Jump to content

Moto Zajednica

VECTOR iz Horgosa-SUZUKI motori po najnizim cenama za forumase

Recommended Posts

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

        Zadovoljstvo mi je da na radost citave BJB druzine predstavim sjajnu i perspektivnu firmu VECTOR iz Horgosa u kojoj mozemo da pazarimo sve modele novih SUZUKI masina po neverovatno niskim cenama uz ekskluzivne uslove za clanove BJB zajednice 8) O cuvenoj marci SUZUKI ne bih gnjavio jer je to odavno firma sa velikim ugledom u svetu profesionalnih i amatesrkih moto zaljubljenika, a cene koje vam izlazem govore same za sebe.Zarad lakseg uporedjivanja u tabeli su date trenutne cene firme EUROSUMAR (gde smo do sada na zalost bili prinudjeni da kupujemo) i firme VECTOR koja predstavlja dugoocekivano osvezenje.Ponuda vazi minimum do Nove godine, potrebno je samo pozvati se na BJB i cene su zagarantovane ;)

       Vlasnik firme VECTOR je inace cuveni stunt motorciklista Atila Komjati, covek koji je ostavio zapazene rezultate u moto sportu i koji je odlicno upucen u svet motociklizma.Da bi kao svaki veliki ljubitelj i pre svega covek sirokog srca omasovio upotrebu novih i kvalitetnih motora posle duzih pregovora odlucio se za marku Suzuki koja daje garanciju od 2 godine na svoje motore bez obzira na broj predjenih kilometara.U okviru firme Vector uskoro se planira preseljenje prodajnog salona i servisa u nove prostorije na povrsini od 600 kvm, bice to mesto sa vrhunskim majstorima i tehnicki najopremljenijim masinama za moto dijagnostiku poslednje generacije gde cete u najkracem roku moci da uradite bilo koju vrstu servisa za vaseg ljubimca na dva tocka i sve to da posmatrate kroz veliko staklo dok se opustate uz pice.Ono sto je bitno i sto bih opet naglasio su cene srevisa firme VECTOR koje su vec sada u poredjenju sa cenama ovlascenih renomiranih (bolja rec je izvikanih) beogradskih servisera daleko nize i povoljnije :)

      Ko je do sada pazario motore u EUROSUMAR-u mogao je da oseti bolno iskustvo koliko su isti nepouzdani kad su u pitanju rokovi isporuke, zeljeni model i boja.Kako svi dileri SUZUKI motora u Srbiji iskljucivo nabavljaju motore iz magacina i lagera u Madjarskoj, po pitanju nabavke nema neke visoke matematike, sve je podredjeno poslovnoj politici ovdasnjih firmi i njihovoj ozbiljnosti i postovanju svakog potencijalnog kupca i njegovih zelja.U firmi VECTOR  nema kasnjenja i pomeranja rokova, ne daju se prazna i ne realna obecanja koja ne mogu da se ispune……kod njih su iznenadjenja uvek pozitivna, samo moze da vam se desi da motor stigne ranije  ;D

 

      Toliko od mene, vama prepustam da se odlucite za neki od konjica iz velike palete SUZUKI motora i prepustite se uzitku kupovine :)

 

Telefoni firme VECTOR  su:

024/792633

063/507108

post-3350-12879011508548_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Svaka cast Saxi, i ja sam se razmisljao da napisem nesto opsirnije o Vector-u, ali nikako da nadjem vremena. Kao i Saxi, i ja sam za njih cuo dok sam bezuspesno pokusavao da nabavim motor sa rokom isporuke manje od mesec do dva (sredina jula, blizili se godisnji odmori u evropi), dobio motor za 15 dana, po solidno nizoj ceni od beogradskih zastupnika i upoznao Atilu, o kome mogu stvarno da kazem samo najbolje.

 

Coveka nije mrzelo da me, dok su u firmi sredjivali papire za motor, odvede i pokaze mi novu zgradu zastupnistva (sada trenutno radi u salonu Opel vozila, koje inace zastupa) za Suzuki, odvede na pice, i isprica sta sve ima u planu, saslusa sve moje sugestije... sve u svemu, covek kod koga cu uvek rado svratiti kad budem u kraju :)

 

Sve oko placanja i isporuke sam dogovarao direktno sa vlasnikom, motor mi je stigao nedelju dana pre roka, a mesec dana pre najkraceg roka koji su mi dali u Eurosumaru i Markosu, cena je bila gotovo 10% niza, i po srednjem kursu evra (za ostale ne znam, ali u eurosumaru su mi pominjali visi kurs). Da ne gresim dusu sto se tice Markosa, naknadno sam upoznao momka koji radi nabavke i porudzbine u Markosu, i po svoj prilici je dugacak rok isporuke bio posledica telefonskog razgovora sa pogresnim prodavcem...

 

E sad, jedna losa strana... letos jos nije imao ugovor sa bilo kojim servisom u Beogradu, pa sam na prvi servis morao da idem do Horgosa, iako mi vlasnik rece da je u pregovorima sa nekim serviserima u Beogradu, pa se nadam da ce sledeci odlazak na servis biti jednostavniji :)

 

Inace, ako bude sve ok, sledece godine krecu i sa delovima i opremom.

 

Toliko od mene, dosta sam ih izreklamirao, ako nekog zanima nesto vise, moze na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Jako zanimljivo i to je ono sto treba Srbiji , konkurencija . Gde se god osvrnemo su monopli pojedinih firmi koje prakticno ucenjuju kupca . Iz tabele vidim da je par modela dosta jeftinije . Saxi ako si upucen znas li hoce li biti i neke moto opreme i koje ? Verovatno bi i to bilo povoljnije . Za sada ostaje nada da ce takvih biti sve vise a BJB zajednica stvarno zasluzuje maximalne popuste jer brojnoscu moze napraviti svakome odlican posao uz extra reklamu . Ocigledan su primer cizme Gepard iz NS za koje nikad u zivotu nisam cuo . Na jednoj voznji dosta se o njima pricalo cak su ih i dvojica posedovala .

  Svaka cast Saxi , dobar posao , samo vidi ako imas i neke veze kod Radulovica  ;D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Mogu barem što se tiče cene porediti kada sam ja u isto vreme na zalasku K6 i dolaska K7 uzeo K6 1000 za 10700 tako da ako je ovo sada sa K8 neki paritet onda je to 500 eur manje.

Čuo sam reči hvale za Atilu još pre 3 god od mog servisera, ako je to istina dobro je za sadašnje i buduće vlasnike Suzukija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Nadam se da sam pomogao u podmladjivanju voznog parka BJB bratije, i uz razumevanje Atile i firme VECTOR  uradio pravu stvar, jer kao sto mozete primetiti razlike u ceni su bezobrazno velike, sto ce reci da nas ovde neko debelo šamara sa zaradom, sto je daleko od prijatnog i lepog ::)

Atila nije isao u detalje o kojoj moto opremi se radi, jer su pregovorijo jos u toku kako bi yayivelo vec u toku iduce seyone  :)

 

Mikulanac@

pa ti barem znas koliko je Radulovic gluv za nase potrebe i skrt na pare, pa pre cu iz kamena da pustim vodu, nego od njega popust da izvucem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Da li je neko sa BJB-a pazario neki model ?

 

Pazario je jedan moj poznanik iz okoline Požarevca letos GSX-R 1000, onaj crno-zlatni model i super je zadovoljan i cenom i rokom isporuke, dakle imao je sve najlepše reči za Vector kada smo razgovarali o tome. Tada nije bila akcija, ali je dobio popust u slobodnoj nagodbi. Znači, ko je planirao novu mašinu, slobodno neka pazari u ovoj firmi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Da li je neko sa BJB-a pazario neki model ?

 

Pazario je jedan moj poznanik iz okoline Požarevca letos GSX-R 1000, onaj crno-zlatni model i super je zadovoljan i cenom i rokom isporuke, dakle imao je sve najlepše reči za Vector kada smo razgovarali o tome. Tada nije bila akcija, ali je dobio popust u slobodnoj nagodbi. Znači, ko je planirao novu mašinu, slobodno neka pazari u ovoj firmi.

 

Ja sam tamo pazario malog Stroma letos, a koliko sam shvatio jos clanova foruma je kupovalo kod Atile.

Sto se opreme tice, kad sam razgovarao sa Atilom, rece da planira kvalitetnije brendove da drzi, ali nije precizirao koje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova

Da li je neko sa BJB-a pazario neki model ?

 

Pazario je jedan moj poznanik iz okoline Požarevca letos GSX-R 1000, onaj crno-zlatni model i super je zadovoljan i cenom i rokom isporuke, dakle imao je sve najlepše reči za Vector kada smo razgovarali o tome. Tada nije bila akcija, ali je dobio popust u slobodnoj nagodbi. Znači, ko je planirao novu mašinu, slobodno neka pazari u ovoj firmi.

 

Ja sam tamo pazario malog Stroma letos, a koliko sam shvatio jos clanova foruma je kupovalo kod Atile.

Sto se opreme tice, kad sam razgovarao sa Atilom, rece da planira kvalitetnije brendove da drzi, ali nije precizirao koje.

 

I ja sam kod njih pazario GSR-a  ove godine .  Stiglo mi je extra brzo .Ja sam pogledao cene na jako puno mesta i nikako nisam mogao da iskombinujem da mi bude povoljnija nego kod njih.Poznajem njih lično skoro 10 god. korektni su ljudi,  preporuka .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Saxi, svaka cast na izboksovanom popustu, ja sam od kupovine novog motora jako daleko, ali mnogima ce, siguran sam, koristiti. Ako budu korektne cene i za opremu, bice to pun pogodak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Samo da dodam da je ista cena i kad se uzima na kredit, i racuna se (bar je tako bilo kad sam pazario) po srednjem kursu narodne banke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ovo ce dobro doci Dimcu,on treba da pazari

mali V-strom...

 

Naj bolje bi bilo kad bi mogao oko nove godine da uzmem. Ne bih da rizikujem da uzimam posle nove godine zbog poskupljenja koja se pominju.

Mozda dobijem i neki poklon za novu godinu od njih. ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja