, pa drugari sad ce sezona samo sto nije. Bilo bi lepo da se malo aktiviramo, voznjice i to :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Ja danas nemoram da radim ,ali moram da se vozim  ;D  evo upravo dosao sa voznje,bili ja i drugar do Rume ja taman izduvao masinu autoputem

samo prede  rrrrrrrrrrrrrrruuurrrrrrrruuuuuuuuuuuuu ihaaaaaaa... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

ja krenem danas da se provozam malo....obucem se ko eskim, sednem na makinu,,,, kresnem,,,, nista,,,, opet,,, opet nista,,, vergla al nece da upali. :-\ :-\

 

svecice masneee, crne :-\  ,,, ocistim , opet nece,,,,opet skinem svecice , opet crne,,, i tako jedno 4 puta i na kraju upalim nekako  :o

 

provozah se lepo, al makina nece da vuce,  ebene svecice  >:( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Prebogata ti je smesa verovatno,stelovanje karba i bice ok verovatno ti i mnogo trosi

 

cuj mnogo trosi  ;D ;D  5l na 50 km  :o :o :o :o  a tek  sto ideeee    :o    dodje do 6000 obrtaja i tu se zaglavi  :-\

 

prvom prilikom ga teram u servis da ga nasteluju, ima da leti ko zmaj  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Sto posto mu je prebogata smeša,evo moj drugar imao slične probleme i naštelovao majstor(dobar)karb i sad je sve u naboljem redu

isto su mu bile crne svećice i salbo je vukao,koštalo ga 2000din.

 

samo ga ušteluj dobro i ima da fercera, oni su novi neuštelovani čest slučaj ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

dal je moguce da niko zadnja dva dana ni rec da napise... izgleda da su svi udarili u voznje... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 962 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Danas pala vožnjica,od pedesetak km juče me prekinula kiša >:( pa sam morao danas da nadoknadim

kiwiju je prijao zimski san mašina samo prede 8),jedino me malo vetar mučio ali kupio pantalone bolder cordura made in pakistan

zlata vrede  ;D a koštaju 6000din nove.

 

Od sutra na posao motorom 8) možda ;D

 

i kod mene danas pali prvi kilometri na novoj makini, tj.52 km tacno. Ubi vetar al morao sam  ;) od opreme vunene duge gace, suskava trenerka pa farmerke, grejaci za kolena. Tako da nije bilo strasno. Nego reci de si uzeo te lone i kakve su? baci neku sliku  ;)

 

Pozdrav!

 

E pantalone sam kupio u radnji kompp na tošinom bunaru bilo neko sniženje 20% neznam da li važi još uvek

zimski uložak koji se skida, cordura,protektori na kolenima i kukovima fenomenalne vozio sam oko 100kmh aosećaj je3 kao da sedim u sobi, znači neprobija vetar i hladnoća upšte

stvarno odlične za preporuku evo linka baš su ove moje na slici http://www.kompp.co.rs/?pg=oprema&kat=pantalone&model=129

ja sam te bolder hlače kupio prosle godine na sajmu,i fakat su ok!! ne probijaju vjetar,manju kisicu...,uložak ,protrektori...

provozah se ii ja malo kad sam gume stavio prije ovog zadnjeg kijameta ,da me želja mine... bilo hladno,ne za noge,zbog hlača ali mi je jakna malo kritična!! ali valjda ce i ovome doći kraj!! zimi mislim!!1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Dobio sam kineski skuter u zameni....neznam sta snjim da radim ;D......ako nekog intresuje nekami se javi....... :)

 

Ma kome treba to kinesko djubre! ;)

 

Salim se bato, resices ti to vec. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Znam i ja da netreba nikom...ali i ja moram naci nekog da prodam.....drugog izbora nema.... ;D

 

Daj ga meni bato, odradicu ti u perionici? ;D

 

P.S. Bato je l` znas nekog da prodaje Golf 2?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja