Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Zrenjanin 2008

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Ja sam se juce raspitivao na sastanku i sekretar mi kaze da ne odgovaras na privatne poruke i sms. Mi te, Dragice, ocekujemo evo vec treci sastanak i ne dolazis. No da ne bi bilo kasno, daj objasni jel je MK MUŽLJA u akciji, šta ste se dogovorili, jel treba neka lova da se uleti, kakvi su to kostimi... nemam pojma..  ???

 

Robert M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Hoce li neko snimati i slikati sve? Ne mislim na novinare vec ovako na nekoga od ucesnika... Ja cu poneti kameru pa nesto da se  i zabelezi,ali sto vise slika i snimaka bude to bolje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R
Videcu da i ja dodjem...

 

Dodji i povedi jos nekog bajkera sa sobom.

Ok,pokusacu da nadjem jos nekog nenormalnog kome zima nije problem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Hoce li neko snimati i slikati sve? Ne mislim na novinare vec ovako na nekoga od ucesnika... Ja cu poneti kameru pa nesto da se  i zabelezi,ali sto vise slika i snimaka bude to bolje  ;D

 

ovo bi bilo bas pozeljno, kao i fotografije. Steta je nemati takve dogadjaje zabelezene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Videcu da i ja dodjem...

 

Dodji i povedi jos nekog bajkera sa sobom.

Ok,pokusacu da nadjem jos nekog nenormalnog kome zima nije problem  ;D

Mozes i da dodjes sa motorima iz Melenaca. Ako hoces dacu ti ja broj tel moga brata,da se dogovoris.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

E Dragice cisto da znas da ce ovi moji nositi kameru i fotoaparate tako da o tome ne moras da brines jer ce oni sve slikati...

Super,jedna briga manje. Danas idemo da pazarimo-sutra pravimo po podne paketice pa svrati da pomognes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.
:D Konačno smo se dogovorili, tako da i MK MUŽLJA uzima aktivno učešće u akciji. Sutra idemo sa Dragicom u kupovinu i vidimo se u subotu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

:D Konačno smo se dogovorili, tako da i MK MUŽLJA uzima aktivno učešće u akciji. Sutra idemo sa Dragicom u kupovinu i vidimo se u subotu!!!

 

E bas ste prave lale ;D ;D ;D poooooolllllaaaaaaakkkkoo ;D ;D ;D ;D

 

Pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

E Dragice cisto da znas da ce ovi moji nositi kameru i fotoaparate tako da o tome ne moras da brines jer ce oni sve slikati...

Super,jedna briga manje. Danas idemo da pazarimo-sutra pravimo po podne paketice pa svrati da pomognes.

OK, dodjem. Cujemo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

:D Konačno smo se dogovorili, tako da i MK MUŽLJA uzima aktivno učešće u akciji. Sutra idemo sa Dragicom u kupovinu i vidimo se u subotu!!!

 

E bas ste prave lale ;D ;D ;D poooooolllllaaaaaaakkkkoo ;D ;D ;D ;D

 

Pozdrav ;)

 

pa naravno, ima vreeeemeeena  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Evo,upravo smo se vratili iz kupovine. Kupljeno je slatkisa i igracaka za 100 paketica. Sutra cemo ici da dopunimo sa jos nekim sitnicama. Mogu vam reci da su i ove godine paketici jako dobri. Ko dodje sutra videce. Ja sam prezadovoljna. Samo jos vreme da nas posluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Evo,upravo smo se vratili iz kupovine. Kupljeno je slatkisa i igracaka za 100 paketica. Sutra cemo ici da dopunimo sa jos nekim sitnicama. Mogu vam reci da su i ove godine paketici jako dobri. Ko dodje sutra videce. Ja sam prezadovoljna. Samo jos vreme da nas posluzi.

 

I za juce je najavljana susnezica u okolini NS-a, a bilo je predivno vreme. Temperatura ispod nule, ali nam je bilo toplo oko srca, pa nam to nije puno smetalo.

Ostaje mi da pozelim ZR ekipi puno izmamljenih osmeha kako na licima dece, tako i kod slucajnih prolaznika.

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Da sad ne trazim... Kada je planirano okupljanje ucesnika?

 

Ja bih da stignem u ZR pola sata-sat ranije da se zgrejem i posrcem malo kafice da zadovoljim svoju jutarnju dozu...

 

Racunam da ce mi trebati max sat vremena do ZR + kafa... znaci treba da krenem sat i po - dva sata pre okupljanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Danas smo zavrsili kupovinu i napravicemo 140 paketica. 45 paketica idu u bolnicu na decije odeljenje,ostalo cemo podeliti socijalno najugrozenijoj deci. Posebno da se zahvalim Titji na pomoci,on me je povezao sa bolnicom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Danas smo zavrsili kupovinu i napravicemo 140 paketica. 45 paketica idu u bolnicu na decije odeljenje,ostalo cemo podeliti socijalno najugrozenijoj deci. Posebno da se zahvalim Titji na pomoci,on me je povezao sa bolnicom.

Nema na cemu.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

E Dragice cisto da znas da ce ovi moji nositi kameru i fotoaparate tako da o tome ne moras da brines jer ce oni sve slikati...

Super,jedna briga manje. Danas idemo da pazarimo-sutra pravimo po podne paketice pa svrati da pomognes.

 

Ovo je jako važno: pišemo, pričamo a mediji prenose šta žele, mogu, hoće... Ništa ne zavisi od nas.

 

Šta da kažem, hvala im, mnogo su pomogli, teško da bi našli donatore bez njih.

 

Opet, za naše potrebe treba nam materijal pa onda mi montiramo kako želimo.  ;)

 

Kada sve prođe molio bih za materijal na nekom mediju, od njega ćemo odabrati ono što može da se korsiti po profesionalnim standardima i napravićemo najbolje moguće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja cu pokupiti od ovih mojih slike i snimke pa cu umnoziti i podeliti ostalima pa neka kruzi dalje.

 

 

gledao sam prognozu,kazu da u nece biti padavina. Samo da ne bude ni klizavo i na konju smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

E Dragice cisto da znas da ce ovi moji nositi kameru i fotoaparate tako da o tome ne moras da brines jer ce oni sve slikati...

Super,jedna briga manje. Danas idemo da pazarimo-sutra pravimo po podne paketice pa svrati da pomognes.

 

Ovo je jako važno: pišemo, pričamo a mediji prenose šta žele, mogu, hoće... Ništa ne zavisi od nas.

 

Šta da kažem, hvala im, mnogo su pomogli, teško da bi našli donatore bez njih.

 

Opet, za naše potrebe treba nam materijal pa onda mi montiramo kako želimo.  ;)

 

Kada sve prođe molio bih za materijal na nekom mediju, od njega ćemo odabrati ono što može da se korsiti po profesionalnim standardima i napravićemo najbolje moguće.

Nema problema,meni uglavnom dostave sav materijal,pa cu proslediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja