Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT600 - all in one

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Ako nije kasno u toku iduce nedelje ja bih mogao u posle podnevnim satima da skoknem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Ako nije kasno u toku iduce nedelje ja bih mogao u posle podnevnim satima da skoknem.

Ne znam ni ja kad je kasno, mislio sam da trazim cdi ovih dana a da neko time sto ce otici tamo i probati potvrditi da li je u pitanju cdi, ako se ne javi niko da moze pre da ode javicu ti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

ako hoces, mozes da mi posaljes postom tvoj cdi pa cu probati i javim ti rezultat

 

a cdi mogu slikati posle podne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

ako hoces, mozes da mi posaljes postom tvoj cdi pa cu probati i javim ti rezultat

 

a cdi mogu slikati posle podne

 

slikaj ako ti nije prob. ne mogu ti poslati posto je motor u V.plani kod majstora a ja sam u Zagubici 80 km od plane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Vidim da nema tema za xt660, a meni treba manual pa moram da pitam da li su iste vile na 600 i 660?

Ako jesu, menjam ulje u vilama pa mi trebaju torkovi srafova za gornji, donji trougao, poklopac vile i cepa za ispustanje sa donje strane .. za XT660R 2008 godiste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

ako hoces, mozes da mi posaljes postom tvoj cdi pa cu probati i javim ti rezultat

 

a cdi mogu slikati posle podne

 

slikaj ako ti nije prob. ne mogu ti poslati posto je motor u V.plani kod majstora a ja sam u Zagubici 80 km od plane

 

Ako ništa ne uradiš, možeš da zamoliš majstora da pošalje direktno OverLord-u cdi brzom poštom. Ja nisam od pomoći na moru sam :neznam:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

ako hoces, mozes da mi posaljes postom tvoj cdi pa cu probati i javim ti rezultat

 

a cdi mogu slikati posle podne

 

slikaj ako ti nije prob. ne mogu ti poslati posto je motor u V.plani kod majstora a ja sam u Zagubici 80 km od plane

 

Ako ništa ne uradiš, možeš da zamoliš majstora da pošalje direktno OverLord-u cdi brzom poštom. Ja nisam od pomoći na moru sam :neznam:.

Ne mogu da cimam vise tog majstora i onako ce poludeti od mene, a i trebalo bi uzajamno probati cdi, da vidimo da li ce raditi moj motor sa ispravnim cd-ijem, videcemo da li ce slikati OverLoad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

To je ona crna sa supermoto tockovima?

Da crni ram sa SM tockovima, sve plastike su kod mene i rezervoar ofarbani u lotus plavu metalik, mnogo dobro izgleda al nece da proradi nikako.... Sto pitas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Smed Palanka
  • Motocikl: Gilera Runner

bio i moj motorin kod Robija pa sam je video,bas mi se svidela i razmisljam dal' ima koga kod nas sa xt-om da ti pomogne ali mislim da bas nema nijedne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

bio i moj motorin kod Robija pa sam je video,bas mi se svidela i razmisljam dal' ima koga kod nas sa xt-om da ti pomogne ali mislim da bas nema nijedne

Sta ima da ti se svidi na njoj samo ram i tockovi :aha: ,nema OverLoad-a sa tim slikama :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: livno bih
  • Motocikl: xt600

oj u 3 godine nisam naletio na osigurače na xt600 pa da pitam jel postoji to na njemu i gdje

 

5E88353F-594D-D445-921E-708CBA635038_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

A mene ste tako iskulirali za sliku od CDI-ja....jbg

 

Druze, ja samo da odem za Kulu (tamo mi je masina) pa cu pokusati da slikam moj CDI pa cu baciti sliku... A to bi trebalo da bude sad za vikend...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Ljudi, el ima neko onaj plastican deo sto se stavlja u far, a u njega se stavlja sijalica, izgleda je neko stavio jacu sijalicu nekada, pa se ova plastika istopila i postala krta, raspada se...?!? Yamaha TT600 1996.god. Kapiram da je mozda isti far i na xt-u, sijalica je 12V 35/35w...Evo neka slicica, kada sam nekada skidao, znaci ceo taj deo mi treba sto drzim u ruci.

post-15605-0-57540000-1345651943_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

I meni se to istopilo zbog jake sijalice, sad bas gledam... Inace imam ceo far ako ti treba(i masku ali joj fali farbanje) ali taj drzac sijalice nemam... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja