Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda mraz Nis-Kulina ''Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju''

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Zelim vam puno srece u akciji,nadam se da ce nas vreme posluziti.

 

 

 

 

 

 

    Hvala na lepim zeljama ,bez obzira na vreme ja idem motorom a imam jos dvojicu -trojicu potencijalnih valjda nece da odreknu,mada je vreme ovde stvarno grozno ,sinoc je padao neki mokri sneg danas ceo dan kisa,jedino sto me plasi da ga ne zaveje bas u petak jer je Kulina u podnozju malog Jastrebca pa moze biti problem da se popnemo do doma motorima koji na malom uzvisenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Zelim vam puno srece u akciji,nadam se da ce nas vreme posluziti.

 

 

 

 

 

 

    Hvala na lepim zeljama ,bez obzira na vreme ja idem motorom a imam jos dvojicu -trojicu potencijalnih valjda nece da odreknu,mada je vreme ovde stvarno grozno ,sinoc je padao neki mokri sneg danas ceo dan kisa,jedino sto me plasi da ga ne zaveje bas u petak jer je Kulina u podnozju malog Jastrebca pa moze biti problem da se popnemo do doma motorima koji na malom uzvisenju.

Jel nosite neko orudje protiv wulfova? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Aj da obavestim zainteresovane o dosadasnjim rezultatima akcije.Dosada imamo kod mene u ofisu 5 muzickih linija i 2 DVD-ija.Na dan akcije stize jos 3 DVD-ija i 1 mizicka linija.

Ocekujem jos para za 1-2 televizora tako da videcemo,ja sam zadovoljan dosadasnjim odzivom s obzirom da  u akciji ucestvuje svega 20- tak ljudi.

 

KO HOCE DA UCESTVUJE U AKCIJI ZADNJI DAN JE CETVRTAK DA SE DOSTAVE PARE,POSTO JE AKCIJA U PETAK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, kod mene je sve sto stize u petak, televizora ima dovoljno, pa ako bude bilo potrebe da odavde stignu televizori, samo do prekosutra da znamo.

Dvadesetak ljudi je skroz solidan odziv jer je ovo bas na brzinu obavljeno i organizovano, ali put od hiljadu koraka svakako pocinje jednim korakom. Najverovatnije da ce svaki naredni put biti bolji odziv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Evo ovako pokloni su kupljeni:

 

      3 televizora

 

      6 muzickih linija

 

      6 DVD -ja

 

    to je otprilike ono sto su iz doma rekli da im je bas preko potrebno

 

 

    Okupljanje je kod mene u pekari ''Trg'' na Trgu Kralja Aleksandra Ujedinitelja 1 najkasnije do 11 h.Orijentir za one koji dolaze sa strane je pravni fakultet ili komanda grada.

  Sto se tice deda mrazova na motorima za sada osim  mene ima jos dvojica forumasa iz Nisa .

  Mislim da cemo biti i medijski pokriveni,tv-5 i tv-Zona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Eh da ste malko blize i da me robovlasnici ne teraju da radim u petak...

 

Zelim vam uspesnu akciju, lepo druzenje,... i naravno puno puno slika po zavrsetku akcije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: nekada Africa Twin

Zelim vam puno srece u akciji,nadam se da ce nas vreme posluziti.

 

Sneg od jutros ne prestaje da pada, mogu samo da zamislim kako je tamo u podnozju Jastrebca...

 

ALI, nas trojica smo 100% na motorima sutra

 

@Pit

;)    ne brini,  vidimo se sutra kod tebe u pola 11

post-4325-1287901428868_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Prsti ,prsti bela staza evo nama deda mraza.... nemo da je neko dodao nesto. :D

 

Nema potrebe da se dodaje, sve si rekao...

 

;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Moram malo da se nasalim na svoj ,pardon na racun Deda mraza, evo upravo pakujemo pakete u lepe sarene papire da svi budu spremni za sutra.

    Inace sneg bas pada zestoko ,sta ce biti sutra videcemo mi krecemo u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Prsti ,prsti bela staza evo nama deda mraza.... nemo da je neko dodao nesto. :D

 

Nema potrebe da se dodaje, sve si rekao...

 

;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Moram malo da se nasalim na svoj ,pardon na racun Deda mraza, evo upravo pakujemo pakete u lepe sarene papire da svi budu spremni za sutra.

    Inace sneg bas pada zestoko ,sta ce biti sutra videcemo mi krecemo u svakom slucaju.

 

Gde su mladi tu je i shala  ;D

Samo napred, dace Bog da vas i vreme posluzi.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Akcija Deda Mraz Nis- Kulina ''Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju ometenu u razvoju'' uspesno sprovedena u delo.Nazalost nismo mogli bas motorima do njih jer je put na nekim delovima bio totalno leden al to nije ni bitno toliko.Vazno je da su pokloni uruceni onima kojima stvarno trebaju.Na licu mesta u Nisu je bio fotoreporter ''Blica ''koji je napravio nekoliko fotografija koje ce izaci u sutrasnjem broju.

      POZDRAV ZA SVE KOJI SU NA BILOKOJI  NACIN UCESTVOVALI U AKCIJI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Akcija Deda Mraz Nis- Kulina ''Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju ometenu u razvoju'' uspesno sprovedena u delo.Nazalost nismo mogli bas motorima do njih jer je put na nekim delovima bio totalno leden al to nije ni bitno toliko.Vazno je da su pokloni uruceni onima kojima stvarno trebaju.Na licu mesta u Nisu je bio fotoreporter ''Blica ''koji je napravio nekoliko fotografija koje ce izaci u sutrasnjem broju.

      POZDRAV ZA SVE KOJI SU NA BILOKOJI  NACIN UCESTVOVALI U AKCIJI.

 

Ispravka,izaci ce u "Blicu" zajedno sa nasimk u nedelju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A slike? Mali izvestaj?

 

Ne ostavljajte nas u neznanju!!!

 

Ajde da se neko raspise i postavi malo slikica!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Akcija Deda Mraz Nis- Kulina ''Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju ometenu u razvoju'' uspesno sprovedena u delo.Nazalost nismo mogli bas motorima do njih jer je put na nekim delovima bio totalno leden al to nije ni bitno toliko.Vazno je da su pokloni uruceni onima kojima stvarno trebaju.Na licu mesta u Nisu je bio fotoreporter ''Blica ''koji je napravio nekoliko fotografija koje ce izaci u sutrasnjem broju.

      POZDRAV ZA SVE KOJI SU NA BILOKOJI  NACIN UCESTVOVALI U AKCIJI.

 

Svaka cast ucesnicima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

kao sto rece Pit, uspelo je.:)

Specificnost Doma je u mnogo cemu, pa i u sastavu sticenika, sto smo i pre odlaska znali. Radosni su oni kada im bilo ko dodje, ali oni nisu na razvojnom nivou da bi mogli razumeti ko smo, zasto smo tu i sta su to dobili. Oni su samo radoznali i pomalo radosni sto je neko dosao.

 

Paralelno sa nama, akciju je sprovodila NVO Mali veliki ljudi, te su i oni urucili svoje poklone i donacije i to je bilo jos jedno lepo osecanje za nas koji smo dosli sa istom namerom. Nisu zaboravljeni i to je dobro.

 

Primljeni smo zaista lepo i korektno, bez mnogo ustezanja popricali smo o svemu sto nas je interesovalo, a nas domacin je bio pravnik koji je toliko dobro razumevao i sazimao u razgovoru probleme i svakodnevicu Doma, da ga je pravo zadovoljstvo bilo slusati. Veoma otvoreno se izrazio i o kljucnoj zavisnosti dobrog funkcionisanja Ustanove od ovakvih akcija i donacija. U dve reci, sa nasim poklonima smo pruzili priliku deci da ne gledaju po sobama samo u beo zid, razumeli ono ili ne ono sto se desava na ekranu. Kad covek svari taj prvi utisak koji ga preplavi posle te konstatacije, ostane osecaj da je vredelo potruditi se za tako nesto. Tako malo, a nekome sve......

 

Mi smo videli njihovu najreprezentativniju decu, jer je tako verovatno jedino i logicno. Videli smo njihove prostorije, videli ih kako rucaju, videli njihove radove.  Prakticno smo tek tada shvatili u potpunosti svu vrednost jedne od prvih recenica naseg domacina:

Ovde ne mozete da radite ako ne volite ovu decu, takve kakvi su.

 

Malo slika ce mozda docarati deo atmosfere, pocev od okupljanja kod Pita, preko pakovanja paketica i podele balona i slatkisa prisutnima (da ne budemo bas indiskretni, ali slatkisi su, uz jos sladji osmeh bajkera sa dedamrazovskim kapicama zavrsavali najradje u rukama zenske dece, one verzije od 200 meseci, jelte :) ), pa dalje putovanjem kroz zaledjen ali zivopisan krajolik, pa sve do Doma, prijema, obilaska i rastanka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja