Jump to content

Moto Zajednica

Miloš Milovanović u Suzuki timu

Recommended Posts

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

30. novembar 2008. | Izvor: B92

 

Miloš Milovanović u Suzuki timu

 

Srpski motociklista Miloš Milovanović od naredne godine postaće član Suzuki internacionalnog tima.

 

Tim povodom potpisana je saradnja kompanije Euro Sumara i Mass Racing Team-a, Milovanović je na poklon dobio i novi Suzuki K9. „Ova podrška nam je značajna s obzirom da je novi motocikl bio neophodan. Motocikle marke Suzuki vozim već dosta dugo. U obe klase koje sam vozio ove godine, Superbike i Superstock 1000, vozio sam Suzuki motocikle i zadovoljan sam što ću u novoj sezoni voziti bas model K9“, kaže Milovanović.

 

Vlasnik Euro Sumar Suzuki Dušan Đurašević objasnio je razloge pomoći Milovanoviću.

 

"Kako sam od osnivanja Mass Racing Team-a 2003. godine prepoznao u ovom timu i Milošu Milovanoviću ozbiljan, profesionalan i isključivo sportski pristup bavljenju motociklističim trkama, rešio sam da svojom podrškom pomognem razvoj jednog mladog i talentovanog sportiste. Veoma sam zadovoljan našom saradnjom a naročito rezultatima koje postiže Miloš. Podrška Euro Sumara Milošu Milovanoviću za 2009. je u vidu novog motocikla Suzuki K9 koji će voziti na međunarodnim takmičenjima koja su planirana u njegovom takmičarskom programu za narednu sezonu" .

 

Događaju je prisustvovao i Andreas Meklau, jedan od najboljih motociklista Evrope i predstavnik Suzuki Internacional Tima.

 

Izvor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Vidi se da je momak dobar i da se trudi samo mi je krivo sto ne moze da nadje sponzore dobre.Kakve bi onda imao rezultate i dokle bi stigao.... Ovako ce nam ga samo ukrasti Austrijanci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Svake godine je sve bolji, ali nasa drzava (recimo rts) trazi da sse plati prevozi dnevnice fotoreporteru da bi snimili neku medjunarodnu trku na kojoj vozi i Milos (drugi bi jedva cekali da ga vide u svojim redovima i nude mu drzavljanstvo)! To je ta rts za koju placamo pretplatu, jer je servis gradjana :-[ :-\ :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Nemojte zaboraviti da je Milos ove god. vozio pod Austrijskom licencom i da njegov sef tima bojkotuje srpsko prvenstvo i nase licence .Odlican trkac ali se otudjuje od Srbije i porekla ,tako da ce verovatno voziti i 09 sezonu za austriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Nemojte zaboraviti da je Milos ove god. vozio pod Austrijskom licencom i da njegov sef tima bojkotuje srpsko prvenstvo i nase licence .Odlican trkac ali se otudjuje od Srbije i porekla ,tako da ce verovatno voziti i 09 sezonu za austriju.

Pa u pravu si ali covek je ozbiljan i zeli da napreduje. Verovatno bi on vozio i ovde kada bi imao uslove koje ima tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Nemojte zaboraviti da je Milos ove god. vozio pod Austrijskom licencom i da njegov sef tima bojkotuje srpsko prvenstvo i nase licence .Odlican trkac ali se otudjuje od Srbije i porekla ,tako da ce verovatno voziti i 09 sezonu za austriju.

Upravo davaoci ovakvih izjava su oni koji se sluze svim sredstvima u pokušaju omalovažavanja tuđih uspeha. Ako već nije moguće da se radujete sto je neko u inostranstvu postigao ovakve rezultate, ono bar pokušajte da obuzdate svoje niske strasti prezentovane kroz davanje ovakvih zlonamernih izjava uz zloupotrebu patriotizma kojom verovatno zelite da utičete na mišljenja drugih.

Ako to već nije moguće, onda bar svoje tvrdnje potkrepite činjenicama.

A činjenica je da iako je vozio pod austrijskom licencom, nacionalnost je najbitniji faktor na ovakvim međunarodnim takmičenjima. Tako da je za sva prva mesta koja je Miloš u 2008. osvojio svirala srpska himna i viorila se srpska zastava. 

post-2810-12879013993521_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Svi znamo da je ovde sranja na svakom koraku ,ali ponosno zivimo ovde i ne stidimo se da kazemo ko smo i odakle smo.Nevidim razlog da ne vozi za Srbiju (covek je iz Arandjelovca).Sve u svemu steta je sto je tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4263 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Nemojte zaboraviti da je Milos ove god. vozio pod Austrijskom licencom i da njegov sef tima bojkotuje srpsko prvenstvo i nase licence .Odlican trkac ali se otudjuje od Srbije i porekla ,tako da ce verovatno voziti i 09 sezonu za austriju.

Upravo davaoci ovakvih izjava su oni koji se sluze svim sredstvima u pokušaju omalovažavanja tuđih uspeha. Ako već nije moguće da se radujete sto je neko u inostranstvu postigao ovakve rezultate, ono bar pokušajte da obuzdate svoje niske strasti prezentovane kroz davanje ovakvih zlonamernih izjava uz zloupotrebu patriotizma kojom verovatno zelite da utičete na mišljenja drugih.

Ako to već nije moguće, onda bar svoje tvrdnje potkrepite činjenicama.

A činjenica je da iako je vozio pod austrijskom licencom, nacionalnost je najbitniji faktor na ovakvim međunarodnim takmičenjima. Tako da je za sva prva mesta koja je Miloš u 2008. osvojio svirala srpska himna i viorila se srpska zastava. 

 

Svi mi koji vozimo trke u inostranstvu i pod bilo cijom licencom imamo samo jedno na umu da promovisemo ko smo i sta smo.Svi mi imamo nasa nacionalan obiljezja na vozilima i gledamo da kad se slazu boje time da to ima velike slicnosti sa nacionalnom zastavom.

Ali situacija u samom MSS-u nije najblistavija i savez kao savez nepruza nam nista.Jer nisu u stanju da naprave dve postene trke bez svadje i sudaranje interesa.Sto za mnoge vozace koji imaju talenta i nesto para ne ide u korist.Ako ljudi kao Milos budu cekali da se nas Savez slozi i da naprave nesto kako valja proci ce im vreme i nista toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

U moto sportu ne sme da bude nikakave mrznje niti zlih namera jer je ovaj sport sam po sebi dovoljno opasan (ali ga ipak naj vise volim).Situacija u Mss Srbije mi je odlicno poznata i znam sta se zbiva i sta je bilo u prosloj godini .Proslogodisnji precednik je Mss bukvalno degradirao funkciju Mss u Srbiji  svojim postupcima i  ne izvestavanjem  ministarstvu za sport,tako  ovi nisu dobili niti paricu od 2 500 000 din koliko im je sledovalo za 2008.Ovogodisnje rukovodstvo se maksimalno trudilo da funkcionisu  profi i da seznu izguraju bez para (dajuci licni novac ).Nadajmo se samo naj boljem u narednim godinam kada i dobijamo moto stazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

U moto sportu ne sme da bude nikakave mrznje niti zlih namera jer je ovaj sport sam po sebi dovoljno opasan (ali ga ipak naj vise volim).Situacija u Mss Srbije mi je odlicno poznata i znam sta se zbiva i sta je bilo u prosloj godini .Proslogodisnji precednik je Mss bukvalno degradirao funkciju Mss u Srbiji  svojim postupcima i  ne izvestavanjem  ministarstvu za sport,tako  ovi nisu dobili niti paricu od 2 500 000 din koliko im je sledovalo za 2008.Ovogodisnje rukovodstvo se maksimalno trudilo da funkcionisu  profi i da seznu izguraju bez para (dajuci licni novac ).Nadajmo se samo naj boljem u narednim godinam kada i dobijamo moto stazu.

 

 

 

 

 

 

 

I ti se onda pitas sto Milos ne vozi pod nasom licencom a sam si dao odgovor.Pa nece da gubi covek vreme moljakajuci kojekave funkcionere iz ''saveza'' za osnovne stvari koje se podrazumevaju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2634 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Isak iz MASS-a je rekao da je do sada uloženo u M.Miloša oko 500000 keka. ;)

A koliko sam shvatio jedna sezona u Evropi nije puno manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja