Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima, bajker u najboljim godinama!

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ponovo se zahvaljujem svima na toploj dobrodoshlici! Hvala Bogu da nas ima toliko! Pozdrav i za Johanna, koji vozi isti motocikli kao i ja! Ochigledno smo se oboje "zeznuli" i kupili "nikakav" motocikli! Niti je R, niti Touring, niti Enduro... Ma prava nakaza od motora! Oboje moramo preispitati ukus! Ma moj je ukus uvek bio pod pitanjem! Velika vecina voli plavushe, dok su meni crnke u glavi! Eh ukusi, ukusi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Ponovo se zahvaljujem svima na toploj dobrodoshlici! Hvala Bogu da nas ima toliko! Pozdrav i za Johanna, koji vozi isti motocikli kao i ja! Ochigledno smo se oboje "zeznuli" i kupili "nikakav" motocikli! Niti je R, niti Touring, niti Enduro... Ma prava nakaza od motora! Oboje moramo preispitati ukus! Ma moj je ukus uvek bio pod pitanjem! Velika vecina voli plavushe, dok su meni crnke u glavi! Eh ukusi, ukusi....

 

od sveg voca najvise volim  p...u  (mislim jabuku)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Zlajo, mnogo si  bezobrazan idi na www.smokva.com

 

 

Gospon Pero, evo za Vas koristan link

 

http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/MainDiagrams.asp?VIN=zt64906

 

A sto se zena tice ja mnogo volem gomilu sto vecu to bolje nije mi bitno dal je crnka il plavusa samo da je normalna i da nije balvan vec AKTIVNA u savakom smislu te reci.

 

BMW F800GS je najbolji u svojoj klasi na svetu i najuniverzalniji motor !  Da samo vidis reakciju ljudi kad ga vide svi se oduseve to mi govori da imamo ukusa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pozdrav Johann-e,

Ma znam shta sam kupio, samo mi je mnogo bezbolnije da ne objashnjavam zashto nisam kupio skoro upola jeftiniji motor. Meni je jedini problem shto sam visok chitavih 170cm sa tezinom od 75kg te se teshko nosim sa pomenutim motociklom van puta. A volim da vozim off road! Predhodni KTM je, za tu svrhu, bio neprikosnoven! Ono shto ja ochekujem i trazim od motocikla mi pruzaju ove dve firme. Shto ne znachi da su drugi proizvodjachi loshi.

Zahvaljujem svima na dobrodoshlici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

nije vazan omot, vazna je sadrzina, te prema tome nisu ni godine bitne, bitno je ONO,,,,,,,,,,NESTO,,,,,,,,,,,,,, ili  imas, ili  nemas, pa ko sta nema da nabavi. Malo sale, za dobro raspolozenje. To nikada ne fali.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pozdrav Johann-e,

Ma znam shta sam kupio, samo mi je mnogo bezbolnije da ne objashnjavam zashto nisam kupio skoro upola jeftiniji motor. Meni je jedini problem shto sam visok chitavih 170cm sa tezinom od 75kg te se teshko nosim sa pomenutim motociklom van puta. A volim da vozim off road! Predhodni KTM je, za tu svrhu, bio neprikosnoven! Ono shto ja ochekujem i trazim od motocikla mi pruzaju ove dve firme. Shto ne znachi da su drugi proizvodjachi loshi.

Zahvaljujem svima na dobrodoshlici.

 

Ne bije boj oruzje svjetlo, no srce u junaka! ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Pozdrav Johann-e,

Ma znam shta sam kupio, samo mi je mnogo bezbolnije da ne objashnjavam zashto nisam kupio skoro upola jeftiniji motor. Meni je jedini problem shto sam visok chitavih 170cm sa tezinom od 75kg te se teshko nosim sa pomenutim motociklom van puta. A volim da vozim off road! Predhodni KTM je, za tu svrhu, bio neprikosnoven! Ono shto ja ochekujem i trazim od motocikla mi pruzaju ove dve firme. Shto ne znachi da su drugi proizvodjachi loshi.

Zahvaljujem svima na dobrodoshlici.

 

Ne bije boj oruzje svjetlo, no srce u junaka! ;):D

 

Pozdrav Petre wind fuckeru (Maryane ti je kuma  ;D)

 

Ista prica i kod mene visok sam 170 i zilet, tezina 76 kg .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja