Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Sta bre? Pa tad ce da prodje i zima. Pusti ti to. Mora nesto na snegu da se ogranizuje, grudvanje, sneshko, klizanje! A za po kuci - shah, da ne zapostavimo i mozgove.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Virago je jako povoljan, ruzici bi fino stajao, tek je malo krupniji od ruzicine stare ponike sa viljuskom.

 

Mada moram priznati, kad sam parkirao porednjega QM mi je izgledao ko Harley, steta sto nisam imao cime da uslikam, sa tom slikom otis'o bi za 3 dana. :D

 

Dao sam ti predlog za potpis... I Got the Power!  ;D ;D :D

Jes, al koliko bi ljudi ukapiralo zajebanciju? 12? 36?, a na to jedno 400 zli admini tema. :D

 

P.S. @Jager

 

Pa zar si i ti zalepio flaster, jebemliga nisam u toku, nit me to zanima nesto, pa su iz moje tacke gledista ljudi sa flasterima gube individualnost i stapaju se u jedan deo mase istomisljenika, jer je upravo avatar jedan vid individualnosti koji mozda nesto govori o tebi, a posebno i zbog citanja tema gde ucestvuje vise flastera, pa nekako i prestanes da gledas jer dosadi da skreces pogled i citas ime, a zbog istih slika i gubis tok ko je sta napisao, nego grupno citas poruke od flasterasa.

 

Kontam nesto da vecina ili nema pojma, ili nije u toku ili ih interesuje, a onom kome je upuceno da ga zabole. Mislim mozda i gresim, ali eto tako nesto skontah.

 

Uglavnom, bolje je da sa avatarom ostanes individua, a u potpisu ukazes na svoja gurmanska, seksualna, religijska, ili kakva vec opredeljenja & simboliku.

 

NE radi se sada tu o individualizmu vec o udruzivanje. Gremlin je banovan, Jager je pitao zasto je banovan na sasvim fin i kulturan nacin i zakljucana mu je tema. Laki TC je postavio temu par minuta posle toga, tema mu je obrisana! O tome se radi da administracija ne prima kritika i banuje ili lockuje teme koje im ne odgovaraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

a sta je sa pripremam za ZIM?

 

pa pripremamo se, vidis da jedemo non stop  ;D

hihihhihi....sto mi smeshno...pa da,tako se mangulice pripremaju :)stave shal i jedu na sta naidju...shala mala...pozz za mangulice !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Iako svi dobro znate da sam sa Gremlinom baš dobar drug i prijatelj, mislim da temama u smislu ko je i zašto banovan nije mesto na forumu jer se UVEK izrodi u nešto što niko ne želi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Mislim da Jager nije mogao kulturnije i defanzivnije pitati za razlog: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=44625.0 Cak odgovor nije morao biti post-ovan u temi vec poslat njemu na PP a koliko znam, to niko iz administracije nije uradio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Iako svi dobro znate da sam sa Gremlinom baš dobar drug i prijatelj, mislim da temama u smislu ko je i zašto banovan nije mesto na forumu jer se UVEK izrodi u nešto što niko ne želi.

Poslusajte komsu! Iskustvo je na njegovoj strani!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Swa, na forumu sam vise od 3 godini, kada je broj clanova bio desetak puta manji nego sada.

 

Uglavnom, kada god je bila postavljena tema o banovanju, SVAKI put je dolazilo do svadja, pogresnog tumacenja odgovora, pisanja u afektu pa cak i pretnji, koje su cak i rezurtirala jos nekim do tada bespotrebnim banovanjem. Koliko god da je tema bila kulturno postavljena (naravno bilo je i podjebavaca), uvek se tako zavrsilo, pa je zakljucavanje takvih tema ipak u interesu foruma i forumasa.

Jeger je takodje bio medju onima koji su na najbolji moguci nacin postavio temu, ali u prethodno opisanom nema nikakve razlike.

 

Ista stvar je sa temama o pederima npr. Kada god bi je neko postavio, uvek je bilo poziva na linc, i takve teme se takodje u startu zakljucavaju.

 

Uglavnom, to bi otprilike bila neka prosirena argumentovanija verzija Arakisovog odgovora.

 

NE radi se sada tu o individualizmu vec o udruzivanje. Gremlin je banovan, Jager je pitao zasto je banovan na sasvim fin i kulturan nacin i zakljucana mu je tema. Laki TC je postavio temu par minuta posle toga, tema mu je obrisana! O tome se radi da administracija ne prima kritika i banuje ili lockuje teme koje im ne odgovaraju.

 

Udruzivanje je uredu, ali uz zadrzavanje identiteta. Zato sam iskomentarisao, da bi potpis bio bolje resenje. Onda je utisak da kazes JA mislim to i to, a ne JA sam to i to.

Npr. ti si clan moto kluba, nosite iste boje na ledjima, ali ne obucete svi isto i ne idete obuceni u istu garderobu na identicnim motorima. Avatar je na forumu tvoje lice, a potpis je mesto gde "kacis" boje, a ovako ispadate svi isti.

 

Sto se tice podrske, ti npr. podrzavas Jagera, ja podrzavam tebe, Zoltan mene, Zile Zoltana, a pitanje je koliko su i oni sto znaju sta podrzavaju upuceni u to sto podrzavaju, nekako me sve to podseca na vreme kada se Che Guevara majce bile u modi. U to vreme svi su bili revolucionari i komunisti. Uglavnom, licno dok nisam upucen 100% i pricao sa obe strane i sam zakljucio i bio ubedjen u svoje stavove, ne priklanjam se nicemu.

 

Ko je sta kako, zasto i koga, necemo da razjasnjavamo, jer se nikad ne bi ni razjasnili, bar ne ovim putem, a posebno ne u najharmonicnijem podforumu ;), tu smo da nesto naucimo, da se druzimo i razonodimo. :) Naravno, ne bi bilo uredu ni izostaviti kotlic, rostilj, grumferaj, but & guz i ostala zadovoljstva. ;D

 

Zar je bitno ko kakav avatar ima? evo komentarisite moj podpis on je iz istog razloga stavljen!

Upravo tako. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ok, slazem se da je moglo doci do problema u datoj temi banovanja, ALI NIJE ih bilo... Jager je trazio odgovor, Dzoks i jos troje, cetvoro ljudi i sve na fin i kulturan nacin. Posto su oni jedni od najaktivnijih clanova koji znacajno doprinose kvalitetu foruma, mislim da su zasluzili bilo kakav odgovor, a ne podmukli lock sa obrazlozenjem "ukljuci pretragu, bilo je vec takvih"

Sto se tice identiteta, ok, delimicno se slazem, ali ako mi bilo ko posalje pp sa pitanjem "cemu taj avatar" ja cu objasniti svoje misljenje. Pazi, ja se nisam ukljucio u duboku problematiku forum,a tj. sta se desava na Uscu i kose popicio sa Pablom, ko nije itd... sve sto je Gremlin naveo u svojim poslednjim postovima. To ne poznajem i ne mesam se. Ali vidim jednostrano komunikaciju. Neki clan nesto napise, pametne stvari, muci se da to sastavi da bi urednik to obrisao ili zakljucao temu. I kolko vidim to je istorija i sadasnjost. Sada se sve manje i manje tolerise misljenje clanova jer administracija jednostavno obrise ono sto im se ne svidja...

Da skratim pricu, nek ovaj off topic ostane ona zajebancija koja je i bila, da ne kvarimo ljudima raspolozenje, a ako ko zeli da nastavimo diskusije, moze slobodno pp da mi posalje.

 

Tolko od mene  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

alo bre kvarite nam off, ovde je zajebancija, jos zajebancije i jos zajebancije... u cilju zadrzavanja dobrog duha na podforumu, zamolio bih prisutne, da se ovakva objasnjavanja vrse preko pp-a... u suprotnom, bicu prinudjen da banujem odredjene ljude!!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

U duhu ovog poslednjeg posta sam pozvao Zilleta da mi se pridruzi u izjedanju prasetine! A ako zelite da i ova tema bude zakljucana samo nastavite sa "vasim" gledanjem-citanjem" problema koji je licne prirode!

To sto je neko aktivan na forumu ne govori nista ako se njegova aktivnost svodi na but&... i predstavljanja ili R.I.P. (pri tom nikako ne mislim na ove koje je neko naveo),. Pustite ljude da to rese dzentlmenski bez nas, vas, i bice bolje! Za prekosutra najvljuju lepo (19c) vreme pa mislim da bi bilo bolje da se provozamo nego da se kacimo za nesto o cemu nemamo poima! Pozdrav i u sredu na motor! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Sreda nego shta ja kukam vecj dva dana da se vozimo u sredu ali nigde nikog( chast izuzecima  ;D )

Ja cju biti na poligonu u 45-om pa ko hocje neka dodje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

jbt,sidji sa tog poligona :D

 

E kad bi znao koliko ja zelim da sidjem sa istog ( poligona )ali...

u petak cjemo Ruzica i ja da zavrshimo tu agoniju i onda .... ;D

 

NEGO Jel neko za suboticu sutra? p.s. otvaranje sajta za vikend! a verovatno i foruma!

 

a kad bi se ishlo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@ SWA & Zile & ako jos nekog zanima. ;D

 

Jbg SWA, sistem za lok je bolje spreciti nego leciti, da je bar sansa 50/50 pa i da ostane nezakljucano, ali nazalost je stvar daleko na strani negativnog razvoja teme, jeste krenulo OK, ko zna sta bi bilo do kraja, ali ja znam na sta bi stavio pare, a kvota bi bila vise nego primamljiva. ;)

 

Inace, nisam ni mislio da nesto spominjemo na tu temu, ja sam to vise spomenuo onako u duhu neobaveznog caskanja (doduse, zaboravih da zabodem koji smajli pa je verovatno ispalo i preozbiljno u prvom postu), a bar sa kineskim kutkom je situacija takva da nema negativne energije, al si mi izvukao jos jedan tekst iz tastature. :)

 

Zile prihvati izvinjenje kao najveci offtopicar, za offovanje kineskog offtopika. Offovacemo malo ozbiljnije, kako to offtopic i nalaze. :D

 

@melcor, jel tebi cilj da polozis A, ili da se resis poligona. :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

@ SWA & Zile & ako jos nekog zanima. ;D

 

Jbg SWA, sistem za lok je bolje spreciti nego leciti, da je bar sansa 50/50 pa i da ostane nezakljucano, ali nazalost je stvar daleko na strani negativnog razvoja teme, jeste krenulo OK, ko zna sta bi bilo do kraja, ali ja znam na sta bi stavio pare, a kvota bi bila vise nego primamljiva. ;)

 

Inace, nisam ni mislio da nesto spominjemo na tu temu, ja sam to vise spomenuo onako u duhu neobaveznog caskanja (doduse, zaboravih da zabodem koji smajli pa je verovatno ispalo i preozbiljno u prvom postu), a bar sa kineskim kutkom je situacija takva da nema negativne energije, al si mi izvukao jos jedan tekst iz tastature. :)

 

Zile prihvati izvinjenje kao najveci offtopicar, za offovanje kineskog offtopika. Offovacemo malo ozbiljnije, kako to offtopic i nalaze. :D

 

@melcor, jel tebi cilj da polozis A, ili da se resis poligona. :D

 

Recimo da ste oko 10h kod mene pa da nastavimo dalje, mozda zoo vrt ...

 

 

sve ti je oprosteno  ;D  ;D  ;D

 

 

Recimo da ste oko 10h kod mene pa da nastavimo dalje, mozda zoo vrt ...

 

druze, veoma primamljiva ponuda, ali je radni dan, pa je to malo teze... ja ako nesto smislim, pusticu ti poruku  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja