Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Na poligonu. Na pravcu. Krenem pravac i odradim ok i okrenem motor pa opet pravac i kad sam dosla do 8 ja lepo krenem da uradim osmicu i kao pala sam. Trebalo je kao da odem ponovo do zaustavne linije pa da okrenem motor pa onda da radim 8. A ja gledala lika koji je polagao pre mene i on uradio tako. JBG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

A ja sam polozio !!!!  :'( :'( tuzan smajli zbog Ruzice

A nije vam rekla da smo imali i mali udes na poligonu

Ja sam vezbao osmicu i prokliza mi motor na sveze opranu liniju  >:(

i zabodem prednji tochak u Ruzicin levi kofer.

Kofer pukne, motori popadaju , mene moj iskipuje i jbg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

zao mi je ruzice...ali nije do tebe,da su hteli-pustili bi te.kretencherosi!!!!!

 

Ma znam. Ali da su me bar oborili zato sto ne znam da vozim lakse bi mi bilo. A ovako sad bar imam razlog da ohladim pivo vise :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

elem samo da konstatujem da mi se nos zaledio a bogami i kolena , aj kolena to je razumljivo zbog farmerki a i nos jer nisam zapushio ventilaciju na kacigi ... elem josh sam neshto hteo a da osim sho sam se smrzo malo , mogu reci da te vozachi automobila gledaju ko budalu , voznja po magli i nije neka voznja ...

 

a sad o motoru , a to je sledece riknuo mi regler jer mi se otkachila klema tj iz kleme ispale zice , svojevremeno pre jedno 4 meseca ih nisam zalemio ... i jelte sad napravih sranje , vozio "bez" akumulatora , e sad korisna informacija regler u ADI-ju sa 5 zica je 1500dinara , al dzek ne odgovara pa mora da se secnu i preleme zice , uradio i sad sve radi ... e da i mnogo mu prija ladan vazduh , mnogo lepo ide , a mozda je to zato shto do pre neki dan nisam seo na motor skoro dva meseca ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Zao mi je ruzice, ali polako, polozices sledeci put.

 

Melkore tebi cestitam.

 

 

 

 

 

@JAger

izgleda da je ta opcija uskracena svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Zao mi je ruzice, ali polako, polozices sledeci put.

 

Melkore tebi cestitam.

 

 

 

 

 

 

Pridružujem se!...A šta drugo,nego iscitirati Maršala?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

1. Zille-nbg

2 .Swa

3. lord_oblivion (rasturio sam Jawu, pa nemam motor)

4. ProjectLord

5. melcor - ako sutra polozim i ako bude u SRC-u ili tu negde  ;D

 

Nije valjda da nema vise zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Melcor cestitam a ti Ruzo ne daj da te udaraju u tvoj veci njihovim manjim!!! ;)

Mozdak se i ja pridruzim sutra, zavisi kakva vam je satnica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

nije sutra, nego u nedelju  ;) nesto smo danas diskutovali i nema nas bas puno za neko akcijanje, pa smo melcor i ja mislili da se provozamo do temerina u nedelju, da posetimo nase drugare ako budu bili slobodni, a pre toga, naravno kod gromova u pazovu... e sad, krenuli bi smo malo ranije cisto da se vrnemo pre mraka, tako da ako neko hoce? npr Projktantu, mogao bi vozas s nama u nedelju, ako ti se voza  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Da li IKO od vas može da edituje svoj post??

 

Neki bug ili su zabranili ili šta li? Ja ne mogu....

@JAger

izgleda da je ta opcija uskracena svima

Ne znam sta je sa vama, ali meni fercera savrseno. ::) ;D

 

Nemo' da se brukate, pogle' kakvo ce vreme da bude za vikend:

Nema magle  8)

Idi provozaj se ako nema magle. :P

 

Danas sam se fino navozao po magli, ustvari tek nedavno i stigoh kuci. Pre podne krenem oko 8, racunam jutro je mora malo rascistice se cim izadjem iz naselja. Put mokar, blato po putu (klizi noga kad zaustavis motor i to tamo gde i nema vidljivog blata), vizir naravno naprskan anti-fog sprejem, i stvarno nije maglio, ali se kondenzovala voda po njemu, pa sam brisao rukavicom koliko mogu, kad vidim da vise ne vidim (za sta je dovoljno par stotina metara). Elem peglalo se po autoputu 90-100 kako gde, nesto se i videlo, jer se malko razredila ka Beogradu, a u BG magla i prestaje. Sunce je granulo, bice lep dan.

 

Nakok sto sam zavrsio svoje obaveze, svratim kod lorda na kafu, posle se sastanem sa Ziletom gde su vec bili Ruzica i Melcor, zaglavim i tamo malo, a onda rek'o da obidjem Babu i Dedu kad sam vec tu. Keva zove, kaze magla se nije ni podigla od jutros, a u BG sunce, uzivancija. Uglavnom oko 16h resih da krenem, bar nesto dana da u'vatim.

 

Oblacim se, krecem i sve izgleda OK, dok se nisam sa bezanije ukljucio na Autoput, ulecem u maglu kroz koje sunce ne prolazi.  Tokom ostatka puta vidljivost je bila nekih 10 - 20 metara, voda curi sa vizira, nije bilo svrhe ni brisati, nego sam morao da vozim sa otvorenim dok su se kapljice slivale po licu. S'vremena na vreme prodju po neka kola hitne pomoci, brzina 60-70kmh vecini ucesnika saobracaja, a automobila pored puta ili u zaustavnoj traci je bilo podosta. Doduse bilo je i pametnjakovica koji su preticali i nastavljali levom trakom sa 100kmh uz spomenutih 10-20m vidljivosti. Verovatno su neki od njih i zavrsili pored.

Izmedju ostalog neka budala u kecu, pitanje da li su mu i svetla radila "pegla" nekih 30 - 40kmh u levoj traci. Ne znam kako ga niko nije zakucao, al ajd, mozda je coveku i zaginula struja od silne vlage, pa da ga ne psujem bezveze, ali opet ni to nije opravdanje, jer je pod inercijom sigurno mogao da se prestroji u zaustavnu.  >:(Ustvari mozda i jeste nakon sto sam ga prosao.

 

Iskljucujem se na simanovce gde je jos gusca magla, stajem na prosirenju pred raskrsnicu nakon samog iskljucenja, da pripalim jednu i prikupim koncentraciju za nastavak puta jer tek sledi najgori deo. Pljugam najnormalnije, kad mi se ucini da sam video nesto iza sebe, okrenem se kad covek na Drag Staru, pozdravimo i ismejasmo se celokupnoj situaciji uz obostrani zakljucak "znaci nisam jedina budala na motoru" :D. Covek iz Indjije, krenuo u Dobanovce na razgovor za posao, bilo lepo vreme kad je krenuo, al su ga malo vise zadrzali nego sto se nadao. Ako nista drugo isplatilo mu se, primljen je.

 

Put smo nastavili zajedno, cuvajuci ledja jedan drugome i probijajuci se uz maglu brzinom na granici bezbednosti od 45-50kmh, a bilo je i kocenja i bezanja u stranu od jos jednog kombija Hitne pomoci iz suprotnog smera, sreca pa je rotacija upadljiva i vidi se iz dovoljne udaljenosti. Uglavnom, pregazismo uspesno i oroseno blato vojvodjanskih sela i gradova, dok se nismo razdvojili u Staroj Pazovi.

 

 

@Melcor

 

Oficijelno cestitam :)

 

@Ruzica

Bice bolje drugi put, samo bez nervoze i zivciranja. ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

nije sutra, nego u nedelju  ;) nesto smo danas diskutovali i nema nas bas puno za neko akcijanje, pa smo melcor i ja mislili da se provozamo do temerina u nedelju, da posetimo nase drugare ako budu bili slobodni, a pre toga, naravno kod gromova u pazovu... e sad, krenuli bi smo malo ranije cisto da se vrnemo pre mraka, tako da ako neko hoce? npr Projktantu, mogao bi vozas s nama u nedelju, ako ti se voza  ;D

 

Dogovoreno!  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Ružice nemoj da žališ mnogo, ja sam ispao danas baš budala. Ladno sam zakasnio da uplatim ispit  :-[ . Prosto mi ovih dana nešto neide sa motorom i stvarima vezanim za njega. Juče kada sam se vraćao kući, sa sve prethodnim problemima toga dana,  nabasam na budalu ispred mene koja nabije gas i onda naglo ukoči, prosto mislim da me je podjebavao. Malo je falilo da se nabijem u njega. Neki lud tjuniran auto. Danas odem da uplatim testove kad kažu spisak otišao. E reko baš me oće ovih dana.

 

Melcor sve čestitke i da uzdravlje voziš, natovariš mnoooogo bezbedih kilometara i eto, šta da ti još poželim.

 

A vi ostali kako te  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Temerin je otvorena destinacija.........ko voli nek izvoli.....ali kapija se otvara nogom  ;) i elem treba neki namestaj da stigne  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Temerin je otvorena destinacija.........ko voli nek izvoli.....ali kapija se otvara nogom  ;) i elem treba neki namestaj da stigne  :D :D :D

 

tebe cemo onda da preskocimo  ;D  ;D  ;D salim se, naravno... e sad, ne dolazim ni kod koga u goste, tako da cemo da svratimo samo da vas vidimo, da popijemo negde pice (plan je bio drugaciji, ali zbog tog namestaja...)  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Temerin je otvorena destinacija.........ko voli nek izvoli.....ali kapija se otvara nogom  ;) i elem treba neki namestaj da stigne  :D :D :D

Pa da!...Spojiti lepo i korisno!...A ha!!!...Evo ti ga na!!!...More,svi za NIŠ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja