Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Oblake

cene možeš da vidiš ovde http://sites.google.com/site/motoplusshop/

Znam to, nego covek sa kojim radim trazi 50-ak komada tih kao "pilotskih" pa se setih da ti to prodajes pa reko da ti napravim posao. Izvinite cenjene kolege na deranziranju i off_u Ofaa Nemojte da opet nastane rusvaj na temi kao pre neki dan pa da nas opoimnju urednici.

 

    Kao ja ofujem a to iznervira Marui pa mara sutne foresta u nogu a forest pocne da se dere jer ga boli noga a bivsa zena mu kaze sta se deres kukavico jedana a forest joj pukne samar, tebi, celog zivota mi tu sedis a ona kaze necu s pijandurom da zivim a ovaj, sta pijanduro e ti Nela reci dal sam pijandura tebi sam dobar, kad upadne tip i kaze sta da Nela kaze pa ona je moja zena a ova pored njega kaze, nisi rekao da si ozenjen djubre jedno a taj kaze sta tebi imam frigidna jedna lezbejko a tu si jel i puu samarcinu.......xexexexeexee, da se desi nesto zanimljivo na forumu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Pa ako je ta količina ide popust cijemo se ovih dana preko pp.

 

 

[move]Izvinite na off-u  u Off-u[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Oblake

cene možeš da vidiš ovde http://sites.google.com/site/motoplusshop/

Znam to, nego covek sa kojim radim trazi 50-ak komada tih kao "pilotskih" pa se setih da ti to prodajes pa reko da ti napravim posao. Izvinite cenjene kolege na deranziranju i off_u Ofaa Nemojte da opet nastane rusvaj na temi kao pre neki dan pa da nas opoimnju urednici.

 

    Kao ja ofujem a to iznervira Marui pa mara sutne foresta u nogu a forest pocne da se dere jer ga boli noga a bivsa zena mu kaze sta se deres kukavico jedana a forest joj pukne samar, tebi, celog zivota mi tu sedis a ona kaze necu s pijandurom da zivim a ovaj, sta pijanduro e ti Nela reci dal sam pijandura tebi sam dobar, kad upadne tip i kaze sta da Nela kaze pa ona je moja zena a ova pored njega kaze, nisi rekao da si ozenjen djubre jedno a taj kaze sta tebi imam frigidna jedna lezbejko a tu si jel i puu samarcinu.......xexexexeexee, da se desi nesto zanimljivo na forumu

Brate, ti mnogo gledas spanske serije  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Oblake

cene možeš da vidiš ovde http://sites.google.com/site/motoplusshop/

Znam to, nego covek sa kojim radim trazi 50-ak komada tih kao "pilotskih" pa se setih da ti to prodajes pa reko da ti napravim posao. Izvinite cenjene kolege na deranziranju i off_u Ofaa Nemojte da opet nastane rusvaj na temi kao pre neki dan pa da nas opoimnju urednici.

 

    Kao ja ofujem a to iznervira Marui pa mara sutne foresta u nogu a forest pocne da se dere jer ga boli noga a bivsa zena mu kaze sta se deres kukavico jedana a forest joj pukne samar, tebi, celog zivota mi tu sedis a ona kaze necu s pijandurom da zivim a ovaj, sta pijanduro e ti Nela reci dal sam pijandura tebi sam dobar, kad upadne tip i kaze sta da Nela kaze pa ona je moja zena a ova pored njega kaze, nisi rekao da si ozenjen djubre jedno a taj kaze sta tebi imam frigidna jedna lezbejko a tu si jel i puu samarcinu.......xexexexeexee, da se desi nesto zanimljivo na forumu

Brate, ti mnogo gledas spanske serije  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

baba i deda su blizanci...  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Nemojte da opet nastane rusvaj na temi kao pre neki dan pa da nas opoimnju urednici.

 

Ma ne prati niko. Samo navali :)

Zahvaljujem druze dragane nesto mi se pero razlilo, al reko ispascu ko veli  smesan a smesnih imamo malko viska ili neki sta znam, sta sam sve bio poslednjih godina, sta su mi sve nakacili  titoista, autonomash, strani placenik, vegeterijanac   ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Sto vegetarijanac?  :o :o

 

Parole, parole.... Oblake i to sa vegetarijanstvom je citat sa koncerta, zar ne?

Jeste li to bili na koncertu? jbg ja nisam nasao karte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja