Jump to content

Moto Zajednica

Marinkovic Cacak

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Moze li neko reci nesto vishe o ovom serviseru.Cuo sam da prica da je najbolji serviser na ovim prostorima, a da su ostali daleko iza njega.Skroman neki lik.Vidim niko ga ne spominje u nasem kraju, pa rek`o da se ne uvredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Smatram licno da u ovoj bransi nije bitno da li je tezak ili je flegman.Treba nam odgovor kakav je kao majstor tj., da li se strucan, poznaje li materiju i naravno na kraju, koliko je skup!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Popravljao sam motore kod njega! Dobar kao majstor, tezak kao tuc (meni je i to veoma bitno, jer, ako vec nekom dajete pare, morao bi da bude bar ljubazan, a ne da se ponasa kao nepismeni kreten, kako se vecina od njih ponasa), a skup kao Stankara, znaci, dereeeee....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

U brate tuc i trepca su mala beba koliko je tezak ali je stvarno dobar majstor. Ja sam ranije neke sitnice radio kod njega a sada u BGD-u kod Kocke. Ima dosta ljudi sto ga hvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

O njemu sve najbolje sa svih strana stize.Svi moji prijatelji su na moj nagovor odlazili kod njega na servisiranje Kawasakija koji su u garanciji.Svako se vratio prezadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Ja sam jednom bio kod njega dok sam imao suzuki gsxr750 '87 koji je bio dresh pa me zezali karburatori a zadesio sam se blizu Cacka i svratim do njega. Da je tezak kao covek, pretezak je ali je stvarno dobar majstor. Za cenovnik ne znam jer nije hteo da mi naplati, a cuo sam da je jako skup.

 

P.S. Jedan savet: Rade Kocka i bicete prezadovoljni u svakom pogledu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Dobar je majstor, to je sigurno. Ja sam bio kod njega pre par godina i nesto je zesce smarao (cini mi se da je pricao kako je bio prvak u bodibildingu u Srbiji). Malo je nadobudan rekao bih. Mnogo voli da mudruje. Sto je rekla jedna baba, MUDROSER.

 

Ima li jos neki dobar majstor u Cacku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ja znam da ima neki Jugoslav sto radi scutere, kazu da je dobar a meni 3 puta uvalio neke krs delove...Prodao mi covek pumpu za gorivo koja mi se slomila :shock: :shock: :shock: u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Čačak

ODLIČAN majstor!

to što drži predavanja, da se podneti. mada..... i u tim predavanjima je uglavnom u pravu.... )

....... by the way, JESTE bio prvak u bodybuilding-u!

 

Cena?! prosečna za naše tržište, ponekad izgleda skuplji, ali to je zbog činjenice da ugrađuje ISKLJUČIVO ORIGINALNE DELOVE, što ako pogledate u cenovnik i nije skupo u odnosu na ostale.

 

Ovlašćeni je serviser za Kawe i Suzukije, daje garancije.

 

Što se tiče stručnosti, pitajte ostale servisere (između ostalih i Kocku - koji je nahvaljen majstor, s razlogom)

 

POTPUNO POVERENJE U MARINKOVIĆA !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ODLIČAN majstor!

to što drži predavanja, da se podneti. mada..... i u tim predavanjima je uglavnom u pravu.... )

....... by the way, JESTE bio prvak u bodybuilding-u!

 

Cena?! prosečna za naše tržište, ponekad izgleda skuplji, ali to je zbog činjenice da ugrađuje ISKLJUČIVO ORIGINALNE DELOVE, što ako pogledate u cenovnik i nije skupo u odnosu na ostale.

 

Ovlašćeni je serviser za Kawe i Suzukije, daje garancije.

 

Što se tiče stručnosti, pitajte ostale servisere (između ostalih i Kocku - koji je nahvaljen majstor, s razlogom)

 

POTPUNO POVERENJE U MARINKOVIĆA !

 

 

 

 

 

 

Ma ako je dobar majstor sta ima veze sto smara .Kad kaze da je bio prvak u Bodibildingu ti ga pitaj ''a kolko si gurao na bendz ili koliko ti je bio obim nadlaktice '' i videces ..... mozda ti da i popust. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Servisirao sam motor pre jedno 5 godina kod njega, nekoliko servisa. Odlican je majstor! ALI, to nije tezak covek, nego ako se ne posvadjate dobro ste prosli. Ja sam od ranije znao kakav je pa sam samo kulirao kao sve po njegovom. Ako slucajno kazete nesto sto nije po njegovom, uopste to ne mora biti vezano za motore, najebali ste! Predavanje vam ne gine i to bas u fazonu pametovanja! Inace servis mu je diskretan da ne moze biti diskretniji-tj ako ne znate gde je nema sanse da ga nadjete. Mozda ljudi iz Cacka znaju bolje, cuo sam da skoro niko s njim ne govori.

Inace, povremeno se setimo tih njegovih pametovanja pa se smejemo kao ludi.

Jos jednom ponavljam-SUPER MAJSTOR!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

...  Mozda ljudi iz Cacka znaju bolje, cuo sam da skoro niko s njim ne govori !

 

Prosle godine sam kupio motor od coveka iz Cacka , motor je bio jos pod garancijom , pogledam servisnu knjizicu i  ... hm , nesto mi tu cudno ... pitam : " Zasto je motor servisiran van Cacka kad ovde imate ovlascenog servisera ? " ... odgovor : " Pa jebiga , ne govorim s njim " ...  ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Čačak

Milan je kul tip i vrhunski majstor. Stara garda koja drzi nivo i picajzla u poslu. Ono kao tacno zna koliko koji saf tvrdo treba stegnuti pa onda potenciometar kljuc i slicno. Majstor je sigurno ekstra. I to za bodibilding je u pravu mada ovde to nije bitno. To sad da je tezak ili nije je vasa stvar, ako volite da sedite i gledate dok radi vasu masinu morate o necemu i pricati. Mislim da je najbitnije da je profesionalac, a za cene servisa vam ne mogu reci da li je skup ili nije, ko ima nije, ko nema jeste.

Secam se jedne price mog kolege i super druga Milete koji je bio prvi roker na prostorima Cacka, a i sire. Neki bosanci su doterali motore kod njega  na servis i kad su preuzimali jedan onako po navici da malo jace gas onako valjda da turira i motor tako jako skoci i otrgne mu se, zbaci ga i nastavi dalje sam preko neke raskrsnice i zaustavi se naslonjen na neku ogradu. Covek nije mogao da poveruje da je to njegov motor. Ima tih prica jos dosta ali na zalost sve je manje onih koji bi to mogli da ispricaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

      Odlican majstor, teski profesionalac u poslu, radi Kawasakije vise od 25 godina, ovlascen je i serviser i prodavac za iste .

  A radi i ostale japance. Majstor stare skole

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ja koliko sam video svaki majstor ima neku manu. Jedan laže, drugi je skup, treći je težak čovek itd....

Sa druge strane nama treba što bolja usluga a Milan Marinković  je čovek koji to može da uradi perfektno a pri tome nije skup.

 

Ko ne zna da nadje žicu sa njim ode malo po Čačku prošeta (mada njegovi servisi traju po par sati) jer ih on zaista radi onako kako teba a pri tome ne mislim na periferne stvari već npr podešavanje ventila.

Da li znate koliki je posao samo doći do ventila na R1 iz 2004 ili CBR1000 2004, ZX10R ili slično....

I posle ti neko kaže uradio servis za 2h sa štelovanjem ventila, to ne može ni na KLE500

 

Tako lepo ko ne može sa njim da priča ode malo po gradu pa kada se vrati plati korektnu cenu i to je to.

Za kvalitet ne mora da brinete, čovek ima znanje, odličan alat i ima obraz.

Kada zakažete vreme se poštuje a ponekad samo vaš motor se radi taj dan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Imao sam problem sa motorom cele godine i nema gde nisam bio, od stankare (10 dana) pa nadalje...

Odvezao sam ga u Cacak i covek me zove posle dva dana, sve sredjeno, plus mi pregledao motor i odradio jos neke sitnice

koje su trebale da se urade.

Da je naporan, i nije najgori, ove sezone sam ih upozano sve.

Cena nije najaca, ali nije ni jeftin.

Po motor idem za koji dan, da ga probam, mada on kaze da "prede kao maca", ako je tako nije mi tesko da svaki put teram motor u Cacak

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ma cim sam video rubriku,odmah sam se iznervirao.

Glupo je da nekoga komentarisem,ali jace je od mene.

Konkretno,odvozim mu Pegaso 650 da menja semeninge na

viljusci... Zakazano za 10 ujutru,predajem mu motor i ocekujem

da cu da mu pravim drustvo da caskamo dok ne odradi posao,a on

mi samo rece da ce da me zove za 4-5 sati kad zavrsi.Ajd dobro,mislim

ima neko ko ne voli da mu svako bude u radionici... Obidjem svaku ulicu u

Cacku najmanje dva puta,smoooorim se vise i krenem polako ka servisu.Dpdjem

pola sata ranije,odprilike...Covek me iznapusava,izvice se,izdrka i sta sve vec,

umal' batine ne dobi.Istera me i posle me pozove kad je zavrsio,odere me i ZBOGOM....

Posle vrlo male kilometraze ulje opet curi,tako da sam bio jasan.Sto se mene tice,ne zelim ni ime da mu cujem...Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja