Jump to content

Moto Zajednica

Ortopedija 24 h online

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova

Off u off-u...  ;D

 

Moram i ja jedan mali off-ić, neće Nela zameriti, nadam se...

 

Elem, koliko samo ajkula pliva mutnim vodama ovog foruma... trebalo bi staviti tablu: zabranjeno plivanje.

Mogle bi nečije nožice da gricnu...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pozdravlja te stari bajker, dobro ti nama doshla! Ne daj Boze da nam sluzbeno trebash! No, Djavo ne spava, bolje da te imamo uza se. Od mene imash pice i ruchak, chim se vidimo.

Srdachan pozdrav.

Pera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

A na kojoj ortopediji radis?

 

 

Klinički centar

 

E pa kada ti kazu spustite pacijenta za baro komoru, to znaci da sam ja ispred sa sanitetom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

A na kojoj ortopediji radis?

 

 

Klinički centar

 

E pa kada ti kazu spustite pacijenta za baro komoru, to znaci da sam ja ispred sa sanitetom :)

 

Obično nemam pacijente za baro komoru, uglavnom su takvi na septičnom odelenju...e sada, mnoge iz saniteta znam...ukoliko su naša kružna kola, a ne sa Banjice...što je naravno čista iluzija... ;D

 

Zdravo Nela, dobrodosla!!!

 

...I što pre otišla connie_tap.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Ista je firma kao na Banjici, ali sada ima komora i u prizemlju fiziologije, cim skrenes iz visegradske desno.

 

A ti onda nisi ort. urgentni, nego kod porodilista

A vozimo i Vojvode Milenka.

Imamo nas sanitet. Drecavo narandzasti kombinezon, a na ledjima pise CHM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ista je firma kao na Banjici, ali sada ima komora i u prizemlju fiziologije, cim skrenes iz visegradske desno.

 

A ti onda nisi ort. urgentni, nego kod porodilista

A vozimo i Vojvode Milenka.

Imamo nas sanitet. Drecavo narandzasti kombinezon, a na ledjima pise CHM

 

Znam za tu baro komoru...nigde nisam ni napisala da sam na odeljenju ortopedije u Urgentnom, mada oni pripadaju nama, kao i Vojvode Milenka...

 

Kao što rekoh, nemam često pacijente za baro komoru, pa verovatno zato ne poznajem nikoga od vas narandžastih  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ista je firma kao na Banjici, ali sada ima komora i u prizemlju fiziologije, cim skrenes iz visegradske desno.

 

A ti onda nisi ort. urgentni, nego kod porodilista

A vozimo i Vojvode Milenka.

Imamo nas sanitet. Drecavo narandzasti kombinezon, a na ledjima pise CHM

 

Znam za tu baro komoru...nigde nisam ni napisala da sam na odeljenju ortopedije u Urgentnom, mada oni pripadaju nama, kao i Vojvode Milenka...

 

Kao što rekoh, nemam često pacijente za baro komoru, pa verovatno zato ne poznajem nikoga od vas narandžastih  :D

 

Alo ,seko na kom si odeljenju?  Da nisi slucajno na odeljenju Dr. Saleta Djurdjevica (Afrika i Honda XX)  ili mozda kod Dr.Karovica ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Afrika tamo stoji celo leto, ima kozno odelce, mislim Afrika, narandzasto crna

 

Jeste,to je Saletova Afrika,covek je hirurg-ortoped,sjajan lik (krpio mi nogu a onaj drugi -ruku) !! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ista je firma kao na Banjici, ali sada ima komora i u prizemlju fiziologije, cim skrenes iz visegradske desno.

 

A ti onda nisi ort. urgentni, nego kod porodilista

A vozimo i Vojvode Milenka.

Imamo nas sanitet. Drecavo narandzasti kombinezon, a na ledjima pise CHM

 

Znam za tu baro komoru...nigde nisam ni napisala da sam na odeljenju ortopedije u Urgentnom, mada oni pripadaju nama, kao i Vojvode Milenka...

 

Kao što rekoh, nemam često pacijente za baro komoru, pa verovatno zato ne poznajem nikoga od vas narandžastih  :D

 

Alo ,seko na kom si odeljenju?  Da nisi slucajno na odeljenju Dr. Saleta Djurdjevica (Afrika i Honda XX)  ili mozda kod Dr.Karovica ?

 

Nisam, Sale i Karlo su sprat iznad mene, ja sam na mikrohirurgiji...genijalci oboje...posebno Saša blue_thumbup.gif

 

Meni je Dr. Tulic krpio nogu 2006. u Aprilu, jos nisam izvadio plocicu i pratecih 10 srafova iz butne kosti :)

 

Izvini ali moram da te pitam da li si normalan viannen_06.gif skoro tri godine držiš pločicu i šrafove 286799.gif valjda ti je Tulić rekao da se to vadi posle tri do šest meseci....mada nisi usamljen slučaj...skoro je bio neki lik koji je došao da mu se izvadi pločica posle osam godina hahaha.gif

Idi bre to izvadi...jednostavna intervencija, isti dan ideš kući, normalno hodaš, par dana previjanja i gotovo...udariće te grom jebo te mali048.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja