Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT600 - all in one

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Pa kad si cuo da se registracija radi"preko nekog lika":stabre:.... Ako si legalan odes u agenciju po uplatnice i onda u sup i to je to....

 

Dobro pa nisi naseo na foru :zdravo:

 

ps. kad vidis tog lika casti ga slajmom u facu :bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

prethodni vlasnik je jovica (dzola) iz s. mitrovice

ne znam da li je clan foruma

 

sto se tice registracije....ja neki dan produzio reg. xt 600 E 2001 god 16200 din....trazili su mi u agencijama od 17500 - 18500

isti dan sam reg ford fiestu 1.8 tddi 2001 god. 18000 din ... u agencijama trazili 20000 - 21000.

ako treba nekom iz s.mitrovice nek mi se javi na pp da mu kazem gde...radi covek besplatno tehnicki pregled i jos daje 3 kg praska za ves :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

prethodni vlasnik je jovica (dzola) iz s. mitrovice

ne znam da li je clan foruma

 

sto se tice registracije....ja neki dan produzio reg. xt 600 E 2001 god 16200 din....trazili su mi u agencijama od 17500 - 18500

isti dan sam reg ford fiestu 1.8 tddi 2001 god. 18000 din ... u agencijama trazili 20000 - 21000.

ako treba nekom iz s.mitrovice nek mi se javi na pp da mu kazem gde...radi covek besplatno tehnicki pregled i jos daje 3 kg praska za ves :)

 

Gde uzimas polisu osiguranja ako ne ides u agenciju??? Jel tamo gde radis tehnicki?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Od učesnika ove teme dolazi Mario M.

 

Oprao sam tarabu, ipak je mnogo lepša ovakva :) Skinuo sam i top case, nervira me ovaj nosač koji je zavaren na ram, moraću da rešim to.

528396_3913460590236_3353951_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Pozdrav, pakujem jednog XT-a pa sam naisao na probleme, mislim da je struja u pitanju, ako je neko raspolozen da slika elektro instalaciju bio bih mu veoma zahvalan a usput castim i pivo ako raga proradi.

Evo i teme:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/82872-sredjivanje-yamahe-xt-600/page__st__20__gopid__1333623#entry1333623

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Jel ti treba struja iza prednje maske? Ti kablići? :stabre:

 

Ma jok, izgleda da ne radi cdi pa su dodavali neki ignitor cajevec i mozda jos nesto, hocu da vidim sta sve ima od struje fabricki a sta je dodato pa da pokusam da ga vratim u fabricko stanje, ne daje dobro struju puca, ne radi kako treba....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Aj pokušaću danas što više detalja da ti slikam, ali nosim se mišlju da je struja kod E modela drugačija od 2kf kurblaša. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Pa i ja nesto o tome razmisljam, valjda ce se javiti i neko sa istim motorom, da li cdi moze da se sredi ako je otisao i kako li se proverava, ne bi bilo lose ako neko zna zasta sluzi koji pin

post-5310-0-42961200-1341566474_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Danas sam raskacio cajavec i zakljucio da su njega dodali na postojecu instalaciju verovatno zbog toga sto je crko cdi a cajavec ne moze da zameni orginalni cdi, e sad kako mogu sigurno da ispitam cdi i jos nesto ako neko zna gde ima cdi ili tako nesto neka prica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

e dobro me podseti! I mene interesuju oznake lezajeva prednjeg tocka za 2kf, vec odavno planiram da ih menjam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ja ne stigoh da ti uslikam struju druže. :ups: Reci mi jel ti pomogla ova zunina šema i trebaju li ti slike još uvek?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Ja ne stigoh da ti uslikam struju druže. :ups: Reci mi jel ti pomogla ova zunina šema i trebaju li ti slike još uvek?

 

E drug, pomogla mi je sema bas puno, pretreso sam i proverio celu instalaciju, 99% ne radi cdi pa je neko pametan prevezivao instalaciju, stavio ignitor od zastave 101 i mislio da ce to da radi...uzas, mislim da su to stavili i silovali motor on pucao i razbili blokove...sad je vraceno sve na standard samo da nadjem cdi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

od zastave 101? bas bih voleo da upoznam tog "genija"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

E drug, pomogla mi je sema bas puno, pretreso sam i proverio celu instalaciju, 99% ne radi cdi pa je neko pametan prevezivao instalaciju, stavio ignitor od zastave 101

 

Rekoh ti ja ... xt ima dva pickup-a za momente okidanja varnice i mozes da uzmes signal od jednog sa manjim uglom predpaljenja i spojis za nevolju cdi od skutera ili tako neku budzevinu..nista bez originalnog cdi-a ..ja sam vozio cijelu sezonu sa tim od skutera ali nema tu hljeba(pali dobro , mirno radi ali nema vucu u drugom djelu obrtaja)..ako prikopcas signal sa drugog pickupa icice bolje ali ce raditi nemirno i grijace motor uz puno muke(prerano paljenje za male obrtaje) i stetno 100%

Ja nisam elektricar pa ti je ovo samo sufliranje ,to Joska rjesava, ili Guja011 ..moguce da ti poprave taj originalni cdi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Joska otisao na more a i morao bih da mu odvezem motor sto je nemoguce.... ima na ebayu 90 eurona ne znam sta li da radim.... Oni su uzeli signal sa oba, i dok radio motor na leru nekih 5 min uz sauh pocrvenese grane.... ukenjao sam se da nisam zajebo agregat?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pocrvene grane obicno od viska vazduha , bez airboxa ili bez filtera zraka.. pitanje je hoces li i ovde jeftinije proci..inace zajebano je sto cdi moze da radi ali ne korektno tj isto tako kao da je jedan pickup skopcan...ma pogano..najbolje ovde kod nekog naseg da pazaris pa upisete onaj broj i ako ne bude kako valja da se moze vratiti i sl.. Mislim da je Joska imao neku svoju radinost sigurno jeftinije nego to na ebay..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 968 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Da li ima zainteresovanih da se družimo na: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/83140-xvi-moto-skup-mk-triumph-zajecar-10-11-i-12-avgust/page__pid__1335436#entry1335436

 

Mogao bi i neki lakši off-road izlet da se organizuje. :moto3:

Šta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja