Jump to content

Moto Zajednica

Saveti i iskustva

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

 

Povećanje uočljivosti motocikla gledajući iz pozicije vozača iz suprotnog smera može se jedino ostvariti vožnjom sredinom ili levom stranom trake uz obavezno kratko blicanje svetlom ili, još bolje, kada vam dolazi kolona u susret blago lelujajte :) motorom levo desno zato što ljudsko oko ima mnogo veću sposobnost opažanja tog pokreta lavo desno nego opažanje jedne svetle tačke - svetla motora u daljini koje se polako povećava.

 

Kada se približavate uključenju puta sa desne strane, onda je bolja uočljivost ako se ide uz desnu ivicu. Treba ceniti situaciju i menjati položaj u zavisnosti od ostalih učesnika, stanja puta i sl. Iskustvo i prava škola. Novine su da se prodaju i da se oblaže kanta. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

Trazio sam malo po forumu ali nisam nasao nista konkretno o tome pa reko da pitam da li je neko imao negativnih iskustava sa milicijom ako je tablicu imao ispod repa? Na mom k5 600 se dosta lepo vidi od nazad ali ne bih voleo da imam problema zvog toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Trazio sam malo po forumu ali nisam nasao nista konkretno o tome pa reko da pitam da li je neko imao negativnih iskustava sa milicijom ako je tablicu imao ispod repa? Na mom k5 600 se dosta lepo vidi od nazad ali ne bih voleo da imam problema zvog toga...

 

Većina policajaca je presretna ako uopšte staneš kada si na motoru. Možete odmah lepo da se izljubite, pa na piće! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nx650

Trazio sam malo po forumu ali nisam nasao nista konkretno o tome pa reko da pitam da li je neko imao negativnih iskustava sa milicijom ako je tablicu imao ispod repa? Na mom k5 600 se dosta lepo vidi od nazad ali ne bih voleo da imam problema zvog toga...

 

Većina policajaca je presretna ako uopšte staneš kada si na motoru. Možete odmah lepo da se izljubite, pa na piće! :)

 

Slazem se sa Slaninarom, mada panduri (ne mislim na marsovce) te uglavnom nece ni dirati...

A sto se tice ovih na motorima, s njima moras da budes ljubazan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Definitivno su se automobilisti "oducili" od paznje na motocikliste ovih dana. Malopre dolazim u Laboratoriju i posle Brankovog mosta skrecem desno pa dole i da prodjem ispod Brankovog mosta ka Nebojsinoj Kuli. Semafor, uslovno desno - bas ispod Brankovog mosta, dao zmigavac, nosim narandzasti redarski BJB prsluk, vidim se sa kilometra :) cekam da prodje neki sleper s' leva pa da se ukljucim kad "TUC". Udari me neka Laguna otpozadi ? Srecom nije jako, malo sam se cimnuo nazad u sedistu, sidjem, pogledam - udario me je bas u blatobran ispod tablice, nista. Izlazi decko iz kola, siri ruke...da li da vam kazem sta je rekao ili ste vec to 100 puta culi :) On je gledao levo i pomislio da moze da se ubaci pre slepera a onolikog Transalpa sa sve mene :) uopste nije primetio? Izvinjava se do neba, ma nista, rekoh mu " ajd' pedala" i da pazi na nas jer njemu malo "cukanje" nama moze da znaci polomljene kosti ili nesto jos gore.

 

Boze me sacuvaj budala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ja hoću da poludim ovih dana od pogubljenih pešaka. Već par puta mi izleću na njihovo crveno ili na neobeleženom mestu i to ne da pretrčavaju, nego idu lagano gledajući u nebo ili zemlju, bog te pita gde su im misli...Najviše me je iznervirala žena sa detetom u rukama koja prelazi na crveno i dve kokoške koje su se vukle ruku pod ruku i cerekale, provukle se između parkiranih automobila i pravo na ulicu ne gledajući da li će ih možda šleper pokupiti, a ja moram po ovoj hladnoći i klizavom naglo da kočim. Doboš pozadi cvili, urliče, cepa bubne opne. Njih dve za trenutak zastanu, pogledaju ko tele u šarena vrata pa nastave da se cerekaju i pređu ulicu. Aaaaa! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Prebrzo si stao, bahato si se vrpoljio u sedištu umesto mirno da sediš, gledao na kontra stranu a ne tamo gde je momak očekivao, prsluk ti je izbledeo pa nije dovoljno vidljiv.. aj priznaj? :D živ ti i zdrav nama bio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

ne znam odakle ti info ko koliko vozi, ali da si pratio teme video bi neke koji se bune kako ih seku, guraju i šta već i za svaku takvu sitnicu otvarali temu i vikali "jadni mi".............sledeće šta se dešava, ti isti izazovu udes u sred grada i ugroze sve u saobraćaju.........tako da treba spustiti loptu.........i shvatiti da nismo ni mi ni "oni" cvećke..........lako je pljuvati...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

Ako mogu da biram GSP ili motocikl a nema leda po putu zna se šta ću da izaberem. Tako je Marko011, problem je u nama što vozimo svoje motore kada je većini motociklista hladno, magla, nema bar 20 stepeni, kiša...

 

Kod mene nema sezona - van sezone, vozim uvek osim kada je led i sneg na ulici. Samim tim postoji mnogo veća šansa da se događaju razne situacije kao što sam opisao u gornjem postu. Ako neko nije shvatio poentu mog posta onda da nacrtam :)

 

Leti još kako - tako ali u zimskim uslovima vozite duplo opreznije po gradu, vozači automobila nemaju svest da ima i motora na ulicama i budite što vidljiviji i uočljiviji. Nosite fluorescentni prsluk. Zbog hladnog kolovoza i hladnih guma kočioni put je mnogo duži tako da nema divljanja, naglog ubrzavanja i kočenja a svim komandama manipulišite veoma nežno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...a svim komandama manipulišite veoma nežno.

 

...kao da milujete zenu. ;)

 

A najsladje je kad se nakon leda i kise potrefi neki suncan januarski dan, sa suhim asfaltom...ih, kao na stazi....:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen:A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

Tako je Marko011, problem je u nama što vozimo svoje motore kada je većini motociklista hladno, magla, nema bar 20 stepeni, kiša...

 

 

Čemu akcenat na vozimo svoje motore, ne kapiram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nisam ni ja shvatio tvoj post " sve se isti bune, možda je problem u vama" pa ništa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

....ali da si pratio teme video bi neke koji se bune kako ih seku, guraju i šta već i za svaku takvu sitnicu otvarali temu i vikali "jadni mi".............sledeće šta se dešava, ti isti izazovu udes u sred grada i ugroze sve u saobraćaju.........tako da treba spustiti loptu.........i shvatiti da nismo ni mi ni "oni" cvećke..........lako je pljuvati...........

 

kako nisi shvatio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

ne znam odakle ti info ko koliko vozi, ali da si pratio teme video bi neke koji se bune kako ih seku, guraju i šta već i za svaku takvu sitnicu otvarali temu i vikali "jadni mi".............sledeće šta se dešava, ti isti izazovu udes u sred grada i ugroze sve u saobraćaju.........tako da treba spustiti loptu.........i shvatiti da nismo ni mi ni "oni" cvećke..........lako je pljuvati...........

 

Sto se tice informacije, ko koliko vozi, da si pazljivije citao, video bi da sam napisao "mozda", znaci to je samo moja pretpostavka. A i da ti sam tvrdis da vozis i na -10 i po kisi i po snegu, ja i velika vecina ovde to ne mogu da provere, osim ako te licno dobro ne poznaju. Znaci, ti ovde pises nesto i mi polazimo (ili ne) od toga da govoris istinu :neznam:.

 

 

Ne vidim sto ti to toliko smeta, ako neko opisuje situaciju u kojoj se nasao i to radi na za to predvidjenom forumu. Pa neka se i zale i kukaju, imaju na to pravo, naravno, cak i da se konkretna situacija nije dogodila bas tako kako su je oni opisali. Vracamo se opet na aspekt "verodostojnosti". Na nama je da verujemo ili ne, zar ne? :zbunjen:

 

Naravno da ima istine i u tome sto si ti napisao. Vecina nas vozi i auto (znaci "pljujemo" i sami sebe :lol: ) i vidi i iz drugog ugla kako se neke nase "kolege" (na dva tocka) ponasaju u saobracaju. Samo ne vidim zasto ti taj problem sada i ovde, bez rezona, ubacujes.

 

I otkud tebi info da u "te iste, sto vicu "jadni mi" i izazovu udes u sred grada" spada npr. i Arakis? Coveka sam video 2 puta u zivotu... Ali je opisao situaciju u kojoj se nasao i nema razloga da mu ne verujem. Niti on ovde pljuje nekoga.

 

Mislim da ti nije bila namera, ali si svojim komentarom pomalo i "podigao" loptu i pljucnuo ;) .

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen: A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

ne znam odakle ti info ko koliko vozi, ali da si pratio teme video bi neke koji se bune kako ih seku, guraju i šta već i za svaku takvu sitnicu otvarali temu i vikali "jadni mi".............sledeće šta se dešava, ti isti izazovu udes u sred grada i ugroze sve u saobraćaju.........tako da treba spustiti loptu.........i shvatiti da nismo ni mi ni "oni" cvećke..........lako je pljuvati...........

 

Sto se tice informacije, ko koliko vozi, da si pazljivije citao, video bi da sam napisao "mozda", znaci to je samo moja pretpostavka. A i da ti sam tvrdis da vozis i na -10 i po kisi i po snegu, ja i velika vecina ovde to ne mogu da provere, osim ako te licno dobro ne poznaju. Znaci, ti ovde pises nesto i mi polazimo (ili ne) od toga da govoris istinu :neznam:.

 

 

Ne vidim sto ti to toliko smeta, ako neko opisuje situaciju u kojoj se nasao i to radi na za to predvidjenom forumu. Pa neka se i zale i kukaju, imaju na to pravo, naravno, cak i da se konkretna situacija nije dogodila bas tako kako su je oni opisali. Vracamo se opet na aspekt "verodostojnosti". Na nama je da verujemo ili ne, zar ne? :zbunjen:

 

Naravno da ima istine i u tome sto si ti napisao. Vecina nas vozi i auto (znaci "pljujemo" i sami sebe :lol: ) i vidi i iz drugog ugla kako se neke nase "kolege" (na dva tocka) ponasaju u saobracaju. Samo ne vidim zasto ti taj problem sada i ovde, bez rezona, ubacujes.

 

I otkud tebi info da u "te iste, sto vicu "jadni mi" i izazovu udes u sred grada" spada npr. i Arakis? Coveka sam video 2 puta u zivotu... Ali je opisao situaciju u kojoj se nasao i nema razloga da mu ne verujem. Niti on ovde pljuje nekoga.

 

Mislim da ti nije bila namera, ali si svojim komentarom pomalo i "podigao" loptu i pljucnuo ;) .

 

ti si spekulisao da li mi svi vozimo toliko kao oni, ko god "mi" i "oni" bili, zato sam te pitao odakle ti info........

 

ovo što sam napisao da se sve isti bune, možda je problem u vama, nema veze sa Arakisom, ne znam zašto se on našao prozvanim, ukoliko jeste.

 

Ja lično ne vozim po ovakvom vremenu, nemam toliko iskustva na 2 točka po hladnoćama ispod 5 stepeni, niti opremu kako se ne bi pretvorio u kocku leda :moto3: Ali, pre sve ne pada mi na pamet da ugrožavam sebe i druge ako nisam siguran.

 

Da li vozio kola ili motor po gradu skoro uvek naidješ na neku situaciju gde te neko iseće, ugrozi ili sl. Zato sam ja to napisao, neki su toliko sigurni u sebe da uzimaju sebi za pravo da pljuju druge, a istovremeno sami u nekim momentima svesno ugrožavaju sve učesnike u saobraćaju.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

@Marko011

 

Mnogo si ti naivan :zvizduk: Tako je ispalo :D ...

 

Ako problem nije u Arakisu nije ni u meni, jer se niti bunim, niti zalim ili kukam!!! Volim da citam ovu temu i mozda sam 1 ili 2 puta nesto napisao, kada sam smatrao da je to korisno. Tvoja primedba se poklopila sa Arakisovim postom o konkretnom dogadjaju iz kojeg ne zakljucujem da je on svojim ponasanjem nekog ugrozio!!! Zato sam se i oglasio.

 

p.s. eto, moj "info" se potvrdio, ni ti ni ja ne vozimo po ovakvom vremenu :P. Osim ponekad (Link): Obedska bara :lud::lol:

 

:goodluck::zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

sve se isti bune, možda je problem u vama

 

:zbunjen:A mozda su "malo" vise na ulici i od tebe i od mene (zajedno)? Pa je samim tim i verovatnoca da imaju bliske susrete sa raznim budalama veca .

 

Tako je Marko011, problem je u nama što vozimo svoje motore kada je većini motociklista hladno, magla, nema bar 20 stepeni, kiša...

 

 

Čemu akcenat na vozimo svoje motore, ne kapiram.

 

Moj deo smo razrešili, sada Arakis neka objasni ovo boldovano :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

U najvecem broju slucajeva dolazi do zabune usled nerazumevanja pojedinca. Uistinu je da svi mozemo za sebe reci da smo motorasi i tu se svaka slicnost izmedju nas zavrsava cak i tvrdim da je prijateljstvo izmedju bajkera mit. Predpostavljam da je Arakisu motocikl osnovno prevozno sredstvo kao i meni a pored toga i hobi, ili mozda stil zivota, dok je nekome motocikl za turu vikendom dok je lepo vreme, neko je kupio jer je to ''do jaja'' i svako od nas ima svoju pricu, ali da se vratim, realno je neko poput Arakisa prelazi mnogo vise nego ostali i nazalost, cesto je u gradskim guzvama gde se stalno desavaju kakve gluposti. Licno, pamtim svega nekoliko veceri gde mi niko nije priredio nekakvo manje ili vise opasno sranje. Cesto mi je tudje ponasanje u saobracaju nezamislivo, da uzmem primer pajsera koji je svestno usao kontra u jednosmernu pa me jos i psuje. Nakupi se toliko stresa da se nekako mora kanalisati i jos je i najbolje dok neko iskucka sve to na forumu i koliko toliko se rastereti a pri tome je i koristno.

 

Ja sam svoje prve kilometre u saobracaju posle dozvole napravio na skuteru i svo iskustvo koje imam je steceno na dva tocka. Sada mi je dosta lakse, ali u pocetku nije bilo nimalo naivno. Da zlo bude vece, nisam imao nikoga ko bi me posavetovao vec sam citao upravo teme u ''kojima se zale'' i kasnije u saobracaju imao percepciju, sta su potencialne opasnosti i za mene i kako bih trebao se ponasam u raznim situacijama. Drago mi je sto me je jednim delom forum ''vaspitao'' i voleo bih da tako bude i sa ostalima koji stasaju na dva tocka jer je u mnogome bolje pokupiti merila vrednosti i kriterijume odavde nego sa ulice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Heh... svojevremeno mi je drugar, vulkanizer, rekao "ako voziš koliko voziš, normalno je da ti nekad zatreba vulkanizer. Ako nećeš, onda parkiraj auto pred kućom i povremeno dopumpavaj gume i sigurno ti neće zatrebati vulkanizer". Hoću reći, ako voziš cele godine kao što radimo neki od nas, normalno je da prelazimo veliku kilometražu. A kad prelaziš mnogo km, onda je normalno da doživljavaš svašta u saobraćaju. Prosto, raste matematička mogućnost da ti se nešto desi.

 

Za razliku od nas, "umereni" vozači ne dolaze tako često u incidentne situacije jer prosto, nema toliko vremena da se nešto desi. "Kukanje" je normalna stvar kao i razne situacije kroz koje moraš proći ako svaki dan pređeš 30-40 ili više km po gradu. Ne vidim čemu kukanje na "kukanje"? Kad se, ne daj bože, nešto desi kao što se i dešava, onda je to odličan povod da se obnovi gradivo. Podsetimo se na nemile događaje, izvlačimo iskustva, učimo kako da ih predupredimo.

 

Naravno da će najviše "kukati" oni koji najviše voze. To je posledica onoga iz prethodnih pasusa. Mnogo km i normalno, mnogo incidentnih situacija. I mnogi bi trebalo da kažu "fala bogu, desilo se nekom drugom a ne meni" pa će, ako su pametni, izvući neku pouku iz toga i sutra rešiti nešto pomoću tuđeg iskustva.

 

Nažalost, vozači koji ne prave veliku kilometražu ili, još gore, imaju velike pauze u vožnji, rizikuju možda i više od nas, "nenormalnih" koji vozimo i po magli, kiši, susnežici (kad nas zadesi na putu), mrazu, vrelini... Čovek se lako opusti ako ne održava kondiciju za volanom/kormanom. Velike pauze ili mala kilometraža ne daju prostora da se čovek "uvoza" i tada mogu nastati problemi.

 

Zato se ne bih tako lako odlučio da nečiji post okarakterišem kao kukanje, jer, stavimo se u njegovu kožu. Čovek tri-četiri puta godišnje menja ulje u motoru. To nam govori da ne silazi sa motora. A ja menjam jednom u sezoni jer je prošlo godinu dana a ulje se menja na godinu dana. Bolje je da naučim nešto od njega nego da mu kažem da kuka. Naravno da će se njemu češće dešavati nešto nego meni, kome motocikl služi za nešto više od same vožnje (bez obzira čemu Arakisu služi motor i zašto toliko prelazi). Bolje da se to desi nekom drugom nego meni jer i sam vidim da nemam dovoljno znanja i iskustva, jer nemam kad da ih steknem, pa ću zato biti mudar i neću nazivati kukanjem kad se oglasi Arakis ili neki drugi "nenormalni" jer mu se desilo nešto. Umesto toga ću izvući pouku i moliti se bogu da ne doživim nešto slično jer ko zna kako bih se proveo.

 

Ništa lično i ništa loše ne mislim ovim postom. Prosto podsećam da ipak postoji razlika između umerenih i nenormalnih vozača. Ko radi taj i greši, reče jež i siđe s četke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

1. ... Prosto, raste matematička mogućnost da ti se nešto desi.

 

2. ...Naravno da će najviše "kukati" oni koji najviše voze....

 

3. ...

Nažalost, vozači koji ne prave veliku kilometražu ili, još gore, imaju velike pauze u vožnji, rizikuju možda i više od nas, "nenormalnih" koji vozimo i po magli, kiši, susnežici (kad nas zadesi na putu), mrazu, vrelini... Čovek se lako opusti ako ne održava kondiciju za volanom/kormanom. Velike pauze ili mala kilometraža ne daju prostora da se čovek "uvoza" i tada mogu nastati problemi.

...

 

 

1 i 2

Matematika radi radnju, ali to (u mom slucaju) upravo smanjuje kukanje. Toliko rezanja, sjeche, situacija i svega ostalog, ucine da covjek vremenom ogugla.

Kukanje se onda svodi na fizicke kontakte/padove/lomljave i blizusmrtna iskustva (jesam ga preveo a :D)

 

3. Bas ovih dana razmisljam: "Rame zarasta, vrijeme je da se osedla at, ALI kako cu sad ovako zahrdjao* na ovaj led"

 

*) - par mjeseci pauze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Jes vala Mile, u pravu si. Nenormalni manje kukaju :D

 

Nego... pade mi na um jedna "sitnica". Pošto je tema "Saveti i iskustva" mislim da se ovo uklapa u koncepciju.

 

Seo sam pre izvesnog vremena za volan u kolima i krenuo po gradu da nosim neke stvari. I sve ja tako teram po Bulevaru do skupštine. Krenem sa semafora ka tunelu i gledam gužvu na semaforu kod vodoskoka na trgu Nikole Pašića. Sračunam da preteknem deo kolone i posle se provučem između, budem prvi na semaforu i onda po gasu, žutom trakom do Borbe, tu preteknem par kola i onda između kolona sve do tunela.

 

I sve bi to bilo tako da nije bilo "sitnice". Koči, jbt, pa ti si u kolima! Potpuno sam se zablesavio i ponašao se kao da sam na motoru. A i jeste tako bilo, nego sam imao dva točka viška. Zato, kad sednemo posle 6 meseci za volan od kola, gledajmo da se tako i ponašamo. Kao da smo u kolima, jelte.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja