Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT600 - all in one

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Ako nije dozvoljeno, brišem, samo recite :na_glavi:

 

Prodajem XT-a, 1991 (punoletan i po :jee:). Originalna kilometraža, redovno servisiran, poslednji mali servis pre 500 km. 

Gume Michelin Sirac, skoro nove, prešle 3000km. 
Akumulator i regler menjani pre 1500km.
Dodatna oprema:
-UFO štitnici (aluminijumski)
-Acerbis korman
-zadnji kofer
-radjeno sediste, mnoooogo udobnije nego fabričko
-LeoVince karbon, otvoren izduv (čuje se mnogo glasnije i bolje nego fabrički)
-sklopivi retrovizori
-ProTaper ručke

 

Treba lepo srediti i naštelovati karburator. Gasi se i puca iz auspuha kao da nema goriva (dok se ne zagreje). 

 

Motor uglavnom vožen po gradu, retko kad offroad. Razlog prodaje je kupovina novijeg i lakšeg motora. Još slika mogu poslati na viber/wa. Cena 1500e, nije fiksno. 0603616092

IMG_20181025_135730.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 29 minuta, Danijel 23 je napisao:

Dali tko ima za XT 600 2KF service manual ili gdje se još može skinuti?

Ja imam od Tenere 3AJ. Ako ti paše pošalji mi na PP koji ti je mejl, pa da ti pošaljem manual na mejl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07
Pre 4 sati, lord_oblivion je napisao:

Pravi sajt!!! :) Всё самое необходимое. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
On 9.12.2018. at 20:17, Danijel 23 je napisao:

Htio bi staviti napred kotač 19" . Dali tko zna od kojeg motora paše kotač 19" na 2KF model 21"?

Mogao bi da probaš sa točkom od Suzuki FreeWind-a, on ima 19" sa žbicama i u dimenziji koja ti je potrebna. Samo prebaci glavu točka sa 2KF.

Kod mene je isto napred 19", samo su točkovi Akrontovi - Turismo Cross, a žbice Bulldog. 19" je odlična kombinacija za put, stabilniji i brži od 21" na putu a ipak daleko bolji od 17" ako skreneš malo sa puta.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Takodje Pegaso 650 i  BMW f650 imaju zbicaru 19" i disk se nalazi sa leve strane. Mislim da je kod oba osovina 17mm,ali nisam siguran. To se svakako lako resava.

Ja sam hteo kod mene da stavim na r50,da bi dobio disk kocnicu umesto dobosa. Nasao sam za 90 evra samo felnu bez diska. Plus disk,plus cilindar,creva... 'ajde gumu imam...

Ucinilo mi se neisplativo,mada do proleca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 4 minuta, Danijel 23 je napisao:

Ništa....posudio kolega radi izmjere.....al ne paše.

;)

Ja sa to imao nameru da stavim kod mene na BMWa,da zamenim dobos diskom. Ali sam skoro da odustanem jer nije bas mala prepravka. Treba mi i celjust,pumpa,nosac celjusti da pravim... Inace meni je pinjon za brzinu u menjacu,tako da bi tocak bio idealan. Kako mi se cini,dobos ce da bremza do daljnjeg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
On 20.12.2018. at 21:08, stari roker je napisao:

;)

Ja sa to imao nameru da stavim kod mene na BMWa,da zamenim dobos diskom. Ali sam skoro da odustanem jer nije bas mala prepravka. Treba mi i celjust,pumpa,nosac celjusti da pravim... Inace meni je pinjon za brzinu u menjacu,tako da bi tocak bio idealan. Kako mi se cini,dobos ce da bremza do daljnjeg...

Da, nažalost treba zadržat svoju glavčinu, kupit novi pojas od 19" i nove-krače žbice. Te nači dobrog majstora da novo opletenu felgu dobro centrira i našpana. Ali je to dosta skupa igra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: lazarevac
  • Motocikl: cbr 1000f kle 500

To je njegov fabricki rezervoar...inace plastican....a iskreno nikad nisam obracao paznju koliko staje...

 

Ja to vozim uglavnom po terenu a ovi agregati nisu veliku potrosaci pa uvek ima dosta corbe...cak sta vise mnogo puta je iz njega istakano za kolege sa cvajama kad se ugase u sred voznje..

 

Kad sam ga uzeo pre 3 godine odmah sam uradio generalnu...stavio prox klip o klipnjacu....ove godine sam  ga otvarao jer je menjac poceo da zuji u 3oj...tad sam zamenio zubcanike 3e i 5te brzine i lanac bregaste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

@mirko nemirko pozdrav i dobro došao, ako ti je TT iz '90 to bi mogao biti model 3SW, ali definitivno to nije prvi TT model. 

Prvi TT je bio TT500 76-81,

od 1983g. sledi TT600  model 36A,

od 1985g. model 59X,

od 1989g. do 1991 model 3SW.

Za ova tri modela važi mišljenje da su najbolji TT ikada napravljeni.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja