Jump to content

Moto Zajednica

Promene u motoGP, pocevsi od sezone 2007

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ja èak ne vidim ništa loše, ako nema još nekih restrikcija. Konjiæa æe biti isto, samo što æe mal'ko kasnije da vrište :lol: :lol: :lol: !!!

Na primer na oko 20,000 RPM otprilike... :twisted: :twisted: :twisted:!!!

Pa æe i Suzuki mal'ko da zasija...

 

Samo da ne bude F1 trip, npr 'ajd'-sad-da-sjebemo-Rossija-pravila da izmislimo'

 

 

 

E što volem kad je drvo šljiva !!! :? :? :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Samo da ne bude F1 trip' date=' npr 'ajd'-sad-da-sjebemo-Rossija-pravila da izmislimo'

 

[/quote']

 

Ko? Nema saje... Rossiju jos i ide na ruku smanjenje snage motora, on je tehnicar, a ne ziceras koji opici po gasu na pravcu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Bogami ja vidim lose i definitivno se radi o smanjivanju snage , a takva snaga ide iz litarske zapremine.A pogotovo vidim lose o ukidanju 2T motora zapamtite ovo izreku sa jednog foruma koja je ziva istina

4T pun snage 2T pun delova.

Da me neko ne shvati pogresno nikada vise ne bih vozio 2T , ali samo iz razloga zato sto je kratkotrajan i skup za odrzavanje, inace slatko bih voleo da vozim jednu GAMU 500 ili neki kross motorcikl pa cak i od 125 ccm.

A na kraju krajeva sto se tice onoga u vezi Rossia , pa drao ih je na pocetku prosle sezone na Yamahi koja u tom trenutku nije bila kvalitetan suparnik Hondi.

Kako bi nas narod rekao U RUKAMA MANDUSICA VUKA SVAKA PUSKA BICE UBOJITA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako mi se cini tamo pise ukidaju se 2T ali samo u motoGP klasi a tamo ni sad niko ne vozi 2T tako da to nece promeniti stvari. A to sto su smanjili kubikazu ce samo malo usporiti trke vozice malo sporije krugove i to je to nece se nesto puno promeniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Kako mi se cini tamo pise ukidaju se 2T ali samo u motoGP klasi a tamo ni sad niko ne vozi 2T tako da to nece promeniti stvari. A to sto su smanjili kubikazu ce samo malo usporiti trke vozice malo sporije krugove i to je to nece se nesto puno promeniti.

Vidi ovako licno pratim ceo motoGP sto znaci sve tri klase.Radi se o tome da ce prve dve ukinuti.Da li imas predstavu da 125ice razvijaju iz te zapremine oko 240 km/h, a o 250 da ne pricam.A ponekad mije zanimljivije da gledam te manje klase nego kraljevsku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Biæe da je moj drug imenjak isuviše lièno shvatio ovo 'štrojenje'

Moto GP-a, pošto se jako uzbudio :wink: !! Mislim da æe promena svakom prijati (ne baš kao Schumaheru :twisted: ) manje-više, al' sigurno æe biti interesantnije 8):lol: :roll:

 

Pozzzzzzzzzzzzzz Dirty !!! :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Biæe da je moj drug imenjak isuviše lièno shvatio ovo 'štrojenje'

Moto GP-a' date=' pošto se jako uzbudio :wink: !! Mislim da æe promena svakom prijati (ne baš kao Schumaheru :twisted: ) manje-više, al' sigurno æe biti interesantnije 8):lol: :roll:

 

Pozzzzzzzzzzzzzz Dirty !!! :idea:[/quote']

Pozdrav Dex, nisam od onih koji vole da menjaju dobre stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Nesto se mi ne razumemo.

Kao sto sam napisao a kao i sto sam skapirao iz onog teksta ukidaju se cvaje u MotoGP klasi sto nema veze sa 125 i 250 klasom. I ja naravno volim da gledam ove 2 slabije klase i mislim da ne treba da menjaju tu nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Nesto se mi ne razumemo.

Kao sto sam napisao a kao i sto sam skapirao iz onog teksta ukidaju se cvaje u MotoGP klasi sto nema veze sa 125 i 250 klasom. I ja naravno volim da gledam ove 2 slabije klase i mislim da ne treba da menjaju tu nista.

2T se vec dugo ne vozi u najjacoj klasi.Ukida se 2T totalno u svim klasama moto GP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Poznato je da su 250-ke najbrzi motori u krivinama, imaju strasan handling itd. Aprilia 250 je bila 50km/h sporija od Aprilije u MotoGP klasi i pravila isto vreme po krugu. Ja imam utisak da bi se Rossi i sa jednom 250-kom popeo na podijum u kraljevskoj klasi. Stvarno je posebna klasa u tom sportu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Poznato je da su 250-ke najbrzi motori u krivinama' date=' imaju strasan handling itd. Aprilia 250 je bila 50km/h sporija od Aprilije u MotoGP klasi i pravila isto vreme po krugu. Ja imam utisak da bi se Rossi i sa jednom 250-kom popeo na podijum u kraljevskoj klasi. Stvarno je posebna klasa u tom sportu.[/quote']

BRAVO CALE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja