Jump to content

Moto Zajednica

VECTOR iz Horgosa-SUZUKI motori po najnizim cenama za forumase

Recommended Posts

  • Drug član, 1670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ljudi moji! Baš htjedoh reći kako se cijene ozbiljno mijenjaju, kad pogledom na web stranicu Suzuki Hrvatska vidim da su - se već promijenile! Bar za modele K9. Ako nekog zanimaju modeli K8, POŽURITE !!! Neki su na akciji, ali znam da su količine vrlo ograničene. Posebno našeg DL 650...  Ježi ga, valjda to tako mora biti. Sorry za tužan post, ali stvarnost je okrutna. BTW ista stvar je sa svim vozilima iz Japana. Jen ode nebu pod oblake, a uz to i rast cijena.

izvor http://v-strom.com.hr/index.php?topic=7122.msg57800;topicseen#msg57800

 

Cuo sam se i sa Atilom i kaze da ce mali Strom sa ABS-om da poskoci na oko 7600 evra, sa sadasnjih 6390  ???

Crno nam se pise sa japanskim motociklima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Davno sam odlucio da mi sledeci motor upravo bude nov DL650. Nije mi jasno, kako oni misle da povecaju cene u vreme krize, kad prodaja pada.

Da sam zavrsio gradjevinske radove (licni Skadar na Bojani), sutra bih uzeo kredit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Davno sam odlucio da mi sledeci motor upravo bude nov DL650. Nije mi jasno, kako oni misle da povecaju cene u vreme krize, kad prodaja pada.

Da sam zavrsio gradjevinske radove (licni Skadar na Bojani), sutra bih uzeo kredit.

Nemoj sekiraš.

Njihova će biti cena koji god da je razlog a narod će da kupuje ili neće da kupuje.

Ako to ne bude išlo po planu zbog krize itd biće tu dobrih ponuda budi uveren

Motora će uvek biti a borba je teška za market share, tako da oni treba da više brinu a ne mi.

Onaj ko sada radi za GM, Dodge, Chevrolet on treba da se zamisli a ne onaj ko ima novac za nov auto ili motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Davno sam odlucio da mi sledeci motor upravo bude nov DL650. Nije mi jasno, kako oni misle da povecaju cene u vreme krize, kad prodaja pada.

Da sam zavrsio gradjevinske radove (licni Skadar na Bojani), sutra bih uzeo kredit.

Nemoj sekiraš.

Njihova će biti cena koji god da je razlog a narod će da kupuje ili neće da kupuje.

Ako to ne bude išlo po planu zbog krize itd biće tu dobrih ponuda budi uveren

Motora će uvek biti a borba je teška za market share, tako da oni treba da više brinu a ne mi.

Onaj ko sada radi za GM, Dodge, Chevrolet on treba da se zamisli a ne onaj ko ima novac za nov auto ili motor

 

 

 

 

 

 

 

Podrzavam sve sto si rekao  i jos bi da dodam da Japanci nisu ludi da prepuste ogroman deo kolaca kinezima koji bi jedva docekali da im otmu deo trzista jer sta bi preostalo potencijalnom kupcu koji hoce nov motor a nema dovoljno para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

sreca te je yuan stabilan  ;D

 

 

nije stabilan vec nestabilan za uskrus je bio 10.70-11.00 pa je ojacao do cak 8.20 pa je sad pao na 9.60 tako da je jos uvek veoma jak i uz pad dinara ta je razlika jos veca ali su sigurno cene podlozne promeni za 10% u plus prema evru i jedno 25% u dinarima ako se nesmiri dinar a ako se smiri bice popust . zamislite popust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ne treba biti optimista za naredne mesece jer prava kriza tek dolazi u feb. i mar.pa cemo tek tada videti kave ce nam ko cene ponuditi.Ovako niske cene Suzukija iz horgosa su potpuno lude i odlicne za nas buduce kupce,ali firma koja propada obicno prodaje robu u da ne vodi racuna koliko zaradjuje.Treba voditi racuna gde se kupuje jer nije samo cena presudna pri odluci o kupovini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ne treba biti optimista za naredne mesece jer prava kriza tek dolazi u feb. i mar.pa cemo tek tada videti kave ce nam ko cene ponuditi.Ovako niske cene Suzukija iz horgosa su potpuno lude i odlicne za nas buduce kupce,ali firma koja propada obicno prodaje robu u da ne vodi racuna koliko zaradjuje.Treba voditi racuna gde se kupuje jer nije samo cena presudna pri odluci o kupovini.

 

Firma iz Horgosa prodaje Suzuki motore vec par godina, a osnovna delatnost su im Dacia i Renault automobili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ne treba biti optimista za naredne mesece jer prava kriza tek dolazi u feb. i mar.pa cemo tek tada videti kave ce nam ko cene ponuditi.Ovako niske cene Suzukija iz horgosa su potpuno lude i odlicne za nas buduce kupce,ali firma koja propada obicno prodaje robu u da ne vodi racuna koliko zaradjuje.Treba voditi racuna gde se kupuje jer nije samo cena presudna pri odluci o kupovini.

VECTOR iz Horgosa u januaru otvara veliki kompleks povrsine 600 kvadrata, o cemu ce biti prica i slika, bice to salon za prodaju, servisiranje i lickanje motora, tako da su daleko od propasti  :D Sreca bi nasa bila golema kad bi neko u Beogradu ovako profesionalno shvatio i ispunjavao zelje kupaca, e onda bi svi motoristi pevali pesmu i bezbrizno se vozikali  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Znam da Euro sumar ima velik salon ali da nisu motorasi u dusi ,dok Markos ima prodavnice motora i moto opreme  a u moto trkama su jako dobri tako da su ove god imali ekipu i na svetkom prvenstvu u endurancu.Nadajmo se da ce svi oni da se razvijaju jer ce samo tada nama biti lakse i bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Vlasnik VECTOR-a je dokazani motorista Atila Komijati, a sto se tice EUROSUMAR-a i njihovog salona koji uglavnom zvrji prazan.....lice kao da su zalutali u citavu pricu sa motorima  ???

Prvi SUZUKI-jev motor koji je stigao u Srbiju je bila Hayabusa koja je mesecima camila u Eurosumaru, a onda su iz Madjarske kontaktirali Atilu koji im je prodao tada najskuplji motor za kratko vreme i od tada je covek poceo da radi kao jedan od ovlascenih dilera sa SUZUKI motorima.Madjari su mu nudili da mu otvore salon poput ovog veleleponog u Horgosu, i u Beogradu ali ih je odbio, pa sad svi moramo da putujemo na sever sto i vredi sobzirom na uslove i uslugu koju nam ruza  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam malopre "rezervisao" poslednji primerak K8 GSXRa 600. Imam par dana da skupim kintu da vidim nesto :).

CENA pomenutog modela je 8400e!!!! Pre nove godine bio 8900, letos je bio 9500-9800. A pitao sam i za K9 i u markosu i u vectoru , suzuki je povecao cene preko 20% i kostace preko 11 000!

 

Samo da skupim ovo kinte sto mi fali :). Svaka cast vectoru za cenu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Lepo je osecaj kada se prodje  sa tako dobrom cenom (8400),neki dan kada sam bio u Markosu rekli su da  ce imati i dalje K8 modele a da su cene za K9 ne toliko stasne koliko si navo( 20%).GSXR 600 k9 kod njih je 10 378 eura.Kupovinu modela K8 trebalo bi maksimalno iskoristiti  kada je rec o 600 i 750 jer se nista bitno nije menjalo.Veliko povecanje se ocekuje kod svih Japanaca tako da zimu treba brzo kristiti za kupovinu cak i polovnjaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta znam meni su juce (12.1) rekli da mogu da se poruce K9 motori i da 600 kosta preko 11 000. Pojma nemam koga lazu :). Ali totalno si u pravu za K8 modele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd
link=topic=27240.msg406751#msg406751 date=1231877779]

Sta znam meni su juce (12.1) rekli da mogu da se poruce K9 motori i da 600 kosta preko 11 000. Pojma nemam koga lazu :). Ali totalno si u pravu za K8 modele.

Cena GSXR600K9 kod Euro Sumara je 11190-Eura. Znaci cena koju ti je Atila rekao je odprilike ta ;).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Danas sam bio do Atile da pazarimo motor za druga (al njemu cu da ostavim cast da vas obavesti o detaljima) i Atila mi je rekao da ima jako povoljnu cenu za forumase za GSX 650 S za 8600 evra, i da je kontigent ogranicen, pa ko prvi imace razloga da slavi  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2298 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Danas sam bio do Atile da pazarimo motor za druga (al njemu cu da ostavim cast da vas obavesti o detaljima) i Atila mi je rekao da ima jako povoljnu cenu za forumase za GSX 650 S za 8600 evra, i da je kontigent ogranicen, pa ko prvi imace razloga da slavi  :)

 

Ja neznam koji je to model GSX 650 S ?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja