Jump to content

Moto Zajednica

Marinkovic Cacak

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Kako ja vidim, tamo ću na 12000 km na servis. ;)

 

Hvala Gorane na informacijama.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

Marinkovic je covek kao i svaki drugi,,Sto se majstorije tice dobar je majstor sa odlicnim znanjem i praksom.

 

Nije on tezak covek nego ste vi meki i labilni ljudi.........sta ocekujete da vam ljubi tabane...najbitnije je da zavrsi posao(u roku i kvalitetno)

 

Sta je bitan njegov privatan zivot...

 

Puno pozdrava za Marinkovica od Neleta iz Pozarevca (PRVO IME, PA PREZIME HA HA)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: West Serbia
  • Motocikl: BMW S1000RR

Bio sam kod njega pre nekoliko dana! Uradio mi je drugi servis (6000 km) na motoru koji sam preko njega i kupio (Z750R). Da ne duzim previse, moguce je da nadrkani klinci koji nemaju pojma kako funkcionise motor, a pri tom ne zele nista da nauce, imaju problem s njim! Moguce je i da ima jos dobrih majstora... Ali sto se mene tice to je jedini covek kome mogu da poverim svoj motor, a da odem kuci i spavam mirrno kao beba...-_-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Odlican majstor i dobar covek. Jednostavno ako si ti normalan i kulturan takav ce i on biti a ako pocnes da ga ucis njegovom poslu o kom nemas pojma (jer da imas ne bi ni dolazio kod njega)onda ce ti ti majstor ocitati lekciju. Pusti ga da radi i na kraju cete obojica biti zadovoljni. Cim malo otopli vozim svoj motor kod njega na redovan servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Upravo sam uradio prvi servis kod Marinkovica i imam samo reci hvale za njega.Dobar majstor i izuzetan covek.

 

malo je reci a za motocikle je bog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Inđija
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 600 SRAD 1997. Isti kao prošli :-D!!!

Oterao sam danas motor kod DOKTORA i jedva čekam da mi javi da je gotovo da vidim kakva će biti razlika u svemu. Bio sam prvi put kod njega pre više od 20 godina kao klinac, ceo dan sam bio kod njega u radionici i gledao sam kako sklapa stari Z Kawasaki. Tu me je oduševio svojim radom i tada sam još skontao da kada kupim motor, on će biti moj majstor. Tako je i bilo. Javljam se kada motor stigne sa servisa :moto3:...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Inđija
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 600 SRAD 1997. Isti kao prošli :-D!!!

Marinkovic je covek kao i svaki drugi,,Sto se majstorije tice dobar je majstor sa odlicnim znanjem i praksom.

 

Nije on tezak covek nego ste vi meki i labilni ljudi.........sta ocekujete da vam ljubi tabane...najbitnije je da zavrsi posao(u roku i kvalitetno)

 

Sta je bitan njegov privatan zivot...

 

Puno pozdrava za Marinkovica od Neleta iz Pozarevca (PRVO IME, PA PREZIME HA HA)

 

 

HA, HA, juče ja mu dajem vizitku, a on mi kaže, ako je prvo ime, pa prezime, uzimam je :D !!! Tako je i bilo, pa je uzeo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

dosadan napadan nestrucan i u sve se razume od travke do kosmickog broda :neznam:

 

S'obzirom da ti je ovo tek sesti post na ovom forumu - odmah napadas servisera koga je do sad puno starih forumasa nahvalilo ( ima i onih koji su ga kudili ) - bilo bi lepo da ovo sto si napisao malo potkrepis nekim cinjenicama - napises sta ti je radio, objasnis zasto nisi zadovoljan .

Ovako je ovo tvoje pisanje malo bezveze !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Marinkovic, niti bilo koji drugi majstor, ne skuplja musterije kicenom cuturom. Njegovo pravo je da bude to stoi jeste, kao sto je pravo svakog od nas kome treba majstor da sebi trazi majstora koji mu je po volji. Da li je on tezak ili lak covek to je trivijalna stvar u odnosu na njegovu strucnost, ali kad neko ko nhe zna da odvije najobicniji saf ocenjuje neciju strucnost onda je to nehigijenski, a takvih je komentara ovde mnogo.1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nova Varos

dosadan napadan nestrucan i u sve se razume od travke do kosmickog broda :neznam:

 

S'obzirom da ti je ovo tek sesti post na ovom forumu - odmah napadas servisera koga je do sad puno starih forumasa nahvalilo ( ima i onih koji su ga kudili ) - bilo bi lepo da ovo sto si napisao malo potkrepis nekim cinjenicama - napises sta ti je radio, objasnis zasto nisi zadovoljan .

Ovako je ovo tvoje pisanje malo bezveze !

mozda mi jeste 6 post ali nije mi prvi motor tako da od svoje 12 god vozim motore . . .Konkretno kod pomenutoga gospodina sam svratio da zamenim semening na stapu covek me je bio napao da menjam ulje u motoru koje sam zamenio pre 800 km pa onda me je napao da treba da menjam prednju gumu jer nevalja a na gumi je bilo 4 mm sare i bila je stara 3 god kaze da je izgubila svojstva i da mora da se zameni jer je voznja ne bezbedna veruj mi da sam tako poludeo seo na motor od silnog navaljivanja i hvalisanja i otisao mislim da sam dovoljno objasnio sta je i kako je . . .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

dosadan napadan nestrucan i u sve se razume od travke do kosmickog broda :neznam:

 

S'obzirom da ti je ovo tek sesti post na ovom forumu - odmah napadas servisera koga je do sad puno starih forumasa nahvalilo ( ima i onih koji su ga kudili ) - bilo bi lepo da ovo sto si napisao malo potkrepis nekim cinjenicama - napises sta ti je radio, objasnis zasto nisi zadovoljan .

Ovako je ovo tvoje pisanje malo bezveze !

mozda mi jeste 6 post ali nije mi prvi motor tako da od svoje 12 god vozim motore . . .Konkretno kod pomenutoga gospodina sam svratio da zamenim semening na stapu covek me je bio napao da menjam ulje u motoru koje sam zamenio pre 800 km pa onda me je napao da treba da menjam prednju gumu jer nevalja a na gumi je bilo 4 mm sare i bila je stara 3 god kaze da je izgubila svojstva i da mora da se zameni jer je voznja ne bezbedna veruj mi da sam tako poludeo seo na motor od silnog navaljivanja i hvalisanja i otisao mislim da sam dovoljno objasnio sta je i kako je . . .

 

dobro ti je rekao,on nikad ne govori bez veze,poslusaj ti njega bice ti lakse sigurno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nova Varos

dosadan napadan nestrucan i u sve se razume od travke do kosmickog broda :neznam:

 

S'obzirom da ti je ovo tek sesti post na ovom forumu - odmah napadas servisera koga je do sad puno starih forumasa nahvalilo ( ima i onih koji su ga kudili ) - bilo bi lepo da ovo sto si napisao malo potkrepis nekim cinjenicama - napises sta ti je radio, objasnis zasto nisi zadovoljan .

Ovako je ovo tvoje pisanje malo bezveze !

mozda mi jeste 6 post ali nije mi prvi motor tako da od svoje 12 god vozim motore . . .Konkretno kod pomenutoga gospodina sam svratio da zamenim semening na stapu covek me je bio napao da menjam ulje u motoru koje sam zamenio pre 800 km pa onda me je napao da treba da menjam prednju gumu jer nevalja a na gumi je bilo 4 mm sare i bila je stara 3 god kaze da je izgubila svojstva i da mora da se zameni jer je voznja ne bezbedna veruj mi da sam tako poludeo seo na motor od silnog navaljivanja i hvalisanja i otisao mislim da sam dovoljno objasnio sta je i kako je . . .

 

dobro ti je rekao,on nikad ne govori bez veze,poslusaj ti njega bice ti lakse sigurno

ti druze ocigledno imas novca za bacanje ne odgovara mi covek ni njegov pristup ni nastup ne zelim da idem kod njega i ne zelim da me niko sisa ni pravi budalom. . . nismo svi isti tebi ako odgovara ti idi . . .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sad ako je neko strucan,znaci da ja treba da se naguzim ! Treba on da ljubi dupe musteriji,a ne ona njemu.

 

Ne. Ako je neko strucan i profesionalno ti uradi servis il popravku i to naplati po korektnoj ceni - to je to. Ako ti neko strucan da savet da treba nesto jos da se uradi na motoru ( zameni ulje ili promeni guma ), treba taj savet ozbiljno shvatiti i razmisliti o tome, a ne odmah pljuvati po majstoru ! Primera radi. kamionu koji vuce soder i ide 40 na sat po putu je bitno da ima sare na gumi da neplati kaznu. Motociklu koji ima stotinak konja - treba zdrava guma ! Sta mislite, otkud po oglasima toliko polovnih guma u ponudi? Pa na zapadu ljudi stave nove gume na prolece, izvozaju sezonu ( dal presli 500 il 5000 kilometara - svejedno ) i iduce prolece stave opet nove gume ! Cak im na tehnickom pregledu gledaju oznake na gumama ( DOT ) i ako je guma stara, kakve god sare da ima - motor nemoze da predje tehnicki !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Lisice, jedno je ako da savjet a drugo ako te napada, kao što veli Marko. Da sam ja majstor i sam bi dao savjet čovjeku "čuj, loša ti je guma, to je opasno" a uradio bi ono šta mi mušterija kaže, a on ako hoće nek vozi na gumama iz kojih vire žice. I za ulje kaže mijenjo prije 800km. Šta je trebao nekom da plaća zamjenu ulja, kao da to ne zna svako sam da uradi? Odakle mu pravo da napada mušteriju? Ne bi mu ni ja nikad više došao.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lisice, jedno je ako da savjet a drugo ako te napada, kao što veli Marko. Da sam ja majstor i sam bi dao savjet čovjeku "čuj, loša ti je guma, to je opasno" a uradio bi ono šta mi mušterija kaže, a on ako hoće nek vozi na gumama iz kojih vire žice. I za ulje kaže mijenjo prije 800km. Šta je trebao nekom da plaća zamjenu ulja, kao da to ne zna svako sam da uradi? Odakle mu pravo da napada mušteriju? Ne bi mu ni ja nikad više došao.

 

Pa vidi, prvi komentar je bio " dosadan, napadan , nestrucan " . A Marinkovic je vec preko 20 godina ovlasceni serviser Kawasakija. Dal je strucan il nestrucan, evo ti zivis u Sloveniji, pa mozes da se raspitas u Jeklotehni o njemu. Ovo sto je posle pisano - vise lici na vadjenje . Kaze covek da je sipao ulje pre 800 km. OK. Ali nije napisao koje ulje. Mozda je sipao neko koje ne odgovara tom motoru ? Sam kaze da mu je guma stara tri godine, al to njemu nije bitno, bitno mu je da ima saru od 4 mm .

 

Moje postovanje u ovoj temi nema svrhu da branim Marinkovica - mada ga poznajem jos od 84-te godine i znam kako radi.

Jednostavno, smatram da je ova tema namenjena da nas upozna sa serviserima i kako rade. Ako neko nije zadovoljan serviserom , treba to da napise ovde, ali to treba da napise posteno i detaljno da bi svi stekli pravu sliku o serviseru.

Ovako, kako je covek napisao "dosadan, napadan, nestrucan "mi govori samo da covek hoce da ocrni servisera.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Lisice, jedno je ako da savjet a drugo ako te napada, kao što veli Marko. Da sam ja majstor i sam bi dao savjet čovjeku "čuj, loša ti je guma, to je opasno" a uradio bi ono šta mi mušterija kaže, a on ako hoće nek vozi na gumama iz kojih vire žice. I za ulje kaže mijenjo prije 800km. Šta je trebao nekom da plaća zamjenu ulja, kao da to ne zna svako sam da uradi? Odakle mu pravo da napada mušteriju? Ne bi mu ni ja nikad više došao.

 

Pa vidi, prvi komentar je bio " dosadan, napadan , nestrucan " . A Marinkovic je vec preko 20 godina ovlasceni serviser Kawasakija. Dal je strucan il nestrucan, evo ti zivis u Sloveniji, pa mozes da se raspitas u Jeklotehni o njemu. Ovo sto je posle pisano - vise lici na vadjenje . Kaze covek da je sipao ulje pre 800 km. OK. Ali nije napisao koje ulje. Mozda je sipao neko koje ne odgovara tom motoru ? Sam kaze da mu je guma stara tri godine, al to njemu nije bitno, bitno mu je da ima saru od 4 mm .

 

Moje postovanje u ovoj temi nema svrhu da branim Marinkovica - mada ga poznajem jos od 84-te godine i znam kako radi.

Jednostavno, smatram da je ova tema namenjena da nas upozna sa serviserima i kako rade. Ako neko nije zadovoljan serviserom , treba to da napise ovde, ali to treba da napise posteno i detaljno da bi svi stekli pravu sliku o serviseru.

Ovako, kako je covek napisao "dosadan, napadan, nestrucan "mi govori samo da covek hoce da ocrni servisera.

 

voleo bi samo jednog da mi navedes ko je bolji od njega,a opet ti drugarski kazem da je on najbolji i da bi ga trebao poslusati,a nije do love ,nego vozis gumu 3 godine staru i odmah bi ti i ja rekao menjaj ih odma,a za strucnost MILAna ces me jako tesko ubediti jer dolazim kod njega od 83g,ppa znas li ti koliko majstora iz srbije njega dnevno nazove za savet,nemas pojma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Marinkovic iz Cacka i Kocka iz Beograda jedini koji znaju svoj posao,

ostatak takozvanih majstora njih zove za savet i pomoc

i to ne pricam napamet vec to je jednostavno tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Jel može neko ko je radio servis kod njega da kaže koliko se kreće štelovanje ventila i karburatora za motore poput Horneta? Od prilike, čisto da znam šta me očekuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja