Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Dobro jutro!!!

 

Ajde ustajte,sedlajte konje i iskoristite ovaj dan

za galopiranje po preriji.

Jbg sinocj sam gledao neki vestern sa Kirk Daglasom pa sam

josh pod utiskom  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ljudi sada je 14 stepeni, a tek je pola 10, ovakvo vreme ce se zadrzati sve do sledeceg utorka i stvarno bi bio greh da za vikend ne napravimo neku voznju, bar tu negde u blizini  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

e bash bi bilo lepo da se okupi neka manja ekipa sad za vikend,tu po bg-u sa motorinima,da vas malo upoznam poshto sam jednu priliku propustila...ja bih doshla busom,nema veze...a traktorom ne smem na auto put :) pozz za mangule...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Nemate pojma kako vam  zavidim besposlicari jedni! samo se nesto vozate tralalala! sramota!!

 

A đes' ti juče?!? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

e bash bi bilo lepo da se okupi neka manja ekipa sad za vikend,tu po bg-u sa motorinima,da vas malo upoznam poshto sam jednu priliku propustila...ja bih doshla busom,nema veze...a traktorom ne smem na auto put :) pozz za mangule...

Nadji neke alternativne puteve auto-put je i onako bez veze  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Au bre ljudi što je vreme za vožnju! :)

Pošto mi se juče završilo bolovanje danas sam morao barem na posao motorčetom, a posle posla.... ::)

Kako prognoza kaže subota će biti lepo vreme doduše malo hladnije ali suvo.

Mogli bi da se nađemo da odemo na neki čaj! ;)

 

Pozzz manguličari!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Au bre ljudi što je vreme za vožnju! :)

 

 

Milinaa :)

Ja jutros se skutercetom zaputio za Bg na fax :) Malo je `ladnjikavo bilo,a evo sad upeklo :)

Steta sto moram na posao nazad posle faxa..  :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Možda bi mogla da padne neka vožnja van Vojvodine, recimo Srebrno jezero i neki roštilj tamo za vikend recimo u nedelju?

Zainteresovani?

 

Hqpfm_prognoza.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja se unapred odjavljujem od svih ovogodisnjih akcija, motor ide na sto, a ja u bedak. mada ako dogovorimo novogodisnju akciju mozda se i vidimo! naravno svi koji dodju su dobrodosl :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Ja sam to Džokse odložio za  posle 1. Januara baš iz tog razloga a i iz nade da će da ubode još ovakvih dana pa čak možda i u decembru. U Januaru sve rasklapam, sređujem, farbam i spremam za narednu sezonu  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

ako idete na neku voznju do ~ 50 km od pozarevca, javite! jos razradjujem motor i ponestaje mi ideja gde da se vozim, a i lepse je u drustvu!

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja se unapred odjavljujem od svih ovogodisnjih akcija, motor ide na sto, a ja u bedak. mada ako dogovorimo novogodisnju akciju mozda se i vidimo! naravno svi koji dodju su dobrodosl :D :D :D :D :D

Dobro vozicu se jos sutra, do posla i nazad  ::) ::)::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e pa ljudi, posto niko nije hteo da se vozi, melcor i ja smo se malo provozali i za vas  ;D

 

naime, drug melcor je bio na poligonu dok mu se nisu smucile 8, a onda smo se nasli i posto nismo imali ideju kuda da idemo, ja sam resio da mu pokazem jedno od mesta na kojem pravimo rostilj, tacnije SRC... posto smo i to brzo zavrsili, opet nam je ponestalo ideja, pa smo se setili da drug jager treba da svrati u pazovu kod gromova, pa smo i mi zapucali u pazovu...

 

vreme je bilo lepo, 2 ista motora (osim boje), stvarno uzivanje za obojicu... malo pre pazove, melcor je primetio da mi ne radi stop svetlo, pa smo stali na onoj pumpi gde se nalazimo, da vidimo o cemu se radi... za divno cudo, oba vlakna su cela, ali sijalica ne radi, tj samo stop... onda smo probali njegovu sijalicu kod mene, pa je posle i ona crkla... bilo je tu malo problema i sa fasungom, ali je brzo sve reseno... naravno, na pumpi nije bilo takvih sijalica, ali nam je fini pumpadzija dao jednu sijalicu iz njegovih kola (u to ime mu se zahvaljujemo), namestili smo melcoru stop svetlo i resili da trazimo prodavnicu da kupimo i meni jednu sijalicu...

 

u medjuvremenu smo se culi sa drugom Black-om, pa smo dobili i poziv na kafu u prostorijama gromova, u to ime, fala vi na gostoprimstvo  ;)

dok smo trazili prostorije kluba, na ulici nas je video i drug slayer, pa smo tako malo blejali kod njih... naravno, pao je mrak, polako se blizilo vreme da krenemo kuci, i eto nas... sve je bilo u najboljem redu i puna su nam srca...

 

e tako smo mi proveli dan, tj posle podne... a vi?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Mogli ste se javiti u Novoj Pazovi da vas pocastim pivom ili sokom,posto Gromovi samo kafe nude :P

 

eeeeeeeee, vidis, to smo zaboravili.. sledeci put se javljamo  ;D

 

Ja sam se malo provozao danas, nekih 20 km... Ne smem mnogo da se vozam dok ne polozim...  ;D

 

ma opusteno, bolje malo sacekaj i posle uzivaj, nego da te navataju za glupost, pa da  cekas duze i da ne uzivas  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja