Jump to content

Moto Zajednica

pitanje???

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam hondu CB 750 SevenFifty. E sad zanima me sledece, ocu da joj stavim KN filter pa nisam upoznat sa time bas pa ako neko zna dal ima taj filter posebno za taj motoor ili je taj filter isti za sve motore tako da ako nije problem samo da mi kazete posto nisam upucen bas najbolje u to.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ima na nekoliko mesta kod nas, AVON-Tadić (Višnjička ??), KDM, MASS itd itd... Da ti ne solim pamet, pre nego se upustiš u KN igranku pročitaj par tema o tome na forumu od ranije, da stekneš celu sliku pre nego počneš. Znači začarani krug, više vazduha, više goriva, jači izduv, veća potrošnja itd itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Ima na nekoliko mesta kod nas, AVON-Tadić (Višnjička ??), KDM, MASS itd itd... Da ti ne solim pamet, pre nego se upustiš u KN igranku pročitaj par tema o tome na forumu od ranije, da stekneš celu sliku pre nego počneš. Znači začarani krug, više vazduha, više goriva, jači izduv, veća potrošnja itd itd...

 

Dexterr je u pravu bolje za te pare kupi nesto sebi od opreme.Pogotovu kod "starijih" motora je problem da se lepo usteluju da rade sa KN filterom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja