Jump to content

Moto Zajednica

VECTOR iz Horgosa-SUZUKI motori po najnizim cenama za forumase

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Juche sam zvao Vector i stvarno su jako ljubazni nema greshke. Ostavio sam broj telefona i u roku od jednog dana dobio cenu za artikal koji sam trazio (shtitnici za ruke za stroma 650) e sad jesu skuplji od Euroshumara al ajde de. u Vectoru 100 eura a u Euroshumaru 6500 dinara. Mozda se i kod njih neshto promenilo :)

 

uspeo si od sumara da dobijes cenu ???    mene odma prebace na jocu

izvinte za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Smatram da tei cena od 1200,00 dinara nece jako pogoditi ,naravno po komadu .Tako da ti obe strane dodju 2400,00 i mozes da ih preuzmes odmah jer ih imaju u MARKOSU U NOVOM SADU.  021 445 175

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Pasovala bi meni cena od 2400 dinara ali sobzirom da nemam sve potrebne dodatke za shtitnike (duze vijke tegova, distancere ...) bojim se da ne bi bilo dovoljno da samo plastike kupim :). Chekam da vidim shta ce majstor Joca da uradi , rece za koji dan pa ... (cca 6k dinara sa svim gadzetima).

 

Hvala svima i pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Zamolio bih prisutne koji su stupili u kontaktsa Horgosom da mi kazu na koji nacin su to uspeli.Zovem ih vec desetak dana na fiksni i mobilni i niko se ne javlja,ako rade... zasto?Da li treba neki password ili neki ritual pre zvanja..Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Sad sam se cuo sa Atilom i cena za forumase BJB-a za Suzuki V Strom DL650 k9 iznosi 6.380e!  ??? ??? ??? Od boja ima samo oranz-crni a za drugu varijantu boje ceka se 10-ak dana... Nista nije jeftiniji od Eurosumara a od Markosa ni da ne pominjem... U Markosu je isti model motora oko 6.800e... :-X :-X :-X Tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Sve zavisi koji je motor u pitanju ali u svakom slucaju smatram da je bolje kupiti od coveka za koga znas ko je i sta je i da to sto radi sa motorom ume da radi i pritom ne haba maltene nista nego od nekoga koga ne poznajes a verovatno da je i taj radio isto, tj. pokusavao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

tek sad videh ovu temu. ako neko hoce da kupi suzuki motor u srbiji moje misljenje je da je vector jedini pravi izbor.

kupljen je gsxr600k9 kod njega sad pre mesec dana, sledeci motor cu takodje kupiti kod njega. sve kako smo se dogovorili

tako je i bilo, bez greske. vector je mama mara i za sve nazovi distributere iz srbije, ljudi znaju sta rade i veoma su usluzni i profesionalni.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

da li vredi kupiti od atile njegov licni motor (s obzirom da je stunter). motor u maltene fabrickom stanju a izgleda extra, nema ogrebotine itd. ???

Jeste. Covek je bio jedan od nasih najobljih stuntera. Ali je malo mator sad za to :) Vozi on ali sigurno ne kao pre. Ima jednog od najboljih majstora tako da no frks :takoje: A i ako te nesto zezne, odes tamo i kazes mu. Jako je korektan i ne verujem da bi te zajebao. Bar mene nikad nije. Izlazio mi je u susret uvek. Redshadow je u pravu 100% :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

da iskoristim priliku ovde da napljujem malo euroshumare. moj cale je kupio suzuki swifta kod shumara pre par godina, bez ikakvih problema pare su odmah donete i sve je proteklo glatko. dodjemo letos u euroshumar da pitamo za cenu sv650 i baja nam kaze da mora da proveri da li ih ima na stanju i pozvace nas sutra. nikada nije pozvao iako smo ozbiljni kupci i vec smo poslovali sa njima. toliko o euroshumaru. idemo dalje, kawasaki-mimoto iliti stankara. vozili smo daihatsua nekog pre i servisirali ga kod stankare. taj covek je toliko...hm... ljgav, da ga se setim svaki put kada treba da idem negde na zvezdaru i najezim se. pored toga sto je ljigav bezobrazno je skup. jedan momak koji je radio kao mehanicar kod njega nam je rekao da ga zovu stankara i nije umeo kako da ga opise nego nam je pokazao crno ispod noktiju, menjao ulje covek. kod ostalih distributera ili su im cene bezobrazne ili sam nasao bar 2-3 coveka koje su napljuvali iste. jedino za vector niko nije rekao losu rec, daleko od toga, svi su ih hvalili. toliko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Evo mog iskustva i poredjenja Vektora i Eurosumara. Kupovao sam motor na kredit proslog leta i odlucim prvo da odem u Eurosumar jer su i Beogradu. GSXR 600 K9 u pitanju, u Eurosumaru mi kazu da ih trenutno nemaju na lageru ali da su porucili vecu kolicinu i da ce ih imati sledece nedelje. U medjuvremenu ja jurim banku za kredit. Dodjem sledece nedelje u sredu, kazu da su ipak porucili samo jedan?! i da ce stici sutra a da ce biti servisiran i spreman u petak, pa mogu da dodjem da ga vidim i da se dogovorimo. Ja im kazem da ga kupujem sigurno, pokrenuo sam proceduru u banci, malo traje da se obradi kredit ali je sigurno da cu dobiti. U petak dolazim ponovo gde me prodavac docekuje sa pricom: juce nam je dosao kupac sa kesom i motor je prodat. Mozete li da porucite drugi: NE!

 

Zovem Vektor, nemaju u Srbiji ali ce poruciti, ostao je jos samo jedan i to je kraj akcije, nema ih vise. Kazem im da mi rezervisu (bez da sam im dao dinara) i da sam u proceduri za kredit. Oduzi se malo prica sa bankom (oko 2 nedelje je trebalo da zavrsimo papirologiju). Pritom ih zovem u medjuvremenu i molim da mi ga sacuvaju dok ne dobijem kredit, na sta mi odgovaraju da nece prodati motor, da je rezervisan za mene i cak da se pojavi kupac sa kesom, prvo ce da pozovu mene da provere da li da cekaju ili da prodaju! Ja u soku! Zavrsili celu pricu, nije im cak ni bilo tesko da mi urade tehnicki i posalju papire u Beograd da mogu da registrujem pre nego sto ga preuzmem. Pritom, sve dok nisam preuzeo motor komunicirali smo samo telefonom i mailom.

 

Sto se servisa tice, ne znam kakvi su jer sam samo uradio jedan redovan, ali evo aktuelne price u Eurosumaru.

Drugar je imao neku stetu na motoru koju treba da resi preko osiguranja i ode u Eurosumar sa zapisnikom. Naprave lepo spisak delova koje treba zameniti, ostavi im jednu kopiju zapisnika, decko koji radi tamo (Dragan) kaze da ce poruciti delove i da se ceka oko 20-30 dana da stignu i da ce ga pozvati kad stignu. Inace racun za popravku je negde oko 1500 eura, nisu bas male pare. To je bilo 5. Oktobra prosle godine. Prodje nekih meseci i po dana, ne zovu, drugar pozove njih, kazu jos nisu stigli. Sledece nedelje ponovo, nisu stigli. Na kraju ode kod njih negde pocetkom decembra, nadje Dragana jedva, kaze proslo vec dva meseca, gde su delovi? Dobije odgovor ko iz topa, "aaa, pa to je skroz normalno da se ceka toliko, sad cu da proverim" (sa blagim smeskom) . Vraca se Dragan posle deset minuta sa odgovorom, nismo poruculi delove, niste uplatili avanas 10%. Kakav sad avans, niste nista spomenuli kada smo pricali pre dva meseca. Dragan: izgleda da sam zaboravio da vam kazem, jebiga izvini. E sad drugar umesto da ga otera u tri lepe, trazi da lepo poruce odmah. Naravno, spisak delova i zapisnik koji je ostavljen kod njih je negde "zagubljen", pa su morali ponovo da prave i ovaj put je "stvarno" poruceno i eto kao ucinice mu zbog cekanja da ne mora da plati avans. Naravno, delovi jos nisu stigli, zvace ih sledece nedelje da vidi sta se desava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Ja sam jurio kais za svog burgmana. Cena u Francuskoj je bila 75 evra + dostava, a oni su mi izasli u susret i dali najnizu cenu u Srbiji za orignialan Suzuki kais (100 evra). Sve je stiglo kao po dogovoru, sve preporuke za njih :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Procitao sam sve postove,ali nisam video o kolikim popustima je rec.Jel ima neki tacno utvdjen popust u procentima za forumase ili ne ?

Tacno utvrdjen popust nema, najbolje je vidis sta te zanima, kontaktiras ga i dogovoris se :takoje: Sve ce ti on reci. Da li moze ili ne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Procitao sam sve postove,ali nisam video o kolikim popustima je rec.Jel ima neki tacno utvdjen popust u procentima za forumase ili ne ?

Tacno utvrdjen popust nema, najbolje je vidis sta te zanima, kontaktiras ga i dogovoris se :takoje: Sve ce ti on reci. Da li moze ili ne

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja