Jump to content

Moto Zajednica

Sećanje na Nidžu-Preminuo je nas Nikola

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

Nemam obicaj da pisem u Crnoj hronici ali ova tema me je tako ganula da ne mogu da izdrzim...

 

Moje iskreno saucesce Nikolinoj porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Danas je nas veliki praznik,dan u kojem bi svi trebalo da se radujemo,dan Hristovog vaskrsnuca.

Kako da se radujem kada nema mojeg sina Nikole,nema ga da zajedno kao uvek podelimo radost danasnjeg dana.

Nidzo sine,mnogo mi nedostajes i sve mi je teze i teze bez tebe,mnogo te volim,mnogo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Pero, Nikakve reci utehe ne mogu ti pomoci da odagnas tugu niti mogu ublaziti bol .Mada se licno ni ne poznajemo jednostavno imam potrebu da ovo pisem da znas da saosecam sa tobom i da nisi sam ! Drzi se prijatelju , moras dalje !!! I nikola bi to sigurno zeleo !

Iskreno saucesce !  :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008-30.04.2009.

 

Prodjose pet meseci kako nas je napustio nas Nikola,vreme prolazi a meni je sve teze i teze bez sina.

 

Juce sam se video sa Ljiljom i Misom pei,hvala vam na lepim  recima i uspomenama na Nidzu.

 

Pocivaj u miru sine i neka su ti siroki putevi Gospodnji. :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

U subotu,23. maja u 11 sati na groblju u Sopotu dacemo sestomesecni pomen nasem Nikoli.

Vreme prolazi a nama je sve teze bez naseg Dzonija,tesko je mnogo.

Nidzo sine mnogo te svi volimo,nisi zasluzio to,trebao si da zivis,za nas si ti ziv i uvek ces biti sa nama i deo nase porodice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala svima koji su danas sa nama podelili tugu i posetili vecnu kucu naseg Nikole. :'(

Nidzo,Nidzo moj... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Sad smo se upoznali u Umagu...Sta da ti kazem, kakvu utehu da ti uputim...Mislim da bi i Nikola zeleo da posle ovakve neocekivane tragedije nastavis da koliko toliko uspravne glave ides dalje...Naravno, secanje ne bledi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

ja se izvinjavam sto ovoliko kasnim...citam ovu temu vec po ko zna koji put...imam osecaj kao da sam upoznao nikolu kroz postove njegovog oca...ovakve stvari nateraju coveka da razmislja o svemu...evo i ja lijem suze kao i vecina ljudi koji su ovo procitali...nema se sta reci sem nikola neka su ti siroki putevi nebeski, nadam se da si na dobrom mestu jer to i zasluzujes...porodici i prijateljima iskreno saucesce...grozno je izgubiti nekoga koga volite.  :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

:'( :'( :'(

 

30.11.2008.-30.05.2009.

 

Prodje sest meseci,sest meseci tuge,praznine,bola....

Svaki dan ocekujem da ces se pojaviti,otvoriti vrata i sa onim tvojim osmehom reci "gde ste",tesim se da si sest meseci proveo u vojsci i da si dosao,ali.....prodjose sest meseci a tebe sine nema pa nema,polako shvatam da se nikada vise neces pojaviti na vratima.

Evo suze mi padaju,ne mogu vise da pisem.

 

Dzoni,sine moj,nikada te necemo zaboraviti i preboleti.

Pocivaj u miru sincino moja,uvek si sa nama,u svakom trenutku mislimo na tebe i mnogo te volimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala braci i sestrama bajkerima koji su juce posetili vecnu kucu naseg Nikole a posebno clanovima i simpatizerima MK COPER SRBIJA koji su po najvecem pljusku i onakvom nevremenu i u onolikom broju,preko 40 motora,zapalili svece i odali pocast Nikoli, najmladjem i medju prvim clanovima MK COPER SRBIJA.Hvala i ostalim Moto klubovima,SPID BEOGRAD kao i ostalim bajkerima.Bilo je tuzno a i lepo videti onoliku kolonu motora.Nikola je to i zasluzio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Prolaze dani i dani,voznje,skupovi,druzenje,sve je to lepo ali mi srce prazno.

Srecem i upoznajem divne ljude,druzimo se,pricamo ali ja sam nekako odsutan,ne mogu da se opustim.

Vozim motor i gledam u retrovizor ali ne vidim belu hondu i na njoj mojeg Nikolu,nema ga ni ispred mene,nema pa nema.

Sine moj vozi,vozi putevima nebeskim,mnogo mi nedostajes Dzoni moj.MNOGO :'( :'( :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

:'( :'( :'(

 

30.11.2008.-30.06.2009.

 

Sedmi mesec prodje kako nas napusti nas Nikola,sedam meseci tuge i bola.

Nidzo sine,tesko je bez tebe,mnogo nam nedostajes,kuca je prazna bez tebe,jedno mesto stoji prazno.

Vozimo se,idemo po skupovima,Umag,Sarajevo,ovde po Srbiji,sinoc smo dosli iz K.Mitrovice ali nigde ne vidim belu Hondu i na njoj mojeg Dzonija.

Nema pa nema.Mnogo te volim i  uvek ces biti moj najbolji sin.Pocivaj u miru sine moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008-30.07.2009.

 

Osam meseci,osam tuznih meseci kako nas je napustio nas Nikola.

 

Nidzo sine,nista vise nije isto od kada nisi sa nama,velika tuga i praznina.

Nema te da me pitas gde se danas vozimo,da popijemo po neko pivo,nema te pa nema.

Ponekad uhvatim sebe da se vozim bez nekog cilja, sve u nadi da cu te negde sresti,videti, ali znam da to nije moguce.

Danas idem za Bijeljinu,sa svakim predjenim kilometrom bices samnom,bices tu ispred mene na svojoj Hondi,uvek si voleo da ides ispred mene.

 

Pocivaj u miru sine moj,mnogo mi nedostajes.

 

Voli te tvoj Djole,tako si me samo ti zvao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Bas mi je zao kada sam owo widela....stradaju samo newini i mladi...tako mlad pa to je najgore tek je trebao da ima porodicu,da zapocne ziwot....isto kao i moj nemanja otisao je sa 17,nije ni skolu zawrsio,ostawio me je samu u klupi,sedeli smo zajedno,bio mi je najbolji drug a sada ga nema zbog 1 glupe zene i koja nije widela motor...Ceo dan sam cekala da me nazowe,da mi jawi da li dolazi ili ne.....nije me zwao,bila sam besna i ljuta a onda sam ukljucila tv i srusio mi se ceo swet,njegow motor,njegowi inicijali,njegowe godine.....i najgore od swega na licu mesta tv ekipa i njegowa kaciga i ruka wiri ispod belog pokriwaca a na njoj narukwica srbija koju sam mu ja poklonila!,cudno je to kada ti neko nestane u sekundi i kada ti neko oduzme nesto sto ti je bilo najmilije,nekog u koga si gledao swaki dan i mislio da ce trajati wecno. !!!pa gde je taj bog da kaze dosta wise??!Stwarno mi je zao decka,pociwaj u miru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008-30.08.2009.

 

Opet TA nedelja kao i tada.

 

Prodjose devet meseci kako je preminuo moj Nidza.

Sine moj, mnogo,mnogo mi nedostajes,sve vise i vise.

Tesko mi je bez tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Mužlja www.motoklubmuzlja.com
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500S

Nikada ne pišem u ovoj rubrici ali sada sam prosto imala potrebu za tim, verovatno jer i ja imam dete. Tuga neopisiva, život često nije pravedan... iskreno saučešće porodici. Kažu da vreme leči sve, mislim da to nije istina. Imam i ja jednog malog bajkera i  mogu samo zamislim vašu tugu. Šta reći...možda da budete jaki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008.-30.09.2009.

Prodjose deset meseci,deset meseci tuge i bola kako je prestalo da kuca srce,veliko srce naseg Nikole.

Ostale su nam samo lepe uspomene i slike.

Nidzo,mnogo nam nedostajes,sve je tuzno i prazno bez tebe.

Pocivaj u miru nebeskom.

 

D8eli_dsc03444r.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008.-30.10.2009.

 

Jedanaesti mesec tuge i bola,praznine...

Samo jedno pitanje uvek postavljam,zasto...a imao je samo 23 godine.

Pocivaj u miru sine moj jedini.

 

10sg50x.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008.-30.11.2009.

 

Prodje godina,godina tuge i bola,godina neverice da se sve to nije desilo.

Istina i stvarnost je drugacija,nas Nidza je otisao na put bez povratka.

Polako sam shvatio da ga nema,nema njegovog osmeha,nema njegovih sala,nema njegove pojave kojom je izazivao paznju.

Nema svega toga ali uvek ce ostati mesto u srcu koje koje je samo njegovo.

Nidzo,mnogo nam nedostajes,uvek ces biti nas sin i brat,nikada te necemo zaboraviti,ziveces u nama uvek.

Pocivaj sine moj u miru nebeskom i neka te andjeli cuvaju na tvojem putu bez povratka.

 

Hvala vam svima koji ste sa nama prisustvovali godisnjem pomenu,jos jednom ste dokazali da su bajkeri ljudi dobrog srca i duse,Nidza je to svakako zasluzio.

 

85A6ABAE-AF10-EA44-98C7-DD1C9AD6D870_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Chicago - Shabac
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s

izvinjavam se sto pisem tek posle godinu dana ali to je zato sto ne volim da posecujem crnu hroniku i pisem u njoj

 

u zivotu sam samo 2 puta zaplakao ali citajuci ove postove ozaloscenog oca koji su puni tuge i bola nisam se mogao suzdrzati

i ako nisam poznao Nikolu,saosecam se sa vama

Nidzo neka su ti siroki putevi gospodnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja