Jump to content

Moto Zajednica

Krfska 7, Sudija za prekrshaje :)

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Pochetkom sezone, kad sam se bavio legalizacijom i polaganjem za A sam imao srece i izbegao policiju 100 puta.. jednom su me bzvz uhvatili.. to je bilo 2 dana pred polaganje... L table vratio u muriju par dana pre toga da bi dobio potvrdu itd.. nije mi se peshachilo pa sam se vozio i jbg.. navataju me... ja obuchen i opremljen po zakonu.. sve ok.. rutinska kontrola... i jbg.. imao PSP i B ali ne i A... murkan ispadne kul i napishe mi kaznu na prekosutra ne bi li mogao da se vadim da sam ishao na polaganje itd.. ja se zahvalim i krenem dalje.. 100m kasnije sledeca patrola.. opet me zaustave.. ja nisam ni kacigu skinuo nit sishao sa motora.. objasnim liku da su me malopre zaustavili.. da polazhem za dva dana.. kao nek se sazhali i nek me pusti, dosta mi je jedna kazna... i kao ok.. ajd pali..

 

premotavam na sadashnjost, stizhu mi DVE koverte.. u prvoj pishe zapisnik sa prvog hvatanja.. a u drugoj isti tekst itd.. samo 20 minuta drugachije vreme... jebeni murkani su zvali kolege i prepisali kaznu.. a nisam toj drugoj patroli nishta davao na uvid itd... jbn sistem, mozhe im se...

 

i danas odem do sudije... kazhe da, da shta god.. razumem ja tebe.. jedino shto mogu da uradim je da ti pishem na obe kazne neku manju cifru ali morash da platish obe.. olakshavajuca okolnost ne postoji... nema veze shto imam dozvolu dan posle tih kazni... boli ih uvo... i sad imam 10.000,00 din da platim.. kao mozhe i na tri rate :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Joj kako si naivan, pa trebao si da trazis suocenje, das svoju izjavu, kazes da na drugoj prijavi nema tvog potpisa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E pa sad, nije da nemas olaksavajucih okolnosti. Imao sam identicnu situaciju kao i ti, upecali me dva dana pre polaganja voznje, imam B kategoriju. Sudija u LA je trazio vozacku dozvolu na uvid da proveri to sto sam mu rekao, fotokopirao je i prilozio uz ceo predmet. Sudija iz Kosjerica je odredio kaznu od 3000 dinara (5000 je minimalna kazna inace, 20000 maksimalna).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ma znam da sam naivan... kad sam mentol koji prvo ode tamo pa posle pita za savete... pitao ja da mi spuste a kao odgovor sam dobio ocesh jednu kaznu od 25 iljada ili dve od 5?

 

na kraju sam (kao) srecan bio shto sam izashao sa tri rate od 3333din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

1. Ne javljas se na pozive, dok ne dodje murja po tebe.

2. Sudiji kazes da nisi dobio ni jedan poziv.

3. Sporis celu situaciju u zavisnisti od okolnosti.

4. Trazis suocenje sa policajcem.

5. Happy end

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ista situacija, s tim sto su meni pisali za alkohol. Bila mi slava, pilo se po malo ali ne mnogo jer sam morao da sluzim goste. I tako, vec je bilo kasno pola gostiju otislo i trebao sam da odvezem caletovog prijatelja kuci zato sto nije dosao kolima. Krenemo mi, i kod JP pumpe u Batasevu (izlaz iz Mladenovca prema S. Palanci) stoji policijska patrola. Zaustavljaju oni mene, traze dokumenta, ja ih zaboravio kuci tj. nisam ni hteo da ih nosim i izasao sam u duksu na brzaka. Pitaju dal imam dozvolu, ja im objasnjavam da imam B i C kategoriju i da sam izasao na brzaka kako bi odvezao prijatelja. Pita pandur jel sam pio nesto, ja aj da ne lazem i kazem da sam popio jedno. E tu sam se zajebaoooo, kaze pandur aj na test. Ja duvam u ono sranje i pokazuje mi 0.94, pandur poce tu da mlati nesto a ja uopste ne izgledam da sam pijan a i otac me nebi tako pustio da vozim. Pocnemo mi tu da pricamo ovo ono, kaze on meni necu da ti pisem nista, aj vozi. Ja krenem dalje, odvezem caletovog prijatelja i vratim se kuci, sve OK. Posle manje od mesec dana zove mene cale i kaze stigla "cestitka" ja onako zbunjen stao i razmisljam odakle kad ni jedan prekrsaj nisam imao. Kadprocitam datum vidim da je to bilo tad. Ja kod sudije, ovi mi kazu da trazim suocenje i da govorim kako nikad u zivotu nisam pio a meni oci krvave, kasno se vratio sa zurke, vidno mamuran, i priznam sve. I eto tako bila mi zabrana 3 meseca (istekla 8.10.2008). Tog pandura sam jednom sreo, pitao ga zasto su mi pisali a on na to kaze kako je kolega pisao a ne on. Ja reko OK nema problema. Hvala bogu keva mi radi u katastru pa kad bude nesto dosao da zavrsava videce kako ce da se provede... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Meni su kad sam pala na Debelom brdu...pisali prijavu za ugrozavanje javne bezbednosti i sopstvenog zivota !!!! Za one koji ne znaju pala sam u krivini na rizlu, udarila glavom (kacigom) o asfalt i onesvestila se. Ni ja ni mtoor nismo udarili ni u bankinu ni u stub ma nishta...

Panduri su na licu mesta napisali kako sad ja odvalila bankinu, kako sam pala na raskrsnici puteva, kako sam vozila 100km/h ... itd... Ja naravno ne potpishem tu nishta .. i josh ih smorim da mi daju da napishem svoju izjavu...pa su pola sata trazili taj obrazac i psovali u bradu... Napishem ja to i potpishem to svoje...

Stigne mi posle ne znam ni ja koliko (godinu dana) plava kovertica...odem ja kod sudije za prekrshaje...prochita onameni taj njihov zapisnik...ja joj kazem kako nishta nije tachno...ispricham shta se desilo.... napishe ona nov zapisnik...i sad kao da me kazni...kazna je od 8000-40000 .... stavi ona meni tu minimalnu...ja se naravno zalila ... i na kraju mi je kazna bila 4000din ! Dala sam 4000din zato shto putari nisu uradili svoj posao i sklonili rizlu .... da smo u USA dobila bih ja pare i popravku motora ...ovako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sa kolima, pre neku godinu...ulazak na autoput prema Bgd, onaj kod Novih Banovaca, raskrsnica - pravo za Dobanovce, levo na autoput, mrak, kiša, neki kreten nije očistio gume (najverovatnije traktor) i kasno sam video da je put blatnjav i klizav, ABS odradi svoje ali ipak skrenem sa puta i upadnem na samoj raskrsnici u blato pored.

Policajci tu na 10 metara, regulišu - čitaj proveravaju papire i teraju na alko-test.

Došli do mene, malo mi pomogli da se vratim na put, pa krenuli sa: dozvola, da li ste pili, 'ajde na alkotest...0 promila i onda mi jedan što ima trbušinu dovoljnu da stanu tri praseta, pravi pripadnik "jagnjeće brigade", sav crven i zadrigao, hoće da napiše kaznu zbog "Ugrožavanja saobraćaja, neprilagođene brzine..."...ništa nisam hteo da potpišem, sva sreća imao sam fotoaparat pri ruci i uslikam ono blato, klizanje i položaj mog auta...

 

Posle skoro godinu dana odem kod sudije, pokažem slike, objasnim...naravno da me je pustila bez kazne...čudila se kako su policajci dozvolili da se pojavi vozilo sa tolikim blatom na gumama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

1. Ne javljas se na pozive, dok ne dodje murja po tebe.

 

Pa placas troskove privodjenja

 

 

2. Sudiji kazes da nisi dobio ni jedan poziv.

 

A sudija ti izvadi dostavnice koje si potpisao(ili neki tvoj ukucanin) kada su ti urucivani pozivi

 

 

3. Sporis celu situaciju u zavisnisti od okolnosti.

4. Trazis suocenje sa policajcem.

;D ;D ;D ;D

 

A u predmetu je zapisnik sa lica mesta kojeg si potpisao ???

 

 

5. Happy end

;D ;D ;D ;D

 

Ne verujem

:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

1. Ne javljas se na pozive, dok ne dodje murja po tebe.

 

Nikad.

 

2. Sudiji kazes da nisi dobio ni jedan poziv.

 

Uslucaju da neko nije potpisao u tvoje ime, jer ako jeste, replika ne vredi...

 

3. Sporis celu situaciju u zavisnisti od okolnosti.

 

Sporis situaciju uvek, jer po zakonu, ako priznas, nista se ne oduzima, nego si priznao, pa se cesi! Ako sporis, sledi...

 

4. Trazis suocenje sa policajcem.

 

U 90% slucajev ase ne pojave, jer ih jednostavno nije briga, a oni su normu, i formu ispunili tada, i cimanje im je da idu na jos jedno suocavanje, jer ih imaju bar pedeset... I na kraju je, gotovo uvek...

 

5. Happy end

;D ;D ;D ;D

 

A ako se dogodi, da ipak ne bude...

 

Uvek se zali na presudu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A naravno, zapisnik NIKADA ne potpisuj!

 

...zato što time potpisuješ priznanje da si kriv i više nema "vađenja" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Posto su se pripadnici "snaga reda i mira" do sada X puta pokazali kao vrlo nekorektni (cast izuzecima), nesto bas ni nemam nameru da im stajem. Primeticete njihov nacin rada koji se svodi na to da ce pajser  (koji u stvari nije pajser, nego je skroz regularan) koji im stana da nadrlja za sve one koji nece da se zaustave i onda... oplaaa, dodji sad ti 'vamo i vadi te rezervne sijalice dok ti mi merimo dubinu sare. Dok sam na motoru, dozvola, ne dozvola, oprema, ne oprema, nema zaustavljanja dok se malo ne uozbilje. Zasto ovako pljujem? Pazi sad... baja me zaustavlja i ja stanem, sve kao ok, imam L tablicu, potvrdu, ful opremu, sve kako treba... trazi vozacku, saobracajnu i licnu, ja dajem, on ode i nema ga. Posle nekog vremena se baja vraca da onim dregerom i kaze aj da duvas, si pio. Ja, jesam, koliko, ne znam, al proslo neko vreme a popio sam par piva. Ono 0.0, kaze baja, aj opet. Ja opet, ono 0.0. Vidim da je vec nadrkan i gledam sta sad a on pita da li imam neku primedbu?!?!?! Sto? Kaze nemas kategoriju i tu snimim da je car lepo u kolima ispisao kaznu i doneo da je potpisem. Kreten. Ja kazem, exee zemo evo tu je tablica, potvrda, sve je ok. On uzme sve to, i onako besno pocepa onu prijavu i baci mi dokumenta. Stajao sam par sekundi zbunjen i onda zapalim pun gas, malo da ocelavim gume i odjurim. Mislim da sam vozio oko 150 tu posle njih, videli su me kako sam otisao i sta? I nista. Zato nesto nemam bas zelju da im stajem, jos nisu dovoljno sazreli da budu profesionalci. Cp6uja 6pateee...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Slazem se Abdullah, s tobom. Ima svakakvih a redji su oni 'dobri'...

To mozete da radite vi sa brzzim i novijim motorima a kako ja sa Jawom koja ide jedva 100-110 da im ne stajem?  :( Mm? Da zbrisem na prvom skretanju? Ili da se pravim lood da ih nisam video?  :P

Ne kontriram ti nista, vec samo isticem da ne mozemo svi to da radimo  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

treba naci jednog advokata u bg-u koji ce zastupati prava nas na dva tochka... mene sad cheka sudjenje sa nekom ludachom koja me je udarila pa cu videti kako ce se pokazati ovaj lik do koga sam doshao preko kolega bajkera... ako to funkcionishe, shto da ne... imamo lika koga zovemo chim neshto ne ide po zakonu.. odmah, na licu mesta... dok murkan jede g*vna i izmishlja zakon mi lepo zovemo advokata pa nek se j*bu sa njim... pa da vidimo posle par tuzhbi kakva ce uputstva grad dati svojim vrednim shtrumfovima... ima da nas pitaju el sve ok, el te isekao neko danas? el ti se neko nabio u zadnji tochak na semaforu zato shto misli da ce biti brzhi od tebe do sledeceg? hvala gospodine i dovidjenja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

@ Abdullah100k,

slazem se. Meni se dogodila komicna situacija, dok sam vozio L; zaustavlja me setac, koji je pri tome pripravnik, pa ga valjda, matori vukovi iz zbunja, koji motre, teraju da iskace na liniju vatre, da prepada bicikliste:

 

Salutira mi - Dobar dan!

Salutiram ja njemu - Takodje!

- Saobracajnu i vozacku. Jurimo crveni motor! Ukraden!

- Ajde!

- Jel na tvoje ime?

- Jeste. Pise tu.

- Aha...

- Aha...

Dok je, simpaticno i komicno, cesuci se po sapki, pokusavao da uporedi podatke iz licne karte, vozacke i saobracajne, shvatajuci lagano, da ima lovinu pred sobom, pitam ga - Kad ce pripravnicki?

- Jos malo... Nego Milane, jel, nemamo A... - Razvuce mu se lice u grimasu vucica (ne Aleksandra, mada je zalicio, nego pravog malog vuka iz zbunja...)

- Nemamo... - slozih se. - Ali imamo L...

Lice mu se odmah vratilo u normalu - Nisam video, imas li potvrdu?

- Ne, kod tebe je.

- Aham, a gde je tablica?

- Evo je - pokazah mu tablicu, koja je bila zakacena na sisi bar.

- Nisam video.

- Mozda zato sto je pozadi, a ja sam ti dolazio u susret?

Kiselo se nasmejao, i promrmljao, vracajuci mi dokumenta - Da... Motor, crveni, ukraden...

- Da - rekoh - prijatno.

- Prijatno...

 

@ lord_oblivion,

da, uvek se pravi da ih nisi video, jer za to ne mogu da ti napisu kaznu. Ali uvek stani marsovcu, jer nema svrhe praviti se blesav, a sa njima, ovo govorim u svoje ime, ni jednom nisam imao problem, vec sam se stavise, svaki put, ako sam imao vremena,  ispricao... Mnogo su korektniji, valjda zbog polozaja u kom sede, sta li...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

da, uvek se pravi da ih nisi video, jer za to ne mogu da ti napisu kaznu.

Mogu, mogu, to je neka minimala, ali postoji kazna i za to, naravno ako ti je snimljena tablica u odlasku. Moj kum je ''okrenuo glavu'' na drugu stranu ispod gazele na NBG, i stigo mu poziv, rek'o sudiji da nije video nikoga, moguće je, izvinjavam se, ovo, ono i dobije 2.200din (minimum za taj prekršaj) a nije imao ''A'' niti mu je motor bio registrovan, pa ti saberi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200R DUCATI Streetfighter 1098

Vidite,

 

Ja nikada nisam imao neka nenormalna iskustva..uvek sam ok prolazio..

 

Kada pogresim, potpisem, platim.. kada ne pogresim a zaustave me, ispricam se nasmejem i to je to..

 

Ne vidim razlog za tenzijom, a da postoji "stereotip bajkera" - postoji.. ali sta cete ljudi, nije ovo emancipovana sredina..ali je jedina koju imamo..

 

Pozz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Slazem se Abdullah, s tobom. Ima svakakvih a redji su oni 'dobri'...

To mozete da radite vi sa brzzim i novijim motorima a kako ja sa Jawom koja ide jedva 100-110 da im ne stajem?  :( Mm? Da zbrisem na prvom skretanju? Ili da se pravim lood da ih nisam video?  :P

Ne kontriram ti nista, vec samo isticem da ne mozemo svi to da radimo  :-\

 

E pazi, pazi, nisam rekao da ja njima bezim, vec da necu da im stanem, to nije isto. Sta mislis da sa Afrikom mogu da jurim kao na R-u? Malo teze ali o5 mogu samo do 200  ;D xe xe xe, salim se malo ali ako ne zelis da im stanes, moras izvesti takticki manevar, ne mozes da okrenes glavu na drugu stranu i prodjes, to je za diletante. Suptilnost mora doci do izrazaja...  ;)

 

 

Vidite,

 

Ja nikada nisam imao neka nenormalna iskustva..uvek sam ok prolazio..

Kada pogresim, potpisem, platim.. kada ne pogresim a zaustave me, ispricam se nasmejem i to je to..

Ne vidim razlog za tenzijom, a da postoji "stereotip bajkera" - postoji.. ali sta cete ljudi, nije ovo emancipovana sredina..ali je jedina koju imamo..

Pozz..

 

Ne slazem se, mislim da ima razloga za tenzijom ali ne zbog mene, vec zbog njih. Kako drugacije da obasnim situaciju kad me retos izmaltretira samo zato sto je nadrndan sta li vec i onda me pusti. Sta mislis kako vozim posle toga, onako sa parom iz usiju? Svestan sam da to nije ok i da je ovo nasa sredina ali ako nesto ne valja - daj da menjamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200R DUCATI Streetfighter 1098

Ne slazem se, mislim da ima razloga za tenzijom ali ne zbog mene, vec zbog njih. Kako drugacije da obasnim situaciju kad me retos izmaltretira samo zato sto je nadrndan sta li vec i onda me pusti. Sta mislis kako vozim posle toga, onako sa parom iz usiju? Svestan sam da to nije ok i da je ovo nasa sredina ali ako nesto ne valja - daj da menjamo!

 

:) ok..mislim da mozes samo da se nerviras za sebe..da promenis nesto ne mozes..

 

Ne znam ni sam koliko sam se ja puta nervirao i isto tako me maltretirao..pa mi pisao kaznu sto vozim u majci bez rukava itd..pa sam se smejao sa sudijom.. :) i sta na kraju? Nista.. znaci..nemoj da se nerviras uvek se trudi da budes ispravan, kada nisi, onda snosi posledice i to je to..

 

Mada moram da iznesem jedno, striktno licno, zapazanje.. Policija nekako uvek gleda drugacije na ljude koji malo sire posmatraju i zive zivot: muzicari, pisci, slikari, ljudi koji "think outside the box"...u to svrstavam i "bajkere"..prosto mi se cini da imaju neki animozitet prema slobodi duha i tela..sve sto oni nemaju.. :) mozda preterano...ali zaista mislim da je tako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

:) ok..mislim da mozes samo da se nerviras za sebe..da promenis nesto ne mozes..

 

Onda bolje da se ubijem odma, ja bih bas da nesto promenim, pa cemu onda sve one akcije o bezbednosti u saobracaju? Jos uvek postoji zrno optimizma u meni pa ja bi da menjam, ako nista drugo, barem da se bunim, jbg, ja sam panker stari  ;)... hope dies last

 

Ne znam ni sam koliko sam se ja puta nervirao i isto tako me maltretirao..pa mi pisao kaznu sto vozim u majci bez rukava itd..pa sam se smejao sa sudijom.. :) i sta na kraju? Nista.. znaci..nemoj da se nerviras uvek se trudi da budes ispravan, kada nisi, onda snosi posledice i to je to..

 

Nije meni frka za posledice, ali kako da odreagujes kad ti retos onako baci dokumenta. Ni psu nisam tako bacao hranu i sta sad, da ga tuzim nekome. Neki ljudi moraju opet u skolu kad ih vec mame i tate nisu vaspitale.

 

Mada moram da iznesem jedno, striktno licno, zapazanje.. Policija nekako uvek gleda drugacije na ljude koji malo sire posmatraju i zive zivot: muzicari, pisci, slikari, ljudi koji "think outside the box"...u to svrstavam i "bajkere"..prosto mi se cini da imaju neki animozitet prema slobodi duha i tela..sve sto oni nemaju.. :) mozda preterano...ali zaista mislim da je tako..

Tu si u pravu, nema greske!

Tuzno ali... istinito mada... mogu ja da idem ulicom sa saksijom na glavi, flekav, prljav, pocepan, cist, skockan... sta to njih briga. Ovako kad se skockam sa sojkama, onda je kao sve ql, kad odem sa ekipom na koncerte u majcama sa lobanja, retosi odma startuju. Opet ja kazem mora nesto da se menja, pun mi organ ovakvih... organa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Po novom kako mi je sudinica objasnila "organ ne mora da popunjava obrazac direktno i pred tobom nego je dovoljno da ti uzme podatke u svesku i kaznu popuni kasnije i bez tvog potpisa kako ona reche "to je sad praksa zbog komplikovanosti obrasca " kakav nonsens jbte to znaci panduru se digne da ti pise i on to moze da zloupotrebi ako mu odgovara >upravo to mi se i dogodilo prilikom rutinske kontrole pandur mi popise podatke u svesku ,ja upita sto a on ce"gospodine to nije vasha briga ,rutinska provera..." i to posle devet meseci postade moj problem ,jbga i jos kombinacija gradski sudija poslao depeshom sudiji u Grockoj moj predmet i tako mene rutinski oglobishe ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

 

Kod mene je situacija baš zakomplikovana.Posle one neuspešne vožnje na kosovo prošle godine(kada sam imao pad),dobih kaznu 12,700 dinara za neprilagođenu brzinu uslovima vožnje.Naravno kaznu nisam platio(računao sam da će da me pomiluju kao Jočića za ono manijačenje).U petak mi poštar na kvarno uvali poziv za izdržavanje zatvorske kazne od 24 dana.Nisam išao u petak,ali koliko već sutra računam da će da dođu po mene.Ozbiljan sam čovek da bih se krio od pandura,a ne pada mi na pamet da slavu i novu godinu dočekam u zatvoru.Još danas znači,imam vremena da smislim taktiku i svaka pomoć mi je dobrodošla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja