Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima, bajker u najboljim godinama!

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Dragi prijatelji,

Registrovao sam se danas, shto ne znachi da nisam posecivao ovu www adresu! Dakle, da se predstavim. Zovem se Petar Mirkov, ili kratko Pera. Imam tek 57 godina. Zivim u Kikindi. Fotografske struke. Ozenjen, dva sina i unuk. Itd... Trenutno vozim novi BMW F 800GS, zuti. Kupljen kod Radulovica. Prethodni motocikli je bio KTM 640 Adventure, takodje divan motor. Obe su mi firme vrlo drage, mada vishe gotivim enduro fazon gde je KTM The Best! Ove sam godine uchestvovao na reliju kroz Srbiju u organizaciji Moto Asocijacije Srbije. Prijalo mi je, bez obzira shto smo vozili po kishi. Dovoljno je zar ne?! Ako nastavim, josh cu pocheti da se hvalim i da davim prisutne na forumu. Za eventualna pitanja stojim vam na raspolaganju.

Srdachan pozdrav.

Petar Mirkov

Kikinda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Zahvaljujem svima na toploj dobrodoshlici. Lepo je biti chlan jedne takve zajednice gde se svi lepo razumemo i josh lepshe druzimo!

Uh, jedva chekam da prodje zima pa da me neko od vas pozove na neko lepo putovanje, naravno Bajkom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja